Отговори
# 300
  • Мнения: 1 092
Миранди забравих да ти кажа - остави ми старите мерки  ooooh!

не мога да гласувам,защото много хора ги нямаше в тази тема,а и аз отсъствах известно време и не мога да преценя кого за какво да номинирам  Blush

# 301
  • Мнения: 1 130
Пак благодаря сладури -реге, галатейка, jedira, ралче, мими, плезирчето, ридик мноооого сте мили  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Ако знаете само как му се сгрява сърчицето на човек като има край себе си толкова много приятели - вируални ама верни  Peace Hug Hug Hug Hug
Ридик малииииииий тоз момък от таз малка тортичка ли изкача  #Crazy #Crazy #Crazy иначе е убав - бравос - направо си го зимвъм за пУдарък у дома да стресна мъжо  Joy Joy Joy Joy

# 302
  • Мнения: 6 958
Момичета Новата тема ще я пусна тия дни до петък... Имам работа за вършене...

Коя от вас има желание да пуска темата ни, докато мен ме няма или не мога? Ще се наложи да отсъствам, моля който желае да ми пише на ЛС
  Praynig

# 303
  • Мнения: 1 254
Скорпиии, ЧРД мацка! Да си все така весела и жинерадостна и всичко най в живота. Виждам че ти харесаха подаръчетата от мъжки пол, така че-спешъли фор ю: - по един за всеки ден от седмицата и един бонус  Wink



Досега прегреших с една бисквита от тези на детето Embarassed Няма да тренирам днес, ще видим за утре. Чао мацки, че работа ме чака
П.С. За темата-Миранди, мацка когато можеш, не се притеснявай..Нямам възможност да помогна сега доста неща ме чакат  Hug

# 304
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Добър ден момичета и честит рожден ден, Скорпи!!! Желая ти много щастие и просперитет, много здраве и положителни емоции! Изкарай си чудесно днес!

Момичета, от мен много прегръдки за днес Hug С половинката ще ходим на зоологическа градина, което предполага, че цял ден ще сме навън, но ще гледам да устискам и да не се нахвърлям на кофти храна (ПМС ме тресна здраво този месец). Все пак ще се разходим едно хубаво, еххх Simple Smile Целувки, до довечера.

# 305
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
СКОРПИИИИ ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН. БЪДИ ЩАСТЛИВА И ОБИЧАНА
 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59
миранди- ако няма кой, аз мога да се заема с темата  Peace

# 306
  • Мнения: 463
http://dieti.rozali.com/vashite-dieti/p6494.html

Какво ще кажете за това newsm78. Май ще я пробвам  да видя има ли ефект, ама мнооооооооооого се съмнявам

# 307
  • София
  • Мнения: 701
Скорпи, Честит рожден ден! Да си жива и здрава, много щастлива, обичана и винаги усмихната!



Мирандиииии, добре си ни се завърнала! Липсваше ни много на всички!  Hug Heart Eyes

ReGe разбирам те, миличка! И аз съм тъй- много работа, лекции и едно голямо 30-год. дете, което чака само на мене и само ме нервира...  #Cussing out

Последна редакция: ср, 21 ное 2007, 12:50 от abirena

# 308
  • Мнения: 6 958
Ч Р Д Скорпи
Да си жива и здрава и всичко най най най   bouquet

# 309
  • Мнения: 1 384
Привет, милички  Hug


Честит рожден ден, Scorpi!!!!!!!!!



Много здарве, щастие и любов! Нека нищо не помрачава усмивката ти, защото тя радва всички !


РИДИК, тази диета ми се вижда  #Crazy Лично аз не бих могла да я изкарам  Rolling Eyes А ти защо изобщо я гледаш, та нали постигна целта си, не мисля, че подобна диета е за теб сега, по-добре нещо по лекичко   bouquet

Chocolata, да си изкарате един прекрасен ден с милото  newsm53


Le Plaisir, радвам се да те видя  Heart Eyes липсваше ни  Hug

pipy, мерси за кафенцето   bouquet От днес пак  в строя, нали  Wink

Миранди, аз също съм на мнение, че темата може да почака, напоследък не сме много активни и спокойно може да остане за неделя, както обикновено   bouquet

На всички останали  Two Hearts lovekiss Two Hearts

# 310
  • Мнения: 1 130
Миранди, Каприсче, Чоки, Деата, Абиренка, Тиквичка  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug Момичета всички сте просто невероятни и както каза преди няколко дни ане сим и на половина да се сбъднат всички пожелания пак ще бъдат цял кош!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Много ви обичам и се радвам, че ви има  Hug Hug Hug Hug Hug
каприсче изби рибата мила  Crazy много тенкю - щтъ си имам цял взвод с "подаръчета" до следващото ЧРД  Joy Joy Joy

# 311
  • Мнения: 1 169
Честит рожден ден, Scorpi!
Бъди все така весел и жизнерадостен човек.

# 312
  • Мнения: 1 975
Скорпе честит рожден ден,
леки запивки и много усмивки
успехи в бранша и чупки в ханша
здраве в изобилие и радост до безсилие
Laughing Laughing Laughing
И спешъл диетичен подарък  Wink



На всички останали много гуш Hug и се възползвайте от хубавото слънчево време  Heart Eyes

Аз пък гледах тази и се чудя дали да не се пробвам, но от утре, че днес вече пропилях шанса си Rolling Eyes http://dieti.rozali.com/vashite-dieti/p5914.html

Последна редакция: ср, 21 ное 2007, 14:22 от galiq_82

# 313
  • Мнения: 178
Здравейте!   bouquet От много време не съм се появявала, но пак проблеми с лаптоп-а - в последните 3 месеца за втори път ми сменяват дъното заради изгоряла lan-карта. НО няма значение, нали вече всичко е оправено, а и имам за какво да ви се похваля.  Heart Eyes Вече си имам годежен пръстен и насрочена дата за сватба  Flutter А и килограмите вече ги задържам под 52 - сутринта бях 51.300кг. Имам и по -1 см. в талията, ханша и бедрото.  newsm44 Определено съм доволна, при положение, че вече не спазвам диета, а си промених най-вече количеството храна, което приемам. Правя само тук-там някое лунуване или няколко последователни почти "гладни" дни. Голям смях и ужас настава, когато попадна на някои стари дънки, които са двойни на сегашните  smile3532 Но АЗ УСПЯХ!  newsm18 И всички Вие можете!  Hug

# 314
  • Мнения: 352
Скорпи Честити Рожден Ден мила!  bouquetда си жива и здрава,упорите не само  в отслабването,а на всякъде и все така да ни развеселяваш! newsm51 newsm59
Аз ви чета,но нямам време да пиша SadУча,още съм болна иначе съм си режимна.Мисля 100% да карам по режима до 15 декември,след това една седмица на  3 фаза до коледа,и след праниците пак режима-определено ми допадна-не гладувам,резултатите са много бавни но поне има Rolling Eyes
Обичам ви!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт