Бебешки шампоан

  • 1 624
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 459
Не се притеснявай мила и аз мия със сапун косата на синчето ми всяка вечер откакто се е родил (02.11.2004) и нямаме никакви проблеми.

# 16
  • Мнения: 433
От раждането мия главичата на Максим със шампоан. Понеже коата му е сухичка и не смея да мия със сапун.Първо ползвахме шампоан на Бюбхен/от глава до пети/, но не ми хареса, след това смених с Клоран и досега си го ползваме.

# 17
  • Мнения: 6 206
откъм 20-ия ден
Чико 2 в 1
Мустела 2 в 1

# 18
  • Мнения: 844
Цитат на: Prisila
От раждането мия главичата на Максим със шампоан. Понеже коата му е сухичка и не смея да мия със сапун.Първо ползвахме шампоан на Бюбхен/от глава до пети/, но не ми хареса, след това смених с Клоран и досега си го ползваме.

Какво не ти харесва шампоана на Бюбхен. Аз съм купила едно шише и още не съм го ползвала. Иначе се къпим от главата до петите със сапун Джонсън или Нивея, ама забелязвам че край веждичките много се изсушава кожичката, може би ще трябва и аз да не мия главата със сапун всеки път.

# 19
  • Мнения: 8 769
От раждането-още в родилния дом ги мият с шампоан, така че в къщи продължаваме процедурата.

# 20
  • Мнения: 194
От " Нивеа"съм доволна, но внимавай с "Джонсън"!Няколко пъти измихме Ваньо с такъв-мисля че беше с някакво бадемово масло и направи дерматит.Педиатърката ми каза,че често имала такива случаи и ме посъветва да не го използваме повече.Бебешката кожа е много нежна и сапунът лесно я изсушава.Главата можеш да изплакваш само с водичка,а шампоанът-през 2-3 дни.

# 21
  • Мнения: 444
От самото начало с Бюбхен, сега с Нивеа! Не всеки път разбира се, понякога изплаквам само с вода! Stuck Out Tongue

# 22
  • Мнения: 1 289
Ради се роди с много коса, но шампоан започнахме да ползваме след 6-тия месец. Отначало Чико, но нещо не ни хареса. Иначе е много икономичен и едва скоро свърши. Купих Предпазващ шампоан на Клоран. Много по-добър е определено, е малко по-скъп е, но мисля че качеството си заслужава. Аз много внимавам с какво мия Ради, защото има алергичен атопичен дерматит.

# 23
  • София
  • Мнения: 328
Цитат на: Sim
От първия ден с  шампоан От глава до пети на Бюбхен, от скоро го сменихме с Мустела - има специална пяна за глава за новородени.

И аз съм така, бебешкият шампоан "от глава до пети" на "Бюбхен" е страхотен, икономичен и никога не й е залютял.Мисля ,че са много по-нежни от сапуна.Ползваме също и олио за вана на "Бюбхен", която е без изпракване, редувам ги.

# 24
  • Мнения: 299
От изписването до сега с Клоран душ гел за тяло и коса

# 25
  • Мнения: 3 932
От раждането, до ден днешен.

# 26
  • Мнения: 317
От както се е родил ползвам шампоан на Чико, мия косичката всяка вечер и нямаме никакви проблеми с корички ...

Общи условия

Активация на акаунт