Хайде и аз да изтрещя...

  • 2 650
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 336
Дойде ли си детето?
Аз съм от този тип майки, които нямат доверие на никого. Понякога се чудя как вярвам и на себе си...
Когато бебчо се роди едва ли БНД ще може да се докопа до него...

# 16
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
АААААААА Сиси не така. NaughtyНе прави децата залог на вашите отношения!!!!!!!!!!!НЕ!Не!Не! Naughty Naughty Naughty
Ако иска да вижда Ицко и бебето -не го спирай,той им е баща........,какъвто и да е им е баща,и те ще имат винаги само него като такъв.
Мария не познава баща си ,но защото той така иска,Любослав никога не е спиран и обожава баща си ,както и той него.Макар ,че е имало моменти в който ние не сме се разбирали но не сме използвали детето като параван.

# 17
  • Мнения: 2 336
Нямах предвид спиране. Особено за Ицко съм му казала, че няма проблем да го взима когато поиска. Ицко също иска да се вижда с онова, дето му се води баща.
Но за бебето - не го давам, в смисъл да го взима сам. Не вярвам, че ще може да се справи. Та мисълта ми беше - да го вижда, ама в мое присъствие.
Лоша съм си аз...
Извинявай, Годзила, че ти оспамих темата...

# 18
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Това имах впредви да го вижда в твое присъствие,то ясно ,че няма да се справи с новородено бебе Joy

# 19
  • Мнения: 274
БНД взима сина ми откакто сме се развели преди 5 години за уикенда, за седмица, за 2 седмици, без да знам къде живее. Нямам представа къде го води, но съм убедена, че синът ми е добре и той прави най-доброто за него.
Знам, че го е водил при гаджето си, при новата си жена, при хора, които се обърнаха срещу мен след развода, но му вярвам, че прави най-доброто за детето и му го давам. Дени е и негов син.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 010
Както виждаме, всичко е въпрос на доверие. Годзила може би няма такова на бившия си.... като цяло.

# 21
  • Мнения: 2 274
Детето се прибра живо и здраво! Имам право да зная къде пребивава по време на срещите им.Дори бих казала, че е безотговорно, че не зная ....

# 22
  • Мнения: 6 315
Godzilla напълно те разбирам и подкрепям! Не е само въпрос на доверие поне според мен.

Когато се разделихме с моят не искаше да ми каже къде живее. В крайна сметка узнах и той разбра че знам когато си получи призовката за развода. Яд ме е, че когато се развеждахме не му направиха проверка от соц. грижи (ОЗД) и на него - мен ме разнищиха. И поне се радвам, че когато взима детето повечето пъти го води при родителите си. Майка му е отгледала 2 деца и добре се справя жената.

Това да не знаеш къде е и в какви условия е детето ти е ужасно и те държи под голямо напрежение. Напълно разбираемо е да искаш да знаеш!

# 23
Go dzilla, много си права в безпокойството си по този въпрос. Аз не бих подкрепил бившия ти в тази ситуация въпреки мъжката солидарност. Мисля, че ще ви се наложи да изградите някакво доверие помежду си, за да не страда детето и имай предвид, че когато детето е над 3 години другият родител има право да бъде с детето с принощуване ако не е лишен от родителски права. Успех.

# 24
  • Мнения: 651
Той знае къде живееш ти, нали? Знае при какви условия отглеждаш сина му? По същата логика имаш право да знаеш и ти.

# 25
  • Мнения: 1 559
Лично аз (както и мъжът ми разбира се Whistling),няма да пуснем наща бивша през прага на вратата ни Naughty...Каза ли сме и че Криси си има всичко и тва е...дори преди,понеже той все още(на 7 год е #Crazy),спи с нея в едно легло,ни беше казала да сме го взимали при нас на спалнята,че го било страх #Crazy...тя нормална ли е. hahaha hahaha
Но това е в нашия случай,което по никакъв начин не задължава да е така навсякаде Crossing Arms Naughty...въпрос на договаряне Laughing.Тя си знае че дори на вратата не е добре дошла Mr. Green,затова и мъжът ми винаги ходи да го взима и връща. Peace

# 26
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Лично аз (както и мъжът ми разбира се Whistling),няма да пуснем наща бивша през прага на вратата ни Naughty...Каза ли сме и че Криси си има всичко и тва е...дори преди,понеже той все още(на 7 год е #Crazy),спи с нея в едно легло,ни беше казала да сме го взимали при нас на спалнята,че го било страх #Crazy...тя нормална ли е. hahaha hahaha
Но това е в нашия случай,което по никакъв начин не задължава да е така навсякаде Crossing Arms Naughty...въпрос на договаряне Laughing.Тя си знае че дори на вратата не е добре дошла Mr. Green,затова и мъжът ми винаги ходи да го взима и връща. Peace

Доста подчертана дискриминация спрямо бившата... Не бих пуснала детето си в къща, където аз едва ли не не мога да припаря!!! И където съм смятана за "ненормална". И това, че спи с детето си е нейна работа, не виждам място за присмех и подигравки. Но си права - това си е ваш случай, има си хас да задължаваш това да е навсякъде!! Mr. Green
Годзила, абсолютно си права да знаеш къде преспива детето ти. Всяка отговорна майка би трябвало да знае, поне според мен.  bouquet

# 27
  • Мнения: 1 327
Лично аз (както и мъжът ми разбира се Whistling),няма да пуснем наща бивша през прага на вратата ни Naughty...Каза ли сме и че Криси си има всичко и тва е...дори преди,понеже той все още(на 7 год е #Crazy),спи с нея в едно легло,ни беше казала да сме го взимали при нас на спалнята,че го било страх #Crazy...тя нормална ли е. hahaha hahaha
Но това е в нашия случай,което по никакъв начин не задължава да е така навсякаде Crossing Arms Naughty...въпрос на договаряне Laughing.Тя си знае че дори на вратата не е добре дошла Mr. Green,затова и мъжът ми винаги ходи да го взима и връща. Peace

Доста подчертана дискриминация спрямо бившата... Не бих пуснала детето си в къща, където аз едва ли не не мога да припаря!!! И където съм смятана за "ненормална". И това, че спи с детето си е нейна работа, не виждам място за присмех и подигравки. Но си права - това си е ваш случай, има си хас да задължаваш това да е навсякъде!! Mr. Green
Годзила, абсолютно си права да знаеш къде преспива детето ти. Всяка отговорна майка би трябвало да знае, поне според мен.  bouquet


  202uu

# 28
  • Мнения: 302

Godzilla, много си права в безпокойството си по този въпрос. Аз не бих подкрепил бившия ти в тази ситуация въпреки мъжката солидарност. Мисля, че ще ви се наложи да изградите някакво доверие помежду си, за да не страда детето...

Подкрепям колегата!  Peace  Grinning

Разбираемо е в началото да има една неприязън на родителите един към друг, но колкото по-рано се освободите от нея, толкова по-добре и за вас, и за детето!

Сега също ще имате нужда от компромиси, пак заради детето. Те се правят по-лесно, когато вече не живеете заедно. Ще видиш, че не коства много, а детето ще се чувства по-добре!

Успех желая!   Grinning

# 29
  • Мнения: 2 274
Проблемът не е от моя страна (зная, че всички така казват, но в случая наистина е така). Не  съм му отказала да види детето нито веднъж, въпреки...въпреки всичко... Но в момента, в който най-нормално и спокойно обясня, че искам да зная къде го води, той започва да напада....Както и да е, то си е за него. Благодаря ви за отговорите!  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт