коледно костюмче за бебе - откъде в БГ?

  • 13 670
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
  • Сливен
  • Мнения: 295
Ниночка, ако ще си поръчваш от ларедут костюмчето с еленчето или гащеризончето моляте ако може да поръчаш и за мен. пиши ми на лични да се разбере

# 16
  • Мнения: 865
сега и мен ме запалихте за костюмче.това момичешкото от Ларедут е супер,но на мен въобще не ми е ясно как се поръчва и дали ще стигне до Коледа. Embarassed.може ли да се комбинирам с някоя от вас,която ще си поръчва Praynig Praynig Praynig

# 17
  • Мнения: 1 531
ами и аз ще се комбинирам - сигурно с някоя мама от нашите отчетни,щото и аз незнам как става и нямам кредитна карта  Crazy  ако някой от вас се навие, да каже тук - може и към него да се включа  Peace
иначе,аз днес не стигнах до доспат
Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 865
аз утре или вдруги ден ще пробвам да се добера до доспат или ще видя с кого да се комбинирам Cry

# 19
  • Мнения: 635
В Ларедута не са налични ?

# 20
  • Мнения: 6 441
Явно са свършили-вчера имаше налични.

# 21
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 441
И аз видях, че не са налични в ЛаРедут...
Така, казвайте къде има....В Пиги'с хауз?

# 22
  • Мнения: 1 531
ходих на доспат - мнооооого хубаво място ей  Crazy  вече в началото на всеки сезон първо там ще ходя, ако ни трябва нещо свежо в гардероба  Heart Eyes  взех коледно гащеризонче плюш червено с бяла якичка и зелени бродерийки ... много сладко ... 19лв, а шото се оказа с едно дребно сякаш стопено петънце и ми направих отстъпка 5лв  Peace  аз щях и на 19 д аго взема, въпреки това  Crazy  искаше ми е да е нещо още по коледно с еленчета и т.н., ама засега няма  Rolling Eyes  една мноооого готина блузка с дядо коледа имаше, ама към нея ританки тц  Confused  а комплектчетата не картърс са ултра, ама само пакук - за този сезон твърде са ми тънки дори за вкъщи  Peace

ми туй де - мерси за инфото за магазина
  Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 435
и аз да се включa motercare.uk има много хубави и са на много добри ценои но незам дали ги има тук в бг

# 24
  • Мнения: 622
от Mothercare са много добри и евтини, но доставката идва малко повечко. Ако има с кого да се комбинираш за повече неща би било изгодно.   Hug
Дай снимка да го видим твоето  Praynig

# 25
# 26
  • София
  • Мнения: 6 268
Ох, и аз съм на тази тема от месец насам. Бях харесала от сайта на NEXT, но една приятелка ходи доо Лондон и в магазина казали, че са свършили  Sad И сега не знам къде да намеря. Ще посетя и аз Пигис-а, а дано стигна и до този АУТЛЕТ на Доспат.

# 27
  • Мнения: X
Записвам се и аз да следя темата. Преди време имаше червени бодита в "Зара" в Скай сити. Но само това, бяха с едни картинки с еленчета, но по- момичеши. Ще обикалям и ако видя нещо, ще докладвам. А тези от Ла Редут са супер, другото също, ще трябва да се провери и в БГ- магазина дали не са докарали подобни.

Последна редакция: вт, 27 ное 2007, 10:45 от Анонимен

# 28
  • София
  • Мнения: 435
аз вече проверих тук в магазина на Mothercare в Мола, но няма такова нещо, а пък и да имаше нали се сещате че нямаше да е на такива цени като в Англия там е 12лири около40лв., а тук щеше да бъде поне 100 като имам в предвид какви са им цените.

# 29
  • Мнения: 2 614
Ето и нашите придобивки от Аутлета на Доспат
Много съм впечатлена и от стоките и цените, и от обслужването!
Коледни дрешки

Общи условия

Активация на акаунт