Отговори
# 285
  • Мнения: 1 092
 newsm43 ейме де съм,сещате се защо нали  Embarassed
Шоки глада ме надви,стисках зъби както ме посъветва Тиквичка ама на  Animal Pig прасето си е прасе  #Cussing out
Не че ядох много- 4 бисквити и малко чушка,но като се знае,че дори не ги обичам това си е чиста лакомия моето  #2gunfire
Спокойна вечер милички и утре отново на фронта  Heart Eyes

# 286
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
пайпи, да не съм чула да се наричаш прасе повече Naughty Била си гладна, яла си, не е лакомия, не е като да си била сита, нали? Аз бях те посъветвала и ще те посъветвам пак сега- може би гладът не е за теб. Мини на по-умерено хранене, иначе до кога ще я караш така? Hug

Лека нощ на всички, много от вас ми се губят, дано повечето утре успеят да уважат "Дневникът"  утре Praynig

# 287
  • Мнения: 1 092
Добро утро  Heart Eyes
Черпя ви
                       

Момичета успешен ден   Hug
 
Шоки при мен проблема е,че имам две дечица покрай които все готвя,винаги има лакомства,а и малкото човече трябва аз да го храня  feeding просто не мога да се скрия в другата стая докато те се хранят:ooooh:

# 288
  • Мнения: 1 130
Добро утро сладкиши  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Я вижте какъв слънчев ден - и що - ми щот съм рожденничка днескаааа  Laughing Laughing Laughing Хайде да почерпя с тортичка - http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=2007402

Отдавна не съм новоизлюпена булка, ама понеже тортата се казва "Яка булка" - па вие се сещайте за подтекста  Mr. Green та затова реших точно с нея да почерпя  Crazy Crazy Crazy Вчера не успях да се тегля на кантара, но бях диетична - че как иначе завърнах се от родителска среща в 21.00 часа и хората вече бяха вечеряли - аз просто нямаше с какво да съгреша  Laughing Laughing Laughing Бягам по задачки - приятен ден пожелавам на всички от нашата бандичка   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

П.П. нещо с тез изображения на торти не ми върви - сега трябва да потраете дорде я оправя  Crazy Crazy Crazy
П.П. 2 - в крайна сметка не успях  Crazy ще трябва да си отваряте линка сами  ooooh! ooooh! ooooh!

Последна редакция: ср, 21 ное 2007, 09:21 от Scorpi

# 289
  • Мнения: 1 092
Скорпи  newsm59 Tada
Много щастие и любов ти желая  newsm51

# 290
  • Мнения: 636
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, SKORPI!!! Пожелавам много здраве, късмет, любов и цялото щастие на света!

# 291
  • Мнения: 1 130
пипи, ане благодаря ви - страхотни сте - направо ви записвам в корпуса за бързо реагиране  Hug Hug Hug

# 292
  • Мнения: 1 092
съгласна,там поне ще ми стопят лагерите т.е килограмите  Joy Joy

# 293
  • Мнения: 861
Честит рожден ден, Скорпи! Пожелавам ти да бъдеш много обичана и желана!   bouquet

Не съм писала скоро, защото ми едно такова изнервено напоследък: само работа, после работа из къщи, децата, ангажименти, никакви положителни емоции. Мъжът ми непрекъснато го няма. Миналата седмица-  в Гърция, тази - в София, другата щял да е в Търново. Изобщо...живея си съвсем сама  Sad. Ама така поне не се налага да приготвяма вечери  Crossing Arms. Карам си аз на монодиета: редуване на ден плодове с ден зеленчуци, но отчайваща работа. Как ли не съм се отказала още - 9 дена глад и само 52,5. До скоро с 3 дни на плодове ставах 50, но май 53-54 е станало вече постоянното ми тегло и сега работата се закучи  Rolling Eyes. То така съм си добре, лошото е, че идва Коледа и ми се щеше малко да дръпна надолу, че отсега си знам, че няма да удържа на богатите тразпези  Embarassed.

# 294
  • Мнения: 621
Честит рожден ден Скорпе nbirthday newsm67       party023
Желая на първо място здраве на теб и семейството ти и после и всички хубави неща, които са важни за теб  newsm51
 Капризче, тиквичке, Шоки   Hug  Hug  Hug
ReGe дано нещата при теб се поукротят и да можеш със спокойствие да посрещнеш хубавите семейни празници   bouquet
На всички - успешен и диетичен ден   bouquet

Последна редакция: ср, 21 ное 2007, 10:02 от galateia

# 295
  • Мнения: 958
            newsm38 newsm38 newsm38 newsm38 newsm38 newsm38 newsm38 newsm38  newsm67 newsm67 newsm67 newsm67 newsm67 newsm67     
                    ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,СКОРПИ![/glow][/i][/b][/size]
                   
                                                                              newsm59                 
                        newsm38 newsm38 newsm38 newsm38 newsm38 newsm38 newsm38 newsm67 newsm67 newsm67 newsm67 newsm67 newsm67
Е,аз докато си напиша,вие-20 отговора! Shocked
ReGe,миличка, и аз съм така,само на плодове и зеленчуци съм,а свалям много малко,за разлика от теб обаче това адски ме демотивира и в събота и неделя си спретнах едно наяждане... Mr. Green,та си върнах свалените 2килограмчета  Embarassed,тази седмица пак си ги свалих 2-те килца и изобщо правя йо-йо,щото си го мога  Joy Joy Joy
pipy,и аз така,миличка,понеже работя в къщи и детето ми не ходи на занималня цял ден готвя,слагам и вдигам,винаги съм си мислила,че тези,които работят на работно време са си добре в това отношение,лично аз ако съм навън по задачи през деня изобщо не се и сещам за ядене
Миранди,мила,както искаш за новата темичка,на мен ми пиши старите кг,въпреки че още ги гоня  Cry Embarassed Embarassed Embarassed

Последна редакция: ср, 21 ное 2007, 10:04 от jedira

# 296
  • София
  • Мнения: 2 613
Скорпи- честит рожден, миличка!!!!!!!!!!!!!!!!
Нека цялото щастие на земята, радостта, късмета и обичта да са твои завинаги-  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
От сърце ти желая всичко най-най-най хубаво и всичките ти желания да се превърнат в реалност-  bouquet  bouquet  bouquet

# 297
  • Мнения: 268
 newsm51 newsm59 smile3525  Скорпи ! Бъди здрава, обичана и щастлива! Много радост и приятни емоции на теб и семейството ти! Весел празник !newsm42

# 298
  • Мнения: 498
Здравейте мацки!!!
Аз се поизгубих за известно време,но бях болнични,а компютъра в нас трябваше да се преинсталираи не можех да пиша,не съм ви и чела,така че имам много за наваксване,но за съжаление и в работата е така,но довечера един колега ще ми оправи компютъра и се надявам днес и утре да успея да изчета всичко.
Иначе бях горе-долу диетична,от 14-ти си почнах постите и съм стриктна,вече съм 68-69кг и сега мисля да ги задържам известно време,че не ми се иска пак при най-малкото ядене да съм +3-4кг,а идват празници.затова съм решила до края на годината да ги задържам тези,а ако сваля някое килце ще ми е добре дошло.

Няма да пиша на всяка поотделно,че не съм в час с материала,а и ми се е насъбрала работа.

Много Hugна всички!!!

Скорпи,честит рожден ден!!!

# 299
  • Мнения: 463
Здравейте дами. Азц след успеха изобщо не съм диетична, ама много глад насъбрях за тези дни бе. Ям кво ям днес и от утре пак в строя.
SCORPI ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МИЛА. пОЖЕЛАВАМ ТИ ДА СИ ВИНАГИ ТАКА ПОЗИТИВНА

мИРАНДИ, КАКТО ПРЕЦЕНИШ ЗА ТЕМИЧКАТА. Аз като гледам колежките нещо са заети, не пишат много
 pipyfight, що така бе newsm78, шегувам се, айде сега 4 бисквити и чушка, голяма работа. Сега обратно в редиците на праведните Hug
Le Plaisir , видяхме ние, липсваше ни
jedira , това за йо-йото е при всички, ама тези 2 кг, са преходно тегло, така ми обясни един приятел запален по спорта и фитнеса, т.е те са вода, а.о и  smile3550
ReGe и аз съм така, и моя мъж не се прибира от работа, ама пък за сметка на това свекървичката и свекърчето #Cussing outса ди в къщи...............

Последна редакция: ср, 21 ное 2007, 10:43 от РИДИК

Общи условия

Активация на акаунт