Съвременен дизайн за "обикновения" човек

  • 91 822
  • 574
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 191
Jeni_Madj, и аз процедирах по същия начин, когато дойде ред на кухнята, с тази разлика, че изпълнението е на фирма, от която останах безкрайно доволна и не разполагах предварително с никакви уреди, така че се сдобих с вградени. Цената е 2600 лв. без уредите. Материалът е ПДЧ. Тук напълно споделям мнението на Dame. Правена е преди 8 месеца и в цената са включени механизмите (на всеки шкаф и чекмедже). Ето го резултатът: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=112175 Снимките са правени при монтажа на кухнята и липсва "душата" на стаята. Предстои още малко работа по аксесоарите и текстила.

евалата за кухнята. никога не бих казала, че струва толкова!
А коя фирма ти я прави? Наистина е чудесна!

# 16
  • Мнения: 3 640
papi6, благодаря!   bouquet   Ще ти изпратя съобщение на лични, за да не правя реклама.  Peace

Последна редакция: пн, 12 ное 2007, 20:47 от Sun

# 17
  • Мнения: 798
Много интересна тема наистина  newsm10

Примирих се и с идеята, че материала ще е ПДЧ. ...
Резултата е това - http://jenimadj.multiply.com/photos/photo/5/9

Jeni_Madj Нищо не се вижда  newsm78. Колкото до ПДЧ-то не знам защо го приемаш като недостатък. Едно добре кантирано ПДЧ в никакъв случай не е по-лошо от МДФ. Вкъщи имаме един шкаф-мивка,  ПДЧ с ПВЦ кант, много евтина, но за 5 години не е мръднала! Новата ни кухня я направих с долен ред ПДЧ, защото реших, че е абсолютно излишен разход да ги правя МДФ, макар че мога да си го позволя, горните ги исках гланцирани и само заради това си сложих от този материал. Но пък напоследък гледам, че излизат толкова красиви ПДЧ-та, вкл. гланцирани, така че човек има голям избор и може да направи нещо по-интересно с по-малко средства.  Grinning

Извинявам се за линка. Мисля , че вече го оправих.
Колкото до ПДЧ-то, мисля, че е по-неустойчивия материал в сравнение с МДФ-а. Кантовете ми са ПВЦ, от най-дебелите, но пак имам на места, където капе вода понякога, където канта си стои, но самото ПДЧ е леко подпухнало. Ако беше МДФ мисля, че това не би се случило.

Иначе за интериора, мисля, че един от най-лесните начини да се създаде атмосфера е чрез цветовете. Въпреки, че в момента е силно модерно всичко да ти е в бяло, на мен ми изглежда някак стерилно. Вече има изключително хубави цветове латекси, които можеш да си избереш по каталог и да ти ги забъркат срещу съвсем прилична цена.

# 18
  • Мнения: 3 640
Jeni_Madj, браво! Постигнала си ефекта "модерна кухня" и то със завидно нисък бюджет. Наистина изглежда страхотно.

# 19
  • Мнения: 3 640
Ето още идеи:







- антре на Fimera Design

# 20
  • Мнения: 74
Жени, а какъв цвят се води това ПДЧ? На картинка винаги си харесвам, обаче като видя мострите в магазина - не мога да го позная това, дето го харесвам Simple Smile. И от българските на Кроношпан ли е?

# 21
  • Мнения: 798
Jeni_Madj, браво! Постигнала си ефекта "модерна кухня" и то със завидно нисък бюджет. Наистина изглежда страхотно.

Благодаря ти за хубавите думи. Твоята кухня също е страхотна. Обожавам червеното във всякакви разновидности. Затова си имам и една вишнева стена в хола...
Иначе цвета на кухнята се води избелен дъб. От сегашна гледна точка бих го направила с метални кантове. Но тогава трябваше да се съобразя с бюджета.

# 22
# 23
  • Мнения: 3 640
Няколко предложения за детски стаи:









# 24
# 25
  • Мнения: 3 640
Банята:









# 26
  • Мнения: 3 640
За част от показаните до момента снимки благодаря на sisa g!   bouquet

# 27
  • Мнения: 2 768
Sun, повечето от картинките, които показваш никак не са за "средностатистическия българин", както уточняваш в началото на темата.
Този стол, например, е италиански и струва около 200-250лв. (нямам в момента каталог, но мога да кажа точна цена)




Този плот пък е труден за изпълнение за повечето БГ фирми, пък за домашно изпълнение да не говорим:




Без никакви лоши чувства, но повечето от показаните мебели не отговарят на заглавието и идеята на темата!
Дайте малко по-приложими идеи, иначе става огледало на темата за новите тенденции в обзавеждането.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 4 134
Тъкмо щях да пиша и Ета ме е изпреварила  Embarassed

"Sun, повечето от картинките, които показваш никак не са за "средностатистическия българин", както уточняваш в началото на темата."

Иначе много ми хареса кухнята на Жени мадж  Peace И аз искам нещо подобно, не знам обаче какво ще се получи в кухненски бокс 2 на 2.10 м  Confused Много ви е хубава и детската   bouquet

# 29
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 441
Жени, мен ме впечатли спалнята ти и най-вече гардероба. По поръчка ли са правени или е готова закупена?

Общи условия

Активация на акаунт