А защо все мъжете...

  • 1 897
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 492
Аз имам мнго интересна случка с моя мъж. Отиваме на заведение с приятели, но една от приятелктие ми е с нейни колеги двойка гейове. От всички само моя любим не забеляза, че са обратни. Дават ни менюто и единия гей споделя, че не пие и не пуши и моя се обръща и го пита "Е  сега ако кажеш, че и по жени не ходиш..."  Laughing  
Joy Joy Joy
Извинете, не се въздържах.

# 16
  • Мнения: 824
Мъжете се дразнят повече,защото като изразят недоволството си си мислят,че са "по-мъже" JoyВ крайна сметка всеки има свободата да си избира пътя в живота(слава Богу).Не ме дразнят "обратните",но не ги разбирам newsm78

# 17
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Мъжете се дразнят повече,защото като изразят недоволството си си мислят,че са "по-мъже" Joy
Има нещо такова.
На мен обратните не ми пречат.

# 18
  • Мнения: 9 865
Повечето мъже от обкръжението ми се дразнят на гей жени/мъже, повече на мъже. Не могат да обяснят защо.

# 19
  • Мнения: 3 146
Първо, защото се правят на мъже. Забелязали ли сте, че повечетомъже се погнусяват от хомосексуални мъже, но често нямат нищо против лесбийките, дори било "възбуждащо"... Не си падам по Фройд, но мисля, че мъжете чувстват гейовете мъже като накърняващи личното им достойнство като мъже. При това, подобно поведение могат да имат и интелигентни, начетени хора. Несъзнавана реакция е, според мен, то мъжкото его край няма! Wink

# 20
  • Мнения: 491
Аз примерно имам по-голяма търпимост към мъж-гей, отколкото към жена-лесбийка. Не знам защо, не мога да го обясня, може би се чувствам по някакъв начин застрашена.  newsm12
На мъжът ми му са смешни, но винаги когато си купува парфюм, предпочита да го консултира мъж-гей. Според него те по-добре усещали какво да му предложат и какво ще му хареса. Негов лаф: "Абе,разбират ги тия работи, мамка им! "

Общи условия

Активация на акаунт