кокоши трън??+

  • 207 120
  • 285
  •   1
Отговори
# 255
momi4eta,rovq se po tezi forumi s meseci,i da vi kaja  dosta sam boleduvala  ama takova 4udo ne sam vijdala.poqvi mi se koko6i tran predi nqkolko meseca na petata.vednaga zapo4nah s lepenkite na urgo,no te izgarqt vsi4ko drugo,no ne i "izroda".sled mesec mi se poqvi i na drugiq  krak(nqmam pradstava ot kakvo ,za6toto ne nosq neudobni ubuvki,poneje ne rabotq v momenta i ne se nalaga)izhabila sam 3 paketa lepenki i nikakav efekt.v momenta sam poela ofanziva sre6tu napastta s ocet i sol namazano.po-kasno prez denq sas smokinq 6te se namaja,a pak predi da legna smqtam rezen4e 4esan da poloja,stiskaite palci,a pak ako ima efekt 6te kaja,no vqrvam 4e pri vseki e strogo individualno.prosto iskah da si izpla4a makata Cry

# 256
  • Мнения: 411
Открих нещо, може да бъде от полза- Рецепта за премахване на „Кокоши трън”

Действа ефикасно при малки и средни по размер образувания.
Вземете прясна обелка от картоф (диаметър 1,5-2 см е достатъчен). Сложете в центъра на срезната повърхност щипка салицилов прах. Ако не можете да намерите салицил, стрита таблетка аспирин също върши работа. Вечер преди лягане поставете обелката със салицила върху кокошия трън и я прикрипете с левкопласт или бинт. Да стои така през цялата нощ и на сутринта я сваляте. Повторете процедурата 3-4 поредни нощи. Очакваният резултат е кокошия трън да се размекне и да „изпадне”. „Жилото” на тръна всъщност е втвърдения кератин. Не се притеснявайте за дупчицата в ходилото, където е лежал тръна. Дезинфекцирайте я с риванол или с кислородна вода, подсушете я и я напълнете със скъпия крем за лице, дето жена ви го крие в дъното на нощното шкафче. Ако салицилът не помогне, помолете някой хирург да „изчопли” тръна, докато все още е размекнат.

аз на времето съм си махала кокоши трън то4но по тази рецепта,но на малката не помогна само дето й изгоря мястото около тръна,сега съм накиснала лук с оцет та да видим ще има ли резултат

# 257
Здравейте, и аз се боря с едни кокоши трънове на ходилата от доста време и разглеждайки темата се навих да пробвам този гел на Шол, Verruca, но в самите магазини на  Шол ми казаха, че нямат, а и не се очаква да получават, някой ако знае откъде мога да си го набавя, ще ми бъде много от полза Wink
Иначе съм ги горяла с течен азот, многократно, тъкмо си мислех, че ще има ефект, когато отново се възвърнаха в началната си позиция, изчезна само един, от по-малките...
А за болката, не бих казала, че е толкова болезнено, усещането наистина е неприятно, но пък след това никога не съм имала проблем с ходене или подобно, търпимо е.

# 258
  • Мнения: 2 200
Провери в аптеките  Peace

# 259
  • Мнения: 66
Открих нещо, може да бъде от полза- Рецепта за премахване на „Кокоши трън”

Действа ефикасно при малки и средни по размер образувания.
Вземете прясна обелка от картоф (диаметър 1,5-2 см е достатъчен). Сложете в центъра на срезната повърхност щипка салицилов прах. Ако не можете да намерите салицил, стрита таблетка аспирин също върши работа. Вечер преди лягане поставете обелката със салицила върху кокошия трън и я прикрипете с левкопласт или бинт. Да стои така през цялата нощ и на сутринта я сваляте. Повторете процедурата 3-4 поредни нощи. Очакваният резултат е кокошия трън да се размекне и да „изпадне”. „Жилото” на тръна всъщност е втвърдения кератин. Не се притеснявайте за дупчицата в ходилото, където е лежал тръна. Дезинфекцирайте я с риванол или с кислородна вода, подсушете я и я напълнете със скъпия крем за лице, дето жена ви го крие в дъното на нощното шкафче. Ако салицилът не помогне, помолете някой хирург да „изчопли” тръна, докато все още е размекнат.

аз на времето съм си махала кокоши трън то4но по тази рецепта,но на малката не помогна само дето й изгоря мястото около тръна,сега съм накиснала лук с оцет та да видим ще има ли резултат

Какво стана с лука и оцета?Има  ли резултат?

# 260
  • Мнения: 53
Във Варна има магазин на Шол, там има всичко, за другите градове незнам.

# 261
  • Мнения: 1
Честно казано се регистрирах за да мога да ви споделя как аз премахнах моите кокоши тръни преди доста години! Съвсем просто е и ми помогна на 100%. Когато вали дъжд намирате някой улук или просто място където тече водата и започвате да триете кокошите тръни в плочките.При мен изчезнаха след втория, третия път.Ще се радвам ако помогна !

Последна редакция: чт, 03 сеп 2009, 19:13 от kakamara

# 262
  • Варна
  • Мнения: 3 415
За втори път ми се обели кожата, но не успях да махна кокошия трън...сега расте 3ти път...казаха ми, че в Пикасо ги горели с лазер Thinking...болезнено ли е това горене? От един път ли се решава проблема? ...омръзна ми вече да се занимавам с него  Tired

# 263
  • София
  • Мнения: 2 521
Бях писала, че съм го преборила със салицила и картофа, но .... не съм.
2 пъти ходих на изгаряне с азот, първия път не ме боля, но втория ...... Cry
След няколко часа не можех да стъпвам, а на другия ден ходех куцукайки.
Дано пък като толкова ме боли да е изгорял гада.....

# 264
  • Мнения: 75
zdraveite momicheta, az skoro izlekuvah kokoshi tryn sys mlqkoto koeto izticha ot smokinovite lista pri otkysvane, neznam dali tozi lek e spomenavan, nqmam vreme da procheta cqlata tema. pri men sys 6-7 nanasqniq i vsicho sega e nared,tryna izchezna. nadqvam se tova da pomogne i na drugi. uspeh   bouquet

# 265
  • Мнения: 24
Аз имах 3-4 на възглавничките на крака и около 1 месец ги мажех с лак за нокти и изчезнаха.Успех на висчки Peace

# 266
  • Мнения: 2 200
Честно казано се регистрирах за да мога да ви споделя как аз премахнах моите кокоши тръни преди доста години! Съвсем просто е и ми помогна на 100%. Когато вали дъжд намирате някой улук или просто място където тече водата и започвате да триете кокошите тръни в плочките.При мен изчезнаха след втория, третия път.Ще се радвам ако помогна !


 Joy Joy Joy Joy Joy

# 267
  • Мнения: 1 192
Аз имах 3-4 на възглавничките на крака и около 1 месец ги мажех с лак за нокти и изчезнаха.Успех на висчки Peace
Някой друг пробвал ли е?

# 268
  • София
  • Мнения: 2 521
Честно казано се регистрирах за да мога да ви споделя как аз премахнах моите кокоши тръни преди доста години! Съвсем просто е и ми помогна на 100%. Когато вали дъжд намирате някой улук или просто място където тече водата и започвате да триете кокошите тръни в плочките.При мен изчезнаха след втория, третия път.Ще се радвам ако помогна !


 Joy Joy Joy Joy Joy

Aз това съм го чула за премахване на брадавици.... ама не ми се вярва!

# 269
  • Мнения: 120
На времето махнах няколко с Мазолек ама пусто му вече не се произвежда.Сега се боря пак с един и само го дълбая с нокторезачката, кога ли ще го изтръгна незнам хахах

Общи условия

Активация на акаунт