Влади Карамазов - фенклуб

  • 14 027
  • 158
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 052
За мен лично той е най-хубавото нещо в целия "Сървайвър".
Напълно съгласна. Харесва ми определeно, мъжествено и завладяващо излъчване има, както и хубав буден поглед. Такива мъже харесваm Grinning
А от гласа му...тръпки ме побиват, тембърът му е страшен.

# 16
  • Мнения: 3 211
записвам се и аз

# 17
  • Мнения: 202
Мнооооогоооооооооо го харесвам!
Излъчва сила и сексапил.
Много красив мъж.

# 18
  • Мнения: 4 668
Хммм ... нещо ни е мъничко фен клубчето  Thinking Което не е лошо , в крайна сметка  Wink

Как ли е в леглото ?
Сигурно е нежен и силен едновременно ... Много ме кефи ! Има предизвикателство в него !

Актрисите от Народния нямат шанс според мен  Naughty Не ми прилича на мъж , който ще се забърка с колежка , още повече пък актриса . Те всичките са много или малко луди ... Той изглежда доста стъпил на земята ...

Хайде стига съм писала глупости  Sunglasses

# 19
  • Мнения: 3 294
Пу за мен.... Grinning
Много е яко момчето....браво от мен...трудно харесвам някого,но за него се пречупих от раз  Embarassed

# 20
  • Мнения: 1 217
Ще му скъсам шошоните. Embarassed Party Mr. Green smile3508  love001

# 21
  • Мнения: 4 668
Ей това е приказка  smile3521
И аз бих му ги скъсала  Laughing... Момчето е много готино и наистина много ме кефи самочувствието и увереността му !

# 22
  • София
  • Мнения: 3 839
Другата седмица имам рожден ден. Пожелавам си да прекарам една нощ с него!

# 23
  • Мнения: 3 641
Другата седмица имам рожден ден. Пожелавам си да прекарам една нощ с него!
Serpentine, аз ти пожелавам много невероятни нощи с него. Ако може и предварително да ти го честитя  bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 3 839
Другата седмица имам рожден ден. Пожелавам си да прекарам една нощ с него!
Serpentine, аз ти пожелавам много невероятни нощи с него. Ако може и предварително да ти го честитя  bouquet

Много ти благодаря!  Heart Eyes

# 25
  • London, baby
  • Мнения: 800
Ох, и аз го харесвам  Heart Eyes Още като беше в предаването "Без багаж", много готин мъж... пуу да му се невиди. Той трябваше да е водещ в "Островът на изкушенията".
Кой знае какъв е в леглото...  newsm78 , ама ако имам възможност хич няма да му мисля  Whistling Crazy

# 26
  • Мнения: 6 417
Само да добавя,че всички всички актриси от Народния, също не биха се колебали много. Информацията е от тяхна колежка, която ми сподели ,че всички били луднал и по него. Ама, то и има за какво Laughing
А сподели ли ти, че той не си пада по жени?  Thinking

# 27
  • Мнения: 3 641
Тц, не верва ми се Simple Smile Той и е партньор в много постановки, но май не е забелязала такова нещо, ама знае ли се ooooh!

# 28
  • София
  • Мнения: 1 210
Serpentine, ти ми провали спокойния сън с тези снимки.. Бива ли такова нещо  Mr. Green
Много ми харесва, но и на мен ми се струва, че жените не са му особено интересни - но нямам достоверни свидетелства за това Laughing
Ако иска, може да ни убеди в противното - само една ако я "огрее", я на колко хора ще разкаже  Joy

# 29
  • София
  • Мнения: 127


Много е готин... ама кой е Юлиан а? А?
За съжаление Шушон е абсолютно права Cry

Общи условия

Активация на акаунт