Бижута с магнити

  • 6 893
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Energetics   е фирмата.
И да, имат ефект - например за успокояване на менстр. болки съм пробвала.
И аз имам на тази фирма. Синджир със сърчице с камъни цирконии, ключе и една друга дрънкулка, ама не знам каква е. Всяко е с магнитче, както и самия синджир. може да си сменяш дрънкулките, може и само синджира да носиш. На мен, обаче не ми действат добре. Боли ме главата и ми свалят допълнително кръвното. Пробвах синджира на мъжа ми, да видя какво ще му стане. Ама той нали е дамски, той си го сложи през нощта. Каза, че е спал като къпан.
Сега се чудя какво да ги правя. Пробвах да ги върна на фирмата, ама не стана.

# 16
И аз имам едно колие с коала и едно сърце ми даде кумата ми да го нося за един повод.Ефекти не съм забелязала,но са страшно красиви и са с камъни Сваровски май.Ето снимки на двете неща
сърцето
коалата

# 17
  • Мнения: X
Има ли онлайн магазин за такива бижута?
Български.

# 18
  • Мнения: 13 512
Има ли онлайн магазин за такива бижута?
Български.
магнитни бижута
магнитни бижута
пак

# 19
Аз имам обеца за нос с магнит.Не дразни кожата.
Ама и аз не я слагам често.
Аа...дали някой може да ми каже от къде мога да си взема такава...за носа или бях гледала някъде и изкуствени за устните...  Praynig  newsm78

# 20
  • Мнения: 377
Аз имам на тази фирма. Доволна съм /не са се променили, въпреки, че няколко пъти съм се къпала с висулката/ и ми харесват, а колкото до ползата от тях може и да има, но не съм много сигурна каква е  Laughing newsm78
http://victoriawhite.tv/index.php

# 21
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Аз имам на тази фирма. Доволна съм /не са се променили, въпреки, че няколко пъти съм се къпала с висулката/ и ми харесват, а колкото до ползата от тях може и да има, но не съм много сигурна каква е  Laughing newsm78
http://victoriawhite.tv/index.php

И моите са на тази фирма. Подариха ми ги, обаче ми боли главата. Даже се обаждах им ги върна или да ми ги заменят за нещо друго без магнити.

# 22
momi4eta opitajte bigutata na victoria bells- az gi prodavam i sa naistina super

Общи условия

Активация на акаунт