Емилия чака дете!!!????

  • 23 173
  • 354
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 1 322
И на мен ми направи впечетление, че в Лабиринт ръцете и бяха постоянно пред корема.

# 316
  • Мнения: 4 435
На запис е,но не повече от 2 седмици,защото предаването имаше рожден ден и казаха датата,в съботата дето мина май беше. smile3521


Концерта на Планета беше по-отдавна и имаше по-голям корем. Tired

# 317
  • Мнения: 3 268
Господи,дано Емилия роди по-скоро,защото няма да преживея тази тема да е на първа странизца още няколко месеца! baby_neutral

# 318
  • Мнения: 3 459
То е един човек кат тръгне така да увътра, ясна е работата  Mr. Green
Ако била бременна нямало да казва от суеверие, не знам си кво, дрън-дрън та пляс, то тез работи не може да се скрият, така че е излишно сама да казва бременна ли е, не е ли, те хората не са сляпи  Tired

# 319
  • Мнения: 1 312
Господи,дано Емилия роди по-скоро,защото няма да преживея тази тема да е на първа странизца още няколко месеца! baby_neutral

Блаженни са верващите.
Тогава ще има нова-Емилия роди!!!!!

# 320
  • Мнения: 2 309
По-добре е да стои тази тема на първа листа,отколкото на Борис - терзанията за червеите Sick

# 321
  • Мнения: 2 013
Тя май вече ще ражда Joy Joy Joy Joy

# 322
  • Мнения: 3 576
Оня ден мернах в мола осеменителя й Коко - е нема такова мазно кюфте, отврат!!
Ниско, дебело и тантуресто........

# 323
  • Мнения: 1 666
Уф, колко страници трябва да стане тая тема, за да я заключат... newsm78

# 324
  • Мнения: 1 312
30!
Ама само ако някой не се сети да отвори нова след това Mr. Green

# 325
  • Мнения: 1 666
30!
Ама само ако някой не се сети да отвори нова след това Mr. Green

Няма да правим грешката да пишем в евентуалната нова тема и готово!

# 326
аз знам че всички знаете че е бременна  но се спори в кой месец е в едно предаване нямала корем в друго имала  че затова гледайте горещо в събота от 22часа и горе долу ще се ориентирате в кой месец е  Crossing Arms

# 327
  • Мнения: 4 435
Ама тука нали се сещаш,че има модератори и хора дето те измислят правилата.Така не може да пишеш според тях.Ай бегай ти... Whistling

# 328
  • ВАРНА
  • Мнения: 83
          Не е много по темата ама да попитам - по тв върви реклама на някакво списание и там казват - Галин и Галена чакат бебе до ЕДНА година!!! Shocked Аз ли нещо не съм чула, не разбирам ли.... Да не би нещо с бременноста да се е променило в последно време?!?! Shocked Shocked Shocked
          И по темата - Емилия само девет месеца ли ще е бременна? Laughing

# 329
  • ВАРНА
  • Мнения: 83
      Пък аз си помислих.... леле, много мъ ие срам... Embarassed, ама нали тази Галена се прослави с някакво видео с френска любов, та си помислих... бе да не са открили нов начин на забременяване  и тя тогава да е прихванала, ама щот не е по стандартния, та пътя малко по-дълъг.... и затова след година да ги раждат по този метод Embarassed  newsm78 Joy

Общи условия

Активация на акаунт