Харесвате ли този тип фигура?

  • 5 071
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 452
хей моля те не прави глупости- това е няква фикс идея психологическа ,която те тревожи- имаш нужда от психоаналитик - не от хирург !Много добре изглеждаш не си втълпявай простотии!

# 46
  • София
  • Мнения: 1 176
Това тема - "Харесвате ли ме ли е?" Laughing

# 47
  • Мнения: X
Това тема - "Харесвате ли ме ли е?" Laughing


Мдам, май така се получи, въпреки че целта ми беше да разбера масовото мнение за подобна структура - понякога се учудвам колко различни са хората и как едно и също нещо за някой е прекрасно, а за друг - грозно. Благодаря на всички за мненията! Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 1 674
Това тема - "Харесвате ли ме ли е?" Laughing

и аз това щях да питам

# 49
  • Мнения: 302
Не, не харесвам такава фигура, ако говорим за фигурата конкретно. Ще се въздържа обаче да кажа колко е сладка авторката, тъй като темата все пак е за друго, май  Peace

# 50
  • София
  • Мнения: 3 880
бе не съм се замисляла, но със сигурност не харесвам мъже с широк ханш! Mr. Green

# 51
  • Мнения: 146
Аз имам сравнително широк ханш на фона на фигурата си.. Но в същото време Д-то ми не е като тава (както някой беше писал по нагоре) , а си е "изхвръкнало" (пак цитирам 'термин' от някой по нагоре  Laughing ) Талията ми е тънка и смятам .,че е по-добрия вариянт да имаш извивки по тялото от колкото тип мъжка фигура..
Не знам защо широкия ханш се смята за недостатък... Може да бъде и ефект ,а не дефект  Crazy  Mr. Green Joy
А колкото до авторката - май имаме еднаква фигура и ще ти кажа ,че нямам приятелка ,която да не ме пита как съм постигнала такова Д  Laughing Не се притеснявай въобще!
А оперативната намеса си я избии от главицата Simple Smile

# 52
  • София
  • Мнения: 1 956
Описанието съвпада и с моята фигура... Еми моя си е - значи харесвам такъв тип фигури Crossing Arms
Определено фигурата тип пясъчен часовник е много женствена. Само малките гърди поразвалят пейзажа, но не са дефект. Забелязала съм, че по-гърдестите жени имат много малка разлика между обиколките на ханша и на талията. Но и тази фигура е симпатична. В крайна сметка не е толкова от значение какви са пропорциите, а как са поддържани. Фитнес му е майката.

Общи условия

Активация на акаунт