Тема за естетични корекции по тяло, лице и коса

  • 114 624
  • 641
  •   1
Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 3 838
Да, белег с този метод на практика няма. Аз съм така и съм доволна.

# 601
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 450
Да, белег с този метод на практика няма. Аз съм така и съм доволна.

А имплантите ти под мускула ли са??? Колко време след това се възстанови??? Питам защото съм с малко дете и да знам за колко време ще трябва да намеря някой който да ми помага, защото няма да мога да го вдигам!

# 602
  • София
  • Мнения: 3 838
Да, под мускула са. Аз се възстанових за около седмица, но за вдигането на детето мисля, че ще имаш ограничения повечко време.

# 603
  • Мнения: 63
Mickey 82 ,blagodaria ti mnogo za poleznata informazia.Ami drugata sedmiza shte kaja na men kakvo tochno mi predlagat.Az mejdu drugoto imam razrez i pod mishnizata zashtoto mi mahnaha limfnite vazli ,imah razseiki tam zatova iskam da kaja na tezi koito se interesuvat ot razrez tam ,che belega sled tova izbledniava i pochti ne se vijda dori ... pri areolata e sashtoto , posle niama i sleda ot beleg ako da rechem se pravi razrez tam ...

# 604
  • Мнения: 865
след като най-накрая се ориентирах какво и при кого ще правя, се чудя дали да послушам д-ра за анатомични импланти Ментор или кръгли и то защото много ме е страх да не се завъртат капковидните, макар и с тях да се постига по-добра визия в моя случай newsm78 newsm78 newsm78

# 605
  • Мнения: 1
ок, момичета, но мен ме интересува , ако знаете някакъв препарат , който не изчезва сле 2-3 месеца като всички хиалур.к-ни ?!!1

# 606
  • Мнения: 131
след като най-накрая се ориентирах какво и при кого ще правя, се чудя дали да послушам д-ра за анатомични импланти Ментор или кръгли и то защото много ме е страх да не се завъртат капковидните, макар и с тях да се постига по-добра визия в моя случай newsm78 newsm78 newsm78

Kisha от повече от година съм с анатомични и до сега нямам никакви проблеми.От толкова време чета и един друг форум за мамопластика и от всички момичета с импланти нито една с анатомични не е имала завъртане.Имаше 2 случая на завъртане с кръгли и докторите им ги бяха оправили без операция.Има си техника как да се обърнат само с определени движения на ръката.Така, че вероятност за обръщане има при всички....просто при анатомичните се оправя само оперативно....успех в избора... Peace

# 607
  • Мнения: 131
ок, момичета, но мен ме интересува , ако знаете някакъв препарат , който не изчезва сле 2-3 месеца като всички хиалур.к-ни ?!!1

JULIA1 за къде искаш да го слагаш този препарат?Така като гледам май е за устни....за съжаление до момента няма нищо, което да е трайно и безопасно.Вариантите освен киселината за устни май са 3 , от това което аз се сещам: 1.силикон-което според мен си е голям риск;2.импланти-което да ти кажа съм гледала само по предавания за пластична хирургия тук в САЩ и нещо не съм очарована...3.липофилинг-запълване с твоя собствена мастна тъкан , която се взима от корема, но пък след няколко месеца се абзорбира от тялото ти и пак не остава много.При нея са необходими няколко процедури, които не са особено евтини.
Ааа има и още един вариант-виждала съм снимки на една мацка , но при нея ефекта е постигнат от 2та операция-оперативно се правят едни разрези и устните изгледат по-големи...не знам как сe казва...

# 608
  • Мнения: 316
JULIA1 -оперативно се правят едни разрези и устните изгледат по-големи...не знам как сe казва...
Просто "оперативно увеличаване на устни, няма специално наименование... Sunglasses

# 609
  • София
  • Мнения: 3 797
Можете ли да ми препоръчате специалисти за намаляване на бюст?

# 610
  • Мнения: 63
момичета ето ме и мен отново... тук сам с едно въпросче ,което може и да ви се стори глупаво ,но аз все пак ще попитам ... мисълта ми е за имплантите ,които се поставят частично под гръдния мускул не го ли увреждат в някаква степен ,изобщо как стои положението със самия мускул ми е мисълта...питам заради спорта ,за мене той е важен ,в смисъл човек да поддържа фигурата и добата си кондиция... а сам чувала че след претърпиана операция при някои жени настъпва умора и какви ли не още други неща ...за сведение след операциите от рак на гадата нямах проблем никакъв ,но след химотерапията чак около година след това мога да кажа че възстанових на 100% кондицията и формата си... и понеже трябва да взема сега решение какво да правя с гърдата затова питам ...ако има жени ,които спортуват и са правили реконструкция на гарда(и) нека ми пишат как са при тях нещата ...

# 611
  • Мнения: 63
Mickey 82 ,hodih dnes pri plastichnia hirurg i da ti kaja sega kakvo e polojenieto ... znachi pri vsichki sluchai shte ima 2 operazii , tai kato na miastoto na mahnatata garda shte se postavi vid balonche koeto shte se palni periodichno s raztvor ,tova e za raztiagane na kojata ...tai kato az sam s mnogo malak biust i zdravia ne e mnogo hubav toi mi predloji nego leko da go uvelichim ,znachi pri vtorata operzia pravi vsichko ,vkl .areola i zarno na lipsvashtata garda... pokaza mi niakakav vid silikonov implant tova e nova razrabotka ,s tozi vid niama opasnost ot nikakvi komplikazii i iztichane i t.n... i ostava do kraia na jivota ti ,t.e. niama nujda ot niakakvi operazii sled vreme ... dori imashe sriazana na 2 proteza za da vidia s ochite si che problem niama ... vid gardi ,razmer i t.n. me ostavi sama da si prezenia i izbera ,no az sam fenka na malak i stegnat biust , gledah snimki , absoliutno estestveno stoi ,krasivo i po nikakav nachin ne lichi che ne e sobstven biusta ... ami tova e ...

# 612
  • Мнения: 267
Mickey 82 ,hodih dnes pri plastichnia hirurg i da ti kaja sega kakvo e polojenieto ... znachi pri vsichki sluchai shte ima 2 operazii , tai kato na miastoto na mahnatata garda shte se postavi vid balonche koeto shte se palni periodichno s raztvor ,tova e za raztiagane na kojata ...tai kato az sam s mnogo malak biust i zdravia ne e mnogo hubav toi mi predloji nego leko da go uvelichim ,znachi pri vtorata operzia pravi vsichko ,vkl .areola i zarno na lipsvashtata garda... pokaza mi niakakav vid silikonov implant tova e nova razrabotka ,s tozi vid niama opasnost ot nikakvi komplikazii i iztichane i t.n... i ostava do kraia na jivota ti ,t.e. niama nujda ot niakakvi operazii sled vreme ... dori imashe sriazana na 2 proteza za da vidia s ochite si che problem niama ... vid gardi ,razmer i t.n. me ostavi sama da si prezenia i izbera ,no az sam fenka na malak i stegnat biust , gledah snimki , absoliutno estestveno stoi ,krasivo i po nikakav nachin ne lichi che ne e sobstven biusta ... ami tova e ...
Извинявам се че се намесвам,но искам да те предупредя за разтвора,който се слага за разтягане на кожата,моя близка,заради него се наложи да я режат още 3 пъти и накрая остана без силикон,защото имаше опасност сам да си излезе  Sick,операцията не и е правена тук,може и от хирурга да зависи,на нея и беше мисля с морска сол  newsm78,ако не ме лъже паметта.Не съм много компетентна на тази тема,но ми е мечта и на мен,но точно това с разтягането на кожата много ме наплаши. На нея и се възпали,гноясва и прочие,вкарваха го с едно мъничко нещо като тръбичка,абе ужас беше  Sick Peace
Не искам да те плаша,просто да разучиш,може да е единичен случай,все пак много зависи от компетентността на пластичния  Peace

# 613
  • Мнения: 63
kikoikris ,ne se plashi ot raztiaganeto ...niama problem s tova i nishto ne se useshta , govorila sam veche ,ima takiva tehnologii sega che prosto niama ot kakvo da se strahuvash ... ami neprekasnato se usavarshenstvat tehnologiite taka che ... eto i sas silikona e imalo komplikazii predi ,no sega s novite razrabotki prosto niama kak da stane takova neshto ... razbira se vazmojno e pri vseki chovek da se poluchi neshto ,no to si e i do choveka mislia ,do organizam i t.n... ako samo tova te spira spored men ne se zamisliai ami smelo napred i kato stanesh na 70 da si s biust na 20 godishna hahah

# 614
  • Мнения: 63
p.s. zabravih da te popitam tvoiata poznata v chastna klinika li si e pravila operaziata ,tam ima veroiatnost hirurzite da ne sa na nivo ,no v renomirana bolniza takova neshto e nedopustimo!!!

Общи условия

Активация на акаунт