Толкова много боли...

  • 4 054
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 345
Жабче, много съжалявам да те видя при нас, миличка.  Sad Просто не знам какво да ти кажа. Напълно те разбирам, знам как боли и колко е ужасно всичко през, което преминаваш  Hug Имай сили и вяра в по-добро бъдеще. Вярно, ще ти бъде трудно, дори много трудно, но животът продължава с надеждата един не толкова далечен ден да прегърнеш най-желаното -твоето детенце.  Hug Hug Hug

# 16
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не се предавай на болката и отчаянието  action032

# 17
  • Мнения: 1 765
Жабче  Hug

# 18
  • Мнения: 2 849
Жабче ,много съжалявам за това през което минаваш .Сили и кураж ти пожелавам .

# 19
  • Мнения: 7 716
Жабче,  Cry Cry Cry.

# 20
Има една стара поговорка "Където е текло, пак ще тече..." Може банално да звучи, но е абсолютната истина.
Мене това ме крепеше след всички загуби, а те не бяха малко. Вярвай и ти в това и не се отчайвай, най веороятно не е трябвало да се роди сега това дете. Знам, че каквото и да ти каже някой в такъв момент не може да излекува раната ти, защото тъгата е завладяла цялото ти съзнание. Просто вярвай, че всичко е за добро, колкото и жестоко да изглежда в момента...!
Всичко ще бъде наред! Hug

# 21
  • Мнения: 9 093
Жабенце, снощи прочетох в Проблемно за загубата ти. Чудех се дали да пиша в темата - заседна ми буца в гърлото, хем исках нещо да напиша, хем каквото и да напиша, няма да има смисъл. Днеска обаче някак си нещата ми се струват по-други. Болката и нещастието ги има винаги в живота - всеки ден се сблъскваме с тях. Представи си какво щеше да остане от нас и от душите ни ако се поддавахме на тях? Сега ужасно много ви боли, но ще мине този момент и ще свикнете да живеете с тази мисъл, ще я запазите като тежък спомен, който ще ви направи по-силни и по-подготвени за нещата от живота. Знаеш, че ще имате шансове да пробвате отново (дай Боже да стане веднага от първия път). Трябва да вярваш, че нещата ще се наредят рано или късно, трябва да те крепи вярата. Както някой каза  вече, явно за някои хора има специална програма - сигурно защото са по-силни.
Искам да знаеш, че всички момичета от Проблемно-то и тук мислим за теб постоянно, сигурна съм в това - и вярвам, че заедно ще успеем да преодолеем заедно тази мъка. Споделяй, плачи, изливай емоциите си - само и само да се чувстваш добре. И не забравяй, че има много неща, за които си струва да живееш (макар точно сега не ги виждаш сигурно)- те ще ти дадат стимул да продължиш да се бориш.
Прегръщам те силно.

# 22
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Благодаря, момичета, за хубавите думи.  Heart Eyes

Добре съм. Знам, че от отчаяние и депресии няма смисъл. Те не са ми от помощ, единствено могат да ми навредят. Бебе по естествен начин не можем да имаме, така че нямам избор - трябва да съм силна. За двете години борба се научих да преодолявам болката и разочарованието - падаш, ставаш, отупваш праха, избърсваш сълзите и продължаваш напред. Друг изход няма ако искаш да постигнеш мечтите си. Човек не знае колко силен може да бъде преди да му се наложи... Готова съм на момента да започна нов опит, за съжаление единственото нещо, на което не се научих, е да бъда търпелива.  Embarassed
Вярвам, че някой ден ще станем родители, надявам се да не е прекалено дълъг пътя до този момент. Сега го искам още повече след като усетих какво е да расте живот вътре в теб. Така че ще се боря. Миналото си е минало, не мога да го променя, няма да забравя никога малкото ангелче, но трябва да продължа напред, защото поне част от бъдещето е в моите ръце и там някъде ме чака бебето, което ще се роди...


Никога не се опитвай да разбереш всичко -
някои неща не са от значение.
Никога не прикривай чувствата си:
когато си щастлив - отдай им се
когато не си - преживей ги!
Никога не се страхувай да опиташ да направиш нещата по добри -
ще се изненадаш от резултатите.
Никога не се страхувай от бъдещето -
живей за деня!
Никога не се чувствай виновен за миналото -
каквото и да е станало - е станало.
Учи се от всички грешки, които си направил!
Никога не се чувствай сам -
винаги има някой, който ще ти подаде ръка!
Никога не забравяй, че можеш да постигнеш много от нещата, за които си мечтал.
Не спирай да мечтаеш, нищо не е толкова трудно, колкото изглежда.
Никога не спирай да обичаш,
никога не спирай да вярваш,
никога не спирай да следваш мечтите си!
   
... и никога не се отказвай!

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Жабче  Hug Hug Hug Hug

# 24
  • Мнения: 686
Жабче  Hug . От няколко дни немога да намеря сили да пиша, защото е трудно човек да намери подходящите думи в подобен момент. Изживявам всеки ред, всяка дума, изпълнена с болка, обида и гняв, но и аз като теб слагам черта на миналото и продължавам напред. Радвам се, че ти си го написала и такава е твоята житейска философия. Сигурна съм съм, че написаното от теб ще помогне на много момичета, като го прочетат, защото така трябва - да се изправяме бързо и да продължаваме напред. Истина е, че колкото по-бързо човек се оттърси от преживяното, толкова по-бързо идват моментите и събитията, които ни дават поводи за радост.

# 25
  • Мнения: 869
Нямам думи,болката ти е огромна.Целувам те и съм с теб.Дано да преодолеете тази загуба скоро и да продължите с борбата.Не се отказвай......

# 26
  • Мнения: 419
Жабче, Hug
Каквото и ти пиша,знам че не мога да ти помогна.Знам какво чувстваш и искрено съжелявам за загубата ти.Болката е огромна,тя става част от нас....Просто привикваме да живеем с нея.Трябва да намериш сили и да продължиш напред!
Гуша те много силно! Hug Hug Hug

# 27
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Жабче ти си силна  Hug  bouquet
 Пращам ти много позитивни мисли и стиснати палци  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт