Купих си кенгуру!!!

  • 2 307
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 674
 Удобство си е! И на мен ми вършеше доста работа, но защото бебо не искаше да се вози в количката и се прибирахме от разходка с кенгуро и празна количка! Crazy

# 16
  • Мнения: 5 940
И на мен ми е много удобно. По два-три часа се разхождаме с бебо и кротува и се радва. Имам обаче въпрос-до колко килограма издържа? Моето е на Бертони, но съм си изхвърлила кутията и не помня. Моля ви, ако някой знае да ми каже, защото бебчо е вече над девет килограма.

# 17
  • Мнения: 4 111
И на мен ми е много удобно. По два-три часа се разхождаме с бебо и кротува и се радва. Имам обаче въпрос-до колко килограма издържа? Моето е на Бертони, но съм си изхвърлила кутията и не помня. Моля ви, ако някой знае да ми каже, защото бебчо е вече над девет килограма.

Докато ти издържи гърбът!  Simple Smile
Моето е "За деца от 0 до 8 месеца, тегло от 3.5 кг. до 9 кг." и е малко над 9кг, тежи ми доста.
За Бертони също пише от 3.5 кг. до 9 кг.

# 18
  • Мнения: 5 940
Нали няма опасност да се скъса? Аз иначе вече съм тренирана, боли, ама търпя.

# 19
  • Мнения: 4 111
Нали няма опасност да се скъса? Аз иначе вече съм тренирана, боли, ама търпя.

Е, то не е случайно написано до 9 кг, сигурно издържа малко повече, но не бива да се прекалява. Аз го ползвам за кратки разстояния и рядко, даже държа с една ръка детето, здраво е кенгуруто, няма изгледа за късане, но все пак...

# 20
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Моята шушулка изтърпява в него само 10-15 мин. и почва да реве, иначе на мен също ми е удобно.

# 21
честито, пробвай някой път ако имаш възможнист и слинг  Heart Eyes
голямо удобство наистина!

# 22
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Чувствах се по същия начин като си купих кенгуруто!!! HugЧестито!!!  bouquet

# 23
  • Мнения: 842
Честито!!! Със здраве да си го ползваш!  Hug

# 24
  • Мнения: 8 769
Голямо удобстов е кенгуруто, да. С дъщеря ми що километри съм извървяла така-кеф голям. И даже по-бързо и лесно отслабанх-абе има си куп предимства. И синът ми го носехме много в кенгуру.
valerie, не си претоварвай гърба. Аз моите деца съм ги носила така докато станаха около 6-7 кг. После вече много ме болеше гърба и си ги возех в количка.

# 25
  • Русе
  • Мнения: 2 354
честито

# 26
  • Мнения: 1 155
Браво на теб! Това е една изключително полезна вещ. Аз много си използвах мойто дори и вкъщи, когато на беба и писнаше я слагах в кенгурото и си вършех няква работа. Като излезнехме на вън й беше много готино защото виждаше всичко и й беше топличко, така близо до мен.

# 27
  • Мнения: 402
И ние страшно си обичаме а се разнасяме с кенгуруто, но пораснахме и скоро ще трябва да се разделяме с него. За детето е много полезно, за мама хич, но е удобство!

# 28
  • Мнения: 28
Много е готино и ние имаме но това малко шило количката му е тясна да не говорим за кенгуруту..............................

# 29
  • Мнения: 132
Честито! Голямо удобство е! И аз бях много въодушевена като изминах за 3 мин. разтояние, което с количката изминавам за 10-15 мин. За движение по малките улички с паркирани коли по тротоарите е незаменимо! А и ортопедите го препоръчват  Grinning Само гръб да имаш  Wink

Общи условия

Активация на акаунт