Харесвате ли този тип фигура?

  • 5 059
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 830
По принцип не е много съразмерно, когато ханшът е голям, а гърдите са малки.

Ти си изглеждаш много добре. Честно казано по описанието ти си представих доста по-широк ханш. Много си си добре! Просто ги виж целулитените, затлъстели, огромни тийнейджърки на какво приличат. Слабичка си и изглеждаш висока,фина и нежна. Peace

# 16
  • Мнения: 865
Мина,осъзнай се бе момиче!Не виждам нищо несъразмерно във фигурата ти!Още повече, че с определен тип дрехи това умело се прикрива.На снимката с черния шлифер/палто/си го постигнала отлично.Замисли се струва ли си риска и болката от операция?Не знам дори съществуват ли такива.За махане на бричове съм чувала ,но ако е от самата костна структура ,не знам?

# 17
  • Мнения: 865
Мина,осъзнай се бе момиче!Не виждам нищо несъразмерно във фигурата ти!Още повече, че с определен тип дрехи това умело се прикрива.На снимката с черния шлифер/палто/си го постигнала отлично.Замисли се струва ли си риска и болката от операция?Не знам дори съществуват ли такива.За махане на бричове съм чувала ,но ако е от самата костна структура ,не знам?

# 18
  • Мнения: 865
нещо си прецаках поста Сори.исках да допълня че по-добре би било да се замислиш за силикон в бюста.

# 19
  • Мнения: 1 312
Явно представите ни за "широк" се разминават Wink.
Не виждам нищо несъразмерно в тялото ти Peace.
Пък доста се блещих да забележа Mr. Green
Супер си Hug,не се чуди как да се окепазиш Naughty!

# 20
  • Мнения: 211
Ето например моята снимка http://www.snimka.bg........... /утре ще я махна/. Аз не харесвам въобще широк ханш, въпреки че сигурно заради него родих за 20 минути и се замислям оперативно да го намаля някак.
Нямаш широк ханш, по-скоро свободно време...не искам да съм груба, но тялото ти изглежда доста добре и това, че търсиш утвърдителното мнение на непознати...не е добър знак за самочувствието ти.

# 21
  • Мнения: X
Ето например моята снимка http://www.snimka.bg........... /утре ще я махна/. Аз не харесвам въобще широк ханш, въпреки че сигурно заради него родих за 20 минути и се замислям оперативно да го намаля някак.
Нямаш широк ханш, по-скоро свободно време...не искам да съм груба, но тялото ти изглежда доста добре и това, че търсиш утвърдителното мнение на непознати...не е добър знак за самочувствието ти.

Не съм търсила конкретно одобрение на моята фигура, а питах дали по принцип харесвате този тип. Пуснах снимка, защото някой искаше да види за какво става въпрос.

# 22
  • Мнения: 1 350
Ами как точно смяташ да си намалиш ханша? Shocked Ако е въпрос на тлъстинки, разбирам има начин! Ама ако е въпрос на костна структура.....Какво от тазовите кости ли ще режеш или от тазобедрените стави??? Във всеки учебник по анатомия ще прочетеш, че хората са три анатомични типа и ти просто си от този по- издължен тип.Мило момиче, просто се обичай повече.Според мен изглеждаш прекрасно! Аз недостатък не намирам!!! Hug

# 23
  • Мнения: 1 350
Ами аз на хората не им гледам фигурата.Гледам какви хора са ,каква душа носят!Това ми е по-важно от другото!Така че принципно ги харесвам до доказване на противното! Wink

# 24
  • Smallville
  • Мнения: 994
Според мен изглеждаш прекрасно Hug.
Аз съм дупеста,цицеста и нямам 1.60.Според някои изглеждам добре,други ме критикуват да поотслабна,но аз мисля,че съм добре. FlutterСрещу природата могат да се изправят само пластичните хирурзи,а според мен това е необосновано голям риск.Не бъди толкова критична към себе си,научи се да се харесваш и тогава и другите ще те харесват повече,ако това е важно за теб.Желая ти успех  bouquet

Ами аз на хората не им гледам фигурата.Гледам какви хора са ,каква душа носят!Това ми е по-важно от другото!Така че принципно ги харесвам до доказване на противното! Wink
Подкрепям с две ръце Peace Peace

# 25
  • Мнения: 2 897
Харесвам пропорционални тела, независимо дали са по- слаби или по- пищни.

И аз така.

# 26
  • Мнения: 7 186
Според мен изглеждаш добре Simple Smile Всеки си има по някакъв кусур, но с подящи дрехи и повече самочувствие, всичко е наред Peace
Всъщност ханшът не може да се намали оперативно, най- много липосукция, но като гледам при теб е въпрос на костна структура, не на излишък от мазнини.
По- добър баланс според може да постигнеш, ако уголемиш бюста, друго, което ми идва наум- да наблегнеш във фитнеса на упражненията за горната част на тялото и да натрупаш малко маса там.

# 27
  • Мнения: 1 432
Не видях 6ирокия ти ханш, скрила си го някъде   Shocked. Изглеждаш стархортно.
Аз имам широк ханш и големи гърди,пропорционална съм.Допада ми тази фигура  Peace

# 28
  • Мнения: 1 929
... и се замислям оперативно да го намаля някак.

Е,не ,не мога да повярвам ,че някой с такава фигура  иска да я променя оперативно.Я се осъзнай,че ще се ядосам ...че сме и съгражданки,мисли му Mr. Green

# 29
  • Мнения: 1 885
И моята фигура е подобна, само дето имам огромни гърди... D чашка скоро няма да ме побира и съм нещастна  Cry

Честно казано съм имала комплекси от широкия ханш, но това беше преди време. На мъжът ми това му е любимата част от тялото ми иии някак си... не ми  е на дневен ред притеснението за ханша  Rolling Eyes Grinning

Общи условия

Активация на акаунт