Активна гимнастика-интересна ли им е на бебоците?

  • 2 491
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 159
аз много се чудех и понеже имахме шезлонг се отказах

# 16
  • Мнения: 2 677
Синът ми се забавляваше с нея до 5-6 месечен. Имаше и шезлонг.
Добре беше, че имахме и двете вкъщи - когато му писнеше на едното място го местех на другото.

# 17
  • Мнения: 506
Много съм доволна от активната гимнастика.Голямо спасение беше и на него много му харесваше.Та дори през деня спеше само там,не щеше в леглото.

# 18
  • Мнения: 1 104
Ние страшно се забавлявахме и се радвахме на играчките.Сега вече ни е поомръзнала, но сме на почти 10 месеца и предпочитаме да ходим и да се занимаваме с друго.

# 19
  • Мнения: 95
Не сме купували активна гимнастика но същата функция изпълняваше закачени на леглото и играчки за количка. Много по евтини са.

# 20
  • Мнения: 400
Благодаря за всички мнения мами:)

# 21
  • Мнения: 204
На мойто мрънкащо бебе хич не му хареса, повече от 2 мин не се занимаваше. Но той все беше недоволен така че при теб може да е различно.

# 22
  • Мнения: 1 098
Моето детенце харесва активната гимнастика. На ден поне 15 мин си играе с нея. За нас 15 мин. са много, обикновено бързо ни омръзват нещата.

# 23
  • Мнения: 636
На някои им е интересна, на други не!
Дъщеря ми повече от 5 минути не и отделя. Най-интересен и е тати hahaha

# 24
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Дъщеря ми беше на 3месеца,когато и я купихме,тогава не и обръшаше особено внимание,сега на 10 и е много по-интересна.

# 25
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Синът ми не й обръща внимание. Не знам дали зависи от вида на самата гимнастика или от детето  Thinking.

# 26
  • Мнения: 97
Активната гимнастика беше една от любимите ни играчки. Имаме пластмасова и с такава с килимче, но предпочиташе пластмасовата.

# 27
  • Мнения: 146
На нас ни беше от полза и сега я ползваме за килимче.

# 28
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
София доста се забавляваше с активната гимнастика.
Чак когато започна да се придвижва по земята и да пълзи, я прибрахме гимнастиката.

# 29
  • София
  • Мнения: 3 271
Дааа, определено малката се забавлява доста с активната гимнастика.

Общи условия

Активация на акаунт