Бързаме на доктор да отидем, МАЙчетата си да видим

  • 10 684
  • 288
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 425
тел.02/946-07-95
ГСМ-0899/130-550
Мед.център Марковс
Ул.Алеко Константинов номер 17
вхА  ет,1
д-рМарков

# 256
  • Мнения: 274
Честит рожден ден Мона бонбона

sundey би ли  ми дала тел на д-р Марков да си запиша час, 13 дек е далече, но все пак е по близо от 28 дек, а мен нещо ме обзе паника че времето си лети а аз още не съм ходила на 3d

# 257
  • Мнения: 1 492
А, защо не ходите в Майчин дом? Мен там ме пращат Sad Нещо не е наред ли, там?

# 258
  • Мнения: 559
http://www.3dpregnancy.com/calendar/1-week-pregnant.htmlима интересни неща в тоя сайт
ако ви хареса може да го сложим на първа страница.

# 259
  • Мнения: 274
sundey  безкрайно много ти благодаря ето ти едни бонбонки да се почерпиш от мен  Simple Smile Моят час за Марков е на 13 дек в 16 ч., ако и ти си по това време може  да се видим.

# 260
  • Мнения: 425
Аз съм от 15.40...Ама само 20 мин ли ще ме гледа? newsm78 Blushмислех че са по 30-40 мин,ама сигурно има много пациенти затова...

Ками,не съм 4ула нищо  лошо за Май4ин дом,просто там мен никой не ме е пращал.Питах лекаря ми по ЗК при кого да ходя,и той вика Мазнейкова,ама аз нещо не исках,и се поразрових в интернет и по мое усмотрение отивам при Марков

# 261
  • Перник
  • Мнения: 211
Още веднъж благодаря на всички мами за прекраасните пожелания! Сега е врме да се стягам за гости  chef Пожелавам на всички приятна вечер. Утре съм на лекар да видя "мърдан" Laughing(така го нарича баща ми), та да ви помоля: стискайте палци. Утре вечер ще пиша как  минало. Hug

# 262
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Някой има ли планове да пътува за празниците? На 28 декември планираме да отидем до Истанбул за 4 дни, с автобус.
Майка ми преди малко ми се обади ужасена, че изобщо е възможно да си го помисля. Бихте ли предприели подобно пътуване?
Ние с моят мъж смятаме да пътуваме до Италия или Гърция по коледа и нова година, също с автобус. Още никой не е реагирал ужасен от нашите. Според мен няма да има проблем  Hug  Peace

# 263
  • Мнения: 50
Здравейте на всички майски мами Grinning Grinning Grinning връщам се от преглед ще си имам момченце  Hug Hug Hug всичко си му е наред. Може ли да ми кажете ако си направя БХС нужно ли е да си правя и изследвания за синдрома на Даун?

# 264
  • Мнения: 247
Супер! Много се радвам на майките, които вече знаят пола на бебетата си. Колкото до БХС, с това изследване се установява дали бебето е склонно да има синдрома на Даун. Ако рискът е голям тогава се прави амиоцентеза.

# 265
  • Варна
  • Мнения: 4 969
mona-bonbona, ЧЕСИТ РОЖДЕН ДЕН!!! Много здраве, щастие и любов ти желая, както и безпроблемна бременност и едно прекрасно здраво бебе на финала!  bouquet

Честито и на тези, който вече знаят пола, аз като ходих доктора ми каза, че било се обърнало и не можел да види, а така ми се искаше да знам

# 266
  • Мнения: 147
mona-bonbona, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН bdbaloni. Само весела, обичана и щастлива да се чувстваш.

# 267
  • Мнения: 84
 nbirthday      ura     Tada    happy bd    baloni

mona-bonbona, ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ,КЪСМЕТ ВИНАГИ ДА СА С ТЕБ,
ПОЖЕЛАВАМ ТИ ОТ СЪРЦЕ НАЙ-КРАСИВОТО И ЗДРАВО БЕБЕ
  newsm07

Момичета аз също исках да питам нещо за д-р Марков.
Докато лежах в Майчин дом лично си записах час за 20.12 от 14;30 ч.Той ми каза тогава за да съм в 20 седмица.
Той е ученик на д-р Мазнейкова и не е по-лош от нея специалист.
Точно това исках да ви напиша,че не е вече в център Фемина,а си е открил собствен център "Марковс" на визитката му пише след 14 ч защото преди това е в б-цата.Може би и затова няма много часове,заради следобедната работа.

адреса е ул Алеко Константинов 17 /м/у ул Мадрид и ул Оборище -е дадено на визитката/

тел 946 07 95
gsm 0899 130 550


Та аз исках да питам!!! Има ли майчета който са ходили при него и прави ли запис на диск всичко онова което гледа на бебето? Д-р Мазнейкова прави такъв диск

# 268
  • Мнения: 517
В една броzура прочетох, че втория триместър на бременността е най подходяст за пътуване. И ние през декември сте попътуваме 3 пъти с влак на средно дълги разстояния  bowuu
А после сте последва едно дълго zатисие...

Честито на маичетата узнали пола   bouquet завиждам ви благородно  Simple Smile
Лека вечер

# 269
  • Мнения: 572
oncheto , и аз съм на 20.12 ама от 17.20 при Марков!
Добър е! Peace

Общи условия

Активация на акаунт