Супер мами от Norge 13

  • 12 455
  • 241
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 674

#Crazy.....Това ми прилича на опит за "снимка"... newsm78...сливке..кво направи бе душа?Нищо не може да видим.... Joy

# 16
  • Мнения: 200
Розе ,опитвам се да кача някаква снимка на малката ,но нещо не става. Blush
Сори ,някой друг път.Или ако на някой му се обяснява? Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 3 674
Голяма си скица... Joy Ела на лични...ще ти кажа как да качиш  Hug

# 18
  • Мнения: 3 674
Вижте какво намерих в една друга тема..../ от мамите в Австрия/... Joy Joy Joy

Драга редактор

Драга редактор, Ас студен в Бугариа първи година. Учи прави съби на хора. Ас много харесва тука. Харесва гора. Харесва море. Зима не харесва много. Но и това топре. Слага дреха.

Харесва студенки. Харесва храна. Шопска салата. Ракиа. Всичко хубав.

Ас живее в студенски град. Града голям и хубав. Има всичко. Само квартира не харесва. Ас живее шес етаж. Вода днеска има утре нема. Но това може. Има приятел. Приятел има кога аз не.

Стени не хубав, но това не лошо. Слага момиче на хартия. Топре. Много момиче. Хубаво осте по топре. Стая много хубава с много момиче.

Купон има, момиче има. И водка има. Всичко има.

Минава през стая студени много.

Не помни кое момиче мое. Грешки става. Но това не лошо.

Много лошо, драга редактор, хлебари минават през стая. Момичета само ноща, а хлебари и сутрин. Пише драга редактор какво прави с хлебари?

Аз не иска има хлебари. У нас не вижда хлебари, а у студенски град много много хлебари. На легло хлебари, при хлеб хлебари, на тоалетна хлебари, на книга хлебари. Не знам какво прави с хлебари в Бугариа.

Драга редактор, кажи пише какво прави с хлебари?

Студент Бонго




 rotfImbo

# 19
# 20
  • Мнения: 200


Розе, страхотна си. Много ти благодаря ! Hug
Ето т,ова е моето бонбонче!

# 21
  • Мнения: 3 674
Моля..няма за какво... Hug А бобнбонка ти е просто супер!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Голяма кукла е !   smile3525

# 22
  • Мнения: 3 674
Мамите от Австрия са големи скици...като нас са... Joy Има и там доста  смях... Joy
Ето какво прочетох  пак там..
. hahaha



Това е писмено детско съчинение, което се съхранява в Педагогическия музей в Париж. Темата му е да се опише птица или бозайник.

“Птицата, за която ще пиша, е бухълът. Бухълът не се вижда денем, а нощем е по-сляп и от къртица. Не знам нищо особено за бухъла, затова ще продължа с друго животно, което си избирам – кравата.
Кравата е бозайник. Има шест страни: лява, дясна, горна и долна. В задната страна има опашка, от която виси четка. С тази четка се гонят мухите, за да не падат в млякото. Главата служи да излизат рога от нея и, освен това, защото устата трябва да стои някъде. Рогата са за да се бие с тях. От долната страна е млякото. Оборудвана е така, че да може да се дои. Когато я доят, идва млякото и вече не спира. Как го прави това? Никога не съм го разбирал, но то тече с още по-голямо изобилие.
Мъжът на кравата е бикът. Бикът не е бозайник. Кравата не яде много, но онова, което изяжда, го яде на два пъти и така има достатъчно. Когато е гладна, мучи, а когато не казва нищо, значи, че вътре е пълна с трева. Краката й стигат до земята. Кравите имат много развито обоняние, поради което можеш да ги подушиш от много далече. И заради това въздухът в полето е толкова чист.”

 smile3532 smile3532 smile3532

# 23
  • България
  • Мнения: 1 090
Момичета ,аз съм малко суеверна(13- та тема все пак) и докато не откриете 14-та тема ,няма да пиша... smile3505
Розе,пих един ликьор пак,да знаеш!Наздраве!!! Wink
 Drunk
До скоро Grinning

# 24
  • Мнения: 3 674
Норичка...не вярвай  особенно в това....Sunglasses Числото 13 всъщност е доста щастливо число... Wink

Наздраве пак  на всички с чашка в ръка...

# 25
  • Мнения: 2 786
Аз докато стигна до новата тема и 2 страници сте изписали  Joy
Розе, децата ги бистрят едни ... да ти скрият шапката направо  Joy
Ленестулето е страхотно, намерихме му местенце и вече си го ползваме  Peace
Ама тоя сладолед в ИКЕА няма вкус на сладолед, много съм разочарована.
Някакъв крем е, ама не и сладолед.
Иначе ние купуваме един, който ... абе да ви кажа ми оставя много странен вкус на небцето, като от козе мляко или нещо такова странно и всеки път ми е едно особено като го ям, а милото казва, че това било заради фльотето в него ...
Викат ме в леглото, мисля да не се заседявам тук повече, а?  Joy
Лека нощ   bouquet

Сливке, голяма е сладурана твоята мома!  Hug

# 26
  • Мнения: 977
Привет и от мен в новата темичка!

Сливке, добре дошла! Wink
Аз съм пропуснала да прочета, че си имаш детенце. Но щом е така - честито. Да са ти живи и здрави и двечките /за това, което е на 7м. разбрах/ Wink
Сега видях снимката на малката сладурана. Да взема да си я заплюя за снахичка преди някой друг да ме е изпреварил?  Laughing

Розе, поздравления за това, че си се сетила да изведеш списък кой от къде е, че и аз все се обърквам.
А мъжа ти много те глези - бе звино не те оставя, сега пък мартини ти взел... Ех... Малко е късно да ти казвам наздраве, но за мартини и хубаво вино винаги съм насреща /не че съм голяма пиячка.../

щастлива, честито за новото Ленестулето, но какво всъщност е това?  newsm78


# 27
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Охх привет, newsm46
 ние осъмнахме с марио....ее толква приятно ми е било само в БГ...
И пийнахме и хапнахме , и Фифун приспахме и продължихме  Joy и така докато не излезна ,че сме почти рода  Laughing Laughing Laughing
Айде отивам да наваксвам с форума че имам доста за чета  kaffeetrmker_2

# 28
  • Мнения: 1 062
Добро утро и от мен.
deata, браво на вас. Аз не издържах толкова много Sad бях толкова изморена след работа, че можех да заспя и къде, къде по рано Laughing
slivka, дъщеря ти е невероятна сладурка Hug Като гледам и кандидат зет имаме вече.....
mishelle  това е фотьойл  Laughing
Ето ви карта тук. http://www.frappr.com/?a=constellation_map&mapid=137440242519 направих регистрацията специално за случая Joy
Иначе в старите теми намерих и други норвежки Laughing
бебчо е в Halnes
momo Tromsø
bebinshtain Florø
kvinne stavanger
lucky.me
bitersweet kjøpsvik
stj
cveti77 Larvik ?
cheshirecat Fredrikstad
shell Molde
zzb ?

# 29
  • Мнения: 977
rkb, браво! Много добра идея е това с картата! Wink

Общи условия

Активация на акаунт