Отговори
# 15
  • In someone's dreams
  • Мнения: 118
Добро утро и от нас.

pepa ilkova честито за хубавата новина. И ние още сме в невидение за бебчо, дано вече на 19.11 в понеделник да се покаже. Иначе си шава в корема на мама, но не мога да кажа че са ритници, по-скоро като бълбукания и превъртания.

КРИСИ и аз пия но-шпа за втвърдяванията и болките ниско долу в корема, за сега ми казаха да ги пия заедно с магнерот три пъти по две до понеделник, след прегледа ще видим как ще продължим.

Ясмина, поздравления за новата темичка - страхотна е   bouquet. Дано само хубави новини има в нея.

Усмихнат ден на всички мами!  Hug

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 2 517
Добро утро  bouquet
Благодаря за поздравленията и пожеланията  bouquet Голям кеф да си имаш племенница, нямам търпение да я нагушкам Heart Eyes
Криси, сигурно не си си внушила, а просто е било по-леко шавуркане. Моето започна да рита по-осезаемо чак 20 г.с. съм вече, а ми е второ (плацентата ми е отпред). Така че споко-ще те нарита Laughing
Aquariel, дано разберете пола, щом ти е толкова любопитно. Аз разбрах в 16 г.с. Като бях в 12 седмица на преглед док каза-и другия път ще разберем..... Пък аз го питам-ами ако се скрие? А той възмутен- От тази апаратура не може да се скрие Laughing Така че ако идеш на добро място, най-вероятно със сигурност ще разбереш Peace

# 17
  • Мнения: X
Днес е петъъъъъъък!!!! newsm44!!! Любимият ми ден от седмицата! Ех, ако може всеки ден да е петък!
 И аз не знам какво ще ми е бебето, ама живея с мисълта, че ще е госпожица....дали така мога да предизвикам съдбата????След 2 седмици мисля да ида на ФМ и там "чичкото" дано ми каже, иначе мойта докторка каза, че на 12.12 ми е следващия преглед и ще е най-важния-тогава сме щели да гледаме дали бебето си има всичките....карантии  Grinning!!! И тогава можела да ми каже евентуално пол!!! Как ви завиждам че вече знаете повечето!!! Айде весел ден и бързо да избутаме последния работен ден!

# 18
  • София
  • Мнения: 289
Mirror задвам се че бебчо е добре, пази се и недей да се притесняваш:)

# 19
  • Мнения: 32
Благодаря doly дано е наред, контролния ми преглед е на 4/12, а в Ст.Загора е преди Коледа. Дано отида без оплаквания Simple Smile

# 20
  • Мнения: 19
ЗДРАВЕЙТЕ И ОТ МЕН.

Поздравления за темичката супер е.

Отдавна не съм писала , но редовно Ви четях.

Днес си взех резултатите от БХС 1:6645   newsm44. на обяд отивам да си взема резултатите и от микробиологитя, дано и там всичко е наред. Вечерта съм при  док и пак ще видим бебо. Този път и таткото ще доийде, че той досега не е идвал, все така ставаше че не може и той няма търпение.  


Относно майчинстовото от 10 месец до две години. Това си е жива подигравка. Вчера ми пратиха този линк за гласуване. Който иска може да  го подкрепи.

http://www.bgpetition.com/maichinstvo/index.html  
да не забравите да потвърдите на пощата си иначе подписа остава невалиден

Приятен ден на всички.

# 21
  • Мнения: 32
Подкрепих се! То май ние сами си се подкрепяме духом само!

# 22
  • Мнения: 167
И аз се подкрепих  hahaha

Дано да има ефект.

Чета едно списание от миналата година и там пише,че проекта за болничен за раждане е 200 дни и 90% от заплатата до 1 г.на детето.За съжелениеобаче както знаем в последствие стана до 9 мес.Те проектите хубави ама изпълнението куца. #2gunfire

# 23
  • Мнения: 471
Добро утро и от мен, момичета! Честита ни нова темичка, честито на всички узнали пола на бебоците  Hug, jul, честита племенничка, mirror - оправяй се скоро  Hug Надявам се, че не пропускам никой.
Аз в сряда бях на ФМ - огледахме добре и двата бебока, всичките им органи, ръчички, краченца, броихме пръстчета, само дето аз въобще не ги видях - нямаше монитор към мен и само слушах доктора и мъжа ми как си обясняват кое какво е и как моя мъж се възхищаваше като видеше нещо (после сподели, че в един момент нищо не е различавал на екрана  Laughing ама то си е нормално). Предполагам, че накрая доктора щеше да обърне ехографа към мен, та да ги видя и аз, но от средата на прегледа ми стана толкова лошо от лежането - дока каза, че ми било паднало кръвното, дори ставах да се разхождам и да пия вода. Ноооо, имаме и още една хубава новини - доктора каза "лявото 100% е момче", а за дясното го края на прегледа говореше "момичето", та ако може - едно синьо и едно розово щъркелче да ми сложите Simple Smile

# 24
  • Мнения: 3 116
Здравейте и от мен момичета   bouquet

Честито на разбралите пола, слончетка ама много добре си ги наредила  Crazy

За ритането, бебока има дни в които повече рита, има дни в които никакъв го няма, само спи. Кака му обаче беше друга работа, тя не се спираше с ритниците по 24 часа в денонощието, след като се роди също не се спира, дори и като спи  Crazy

Да ви се оплача аз как този месец останах без ЖК. Мислех си че била за днес, часът обаче ми бил за вчера, а най-близкия свободен час  е за 04.12, то тогава кажи речи ще съм в 6 месец  ooooh!

# 25
  • Мнения: 97
Честита ни темичка Hug
Ми тои бюджета за 2008  замина за ГЛАДНИТЕ  ДАСКАЛИ smile3511а нас кучета ни яли.

Същите тези даскали после ще обучават децата ви, не знам как можете да говорите така. И на мен не ми беше приятно 1 месец без училище, но какво да се прави.
А майчинството мисля че е добро- 9 месеца с почти пълна заплата е огромна крачка напред.

# 26
  • Мнения: 167
Според мен всеки има право на добро заплащане и по -добър живот.

Само,че някой си отстояват исканията и се борят за тях,а други само лаят.
Докато не се вдигне цялата държава на стачка ще си продължаваме така.
На едни заплатите ще растат за сметка на други.

# 27
  • Мнения: 2 531
За мен розов щъркел моля ! Вчера звънях за резултата от амнито , всичко е наред , ще си имаме още едно момичеце! Много се зарадвах, не спирам да се усмихвам! Щерката е малка и няма идея за какво иде реч, но брат и който искаше момче много се разтрои като му казах че бебето е без пишле. Разрева се, наложи се да го излъжа че може и да се е объркал чичо доктор Confused Така че ще трябва доста обработка за него !

# 28
  • София
  • Мнения: 289
Според мен това е поредната подигравка с българсия народ. Това ли е начина за насърчаване на раждаемостта?!
Относно "даскалите" въпроса е спорен, защото Да всеки има право да си отстоява правата, за което шапка им свалям, че го направиха и на тях заплатите наистина са им мизерни (като на повечето държавни служители) но пък да не говорим за качеството на образовението. Аз работя в частния сектор, където ми дават толкова за колкото работя, а на даскалите никой не ги контролира дали качествено си изпълняват задълженията. Много неща трябва да се променят тук.....
Просто в тая държава се опитват да ни побъркат, защото напоследък си мисля че циганите имат повече права от нас. Спекулира се с най-милото! С нашите бебета, с нас...... да не коментираме каква корупция цари в болниците и как ни Дерат кожите защото знаят че почти никой няма да откаже да даде за най-милото си! А сега и с тези подаяния, защото лично според мен това не е помощ а подигравка с българските майки!

Просто нещата тук са трагични за съжаление.............

Аз също се подкрепих, дано наистина има ефект... Simple Smile

# 29
  • Мнения: 269
Здравейте, момичета !!
Ясмина , не знам откъде ги намираш тези картинки , но ми пълнят душата.
Толкова са красиви, зареждат ме с положителна енергия.

Общи условия

Активация на акаунт