Емилия чака дете!!!????

  • 23 162
  • 354
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 4 435
хайде спри до тук със спаменето защото ставаш смешна


....

Последна редакция: пн, 31 дек 2007, 23:14 от Slav4e_Av4e

# 346
сори ама ти каза че спираш да спамиш а не аз        а за проблем с теб нямам затова невиждам смисал да ти пиша на лична     чао  и весело посрещане на 2008година

# 347
  • Мнения: 210
Защо четете жълти вестници?  Четете ли книги ? 

Попаднах на ГОРЕЩО , много симпатична беше с това коремче  Laughing 

А тези хихиканици и на мен ми се струват обидни...  сигурна съм ,че не са породени от пола на бебчето...  newsm78 
И се чудя от какво са породени...

В България няма нищо по-често срещано от природени деца... Аз самата имам две сестри и двама братя с общо пет родителя от 4 брака ... ама щото това не са Анелия и Емилия на никого не му е смешно май...
Искам да кажа ,че няма смешно в това, друго е смешно ама не ми се влиза в тона на кореспонденциите...

# 348
  • Мнения: 674
А вярно ли е че Анелия ходи с бос от ТИМ??? newsm78 newsm78

# 349
  • Мнения: 3 459
Баси` зора с тая бременност, роди ли вече ко стана  Thinking
18 страници тема за една бременност, има ли я, няма ли я  hahaha

# 350
  • Мнения: 1 813
А вярно ли е че Анелия ходи с бос от ТИМ??? newsm78 newsm78


Преди седмица бях в един и същ расторант с    М-то от ТИМ - той не беше с Анелия,за другите не знам.  Mr. Green

# 351
  • Мнения: 1 009
Емилия вярно е станала по-хубава, ама има още цели 4 месеца докато роди, дотогава сигурно ще се изпишат цели 40 страници  Grinning с Анелия и мъж и бяхме заедно на море в Турция миналото лято, ако е със същия още-определено по красив от Коко, определено не толкова дебел, определено с много пари...

# 352
  • Мнения: 677
Смятам, че тая тема ще умре след като някой постне темата - Емилия чака внуче!!!???

# 353
  • Мнения: 2 161
О,май гад,боже мой,мон дю...дали скоро ще дойде това светло събитие,че да ми са махне тази тема.

# 354
  • Sofia
  • Мнения: 3 039
Чатът няма почивен ден.
Заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт