Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 106
Какъв е проблема с парацетамола.....аз съм пила и знам че е от малкото разрешени по време на кърмене и бременност. Можеш и гъргари с тантум верде (водата, не пръскалото) да правиш.


И най-вече - защо ще чакаш ненам колко дни -иди на ЛЕКАР, дори и личния ти със съмненията ти , ще ти даде най-компетентен отговор.
Иди и на гинеколог. За да констатира бременност може да е всеки.

# 16
  • Мнения: 911
Парацетамолът е отречен. Но нека да спрем до тук и да не цапаме темата.

# 17
  • София
  • Мнения: 44 106
Парацетамолът е отречен. Но нека да спрем до тук и да не цапаме темата.


Не е цапане на темата, това е доста ново нещо явно...от кой е отречен и защо....а и не всички хомеопатични лекарства стават за бременни...както и не всички билки....

# 18
  • Мнения: 911
Парацетамолът е отречен. Но нека да спрем до тук и да не цапаме темата.


Не е цапане на темата, това е доста ново нещо явно...от кой е отречен и защо....а и не всички хомеопатични лекарства стават за бременни...както и не всички билки....

Осцилококцинум става. И за кърмачета също. Пише го в листовката.
Хустажил е сироп за кашлица, както писах, на основата на мащерка. Става и за бременни, и за кърмачки. Пише го в листовката. Не е хомеопатичен продукт.

# 19
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Парацетамолът е отречен. Но нека да спрем до тук и да не цапаме темата.



  И аз пих докато бях бременна. newsm78

# 20
  • София
  • Мнения: 44 106
Осцилококцинума никога не ми е помагал - нито на мен, нито на детето, нито на мъж ми....а и пак нищо конкретно не каза за парацетамола...
Нека поставя въпроса така. Бременна съм, пих парацетамол - това с какво ще навреди на мен или детето ми....Защо и от кого е отречен...и от кога?

# 21
  • Мнения: 3 069
Най-добре е да се обърнеш към лекаря си!

Общи условия

Активация на акаунт