ЕНДОМЕТРИОЗА - да поговорим!

  • 129 038
  • 1 129
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 381
Е, като ходиш на преглед винаги си носиш протокола от операцията, ако д-рът иска нещо да види. Това си е нормално. Носиш си и т.нар. снимки след операцията.

# 16
  • Мнения: 223
Ами от всички операции имам  -оперативен протокол, хистопатологично изследване, епикриза и снимки.Всичко ми искаха в касата освен снимките!

# 17
  • Мнения: 223
jorjagi, защо копие от оперативния протокол. Него съм го писала при подаването на документите.
rossy-pm, не съм писала сама материала. Взех го от Зачатие, но го допълних.
извинявам се не съм видяла , защото не е определен точно ,,оперетивен,, sory

# 18
  • Мнения: 844
rossy-pm, не съм писала сама материала. Взех го от Зачатие, но го допълних.
да знам , но е много добре че си го публикувала като темичка , защото е много по-удобно ( според мен) . както и да е...

# 19
  • Мнения: 142
И аз мисля, че си събрала най-важното от всичко до момента което съм чела. Браво Киа  newsm10

# 20
  • София
  • Мнения: 2 381
Мерси. Ивеята беше на Верити.  Hug

# 21
# 22
  • Мнения: 60
Здравейте браво за тема!
Аз в момента се лекувам от ендометриоза с Деферелин и сега след първата инжекция ми дойде нормален цикъл, а нали тези инжекции спират цикала. Има ли някой с такъв проблем като моя? Притеснена съм дали ми е сложена правилно и навреме инжекцията.

# 23
  • Мнения: 7 716
Случва се след първата инжекция да има цикъл, не се притеснявай.
След втората обаче трябва да спре.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 381
zizy , почти на всички момичета след първата инжекция МЦ им идва. Не се притеснявай. Отговорих ти подробно на ЛС.  Hug

# 25
  • Мнения: 60
Много ви благодаря за информацията. Малко се поуспокоих вече, защото много бях се шашнала като ми казаха, че не трябва да ми идва, а то ми дойде.
Благодаря ви  newsm51

# 26
  • Мнения: 5
И аз те поздравявам Kia! Информацията е много полезна и изчерпателна!

# 27
Момичета,вие колко време след първата инжекция имахте кървене?При мен продължи три дни и след това вече седми ден ми тече някакво тъмно течение ,не е кръв,а нещо като кафеникаво зацапване.Страх ме е,защото преди да ми открият кистата имах такова,самоче преди цикъл.Не знам това за кървене ли да го броя?Дайте съвет!

# 28
  • София
  • Мнения: 2 381
Това си ти е цикълът. Не се притеснявай. И аз бях така след първата. Някъде към 15, че и повече, дни ми продължи кървенето от МЦ и кафявото зацапване. Няколко дни след като ми поставиха 2-та инжекция спря. Не се притеснявай. Нормално е.  Hug

# 29
Мерси Киа,успокои ме много.Шашнала съм се и понеже не съм от софия сега няма как да отида при доктора на преглед,постоянно се съмнявам.Дано и при мен мен спре след вторатаинжекция.

Общи условия

Активация на акаунт