Хайде и аз да изтрещя...

  • 2 654
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 302

Значи ти си по-разумния човек!  Grinning Винаги единия е по-благ, по-толерантен, по-мъдър. Бъди още по-внимателна с него, не му давай поводи да усеща, че го критикуваш, че не му вярваш, че го обвиняваш. Ще видиш, че накрая ще се успокои и ще започне да се държи по-нормално с теб.

Пожелавам ти го от сърце!    Praynig  Grinning

# 31
  • Мнения: 1 559
Доста подчертана дискриминация спрямо бившата...

 Sick да ,тя е напълно дискриминирана и отсвирена от нас Naughty,ама то си има защо... #2gunfire

# 32
  • Мнения: 2 336
Всеки си има лична история. Но мисля, че една майка трябва да знае при какви условия се води детето.
Има случаи, когато може да има доверие на бившия и вярва, че никога не би завел детето на лошо място. Но когато таткото не е от най - отговорните не може с лека ръка да му се даде картбланш да прави каквото си иска.

# 33
  • Мнения: 1 559
Но когато таткото не е от най - отговорните не може с лека ръка да му се даде картбланш да прави каквото си иска.

за това съм напълно съгласна Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 17 335
Наистина зависи от бащата, Иво в началото като го взимаше баща му изобщо не знаех къде живее - тоест знаех квартала, но дотам. Доста по-късно ходих у тях веднъж-два пъти (и повече няма да го направя).
Но никога не съм имала никакви притеснения къде ще го заведе и как ще се грижи за него.
Аз затова и не писах по тази тема, защото предполагам, че щом Годзила се притеснява, явно има за какво, тя си знае стоката  Mr. Green , обаче аз нямаше какъв акъл да дам. Сега обаче реших да пиша, че доста са се завихрили страстите и искам да покажа и другия вариант.

# 35
  • София
  • Мнения: 1 010
Явно не съм могла да се изразя като хората: ако го смяташ за отговорен човек и достатъчно привързан към детето, тогава безпокойството ти може да е свързано само с неговото отношение към теб, Годзила.
Той може да е чудесен с детето и в същото време да си го изкарва за стари неща на теб, например.
Ето, казах го Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт