Харесвате ли този тип фигура?

  • 5 082
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 447
Да, ако има достатъчно широки рамене, за да компенсират ширината на ханша и да не изглежда като круша. Това е по-важно, отколкото големината на гърдите. Представете си смъкнати тесни раменца, голям бюст и широк ханш... бляк.

# 31
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Видях снимката, страхотно изглеждаш!

# 32
  • Мнения: 1 483
Изглеждаш много добре.

# 33
  • Мнения: 3 698
Страхотно изглеждаш, наистина !

# 34
  • София
  • Мнения: 7 860
Харесвам слаби, пропорционални фигури.

# 35
  • Мнения: 2 407
Харесвам слаби фигури,но с каквото си трябва.

# 36
  • София
  • Мнения: 1 783
И моята фигура е подобна, само дето имам огромни гърди... D чашка скоро няма да ме побира и съм нещастна  Cry

Честно казано съм имала комплекси от широкия ханш, но това беше преди време. На мъжът ми това му е любимата част от тялото ми иии някак си... не ми  е на дневен ред притеснението за ханша  Rolling Eyes Grinning
Това все  едно аз съм го писала  Laughing. Истината е, че недостатъците ни са главно в нашите очи и умове. Винаги съм имала комплекси, а заедно с това винаги съм била харесвана. Мина, обичай се повече!

# 37
  • Мнения: 1 455
Мина, физически проблем нямаш, проблемът ти е другаде. Не си вкарвай бръмбари в главата, изглеждаш страхотно. Не е толкова важна перфектната фигура, излъчването е по-важно.
Дано не съм прозвучала грубо, не искам да те обидя, но наистина се чудя на темата ти.

# 38
  • Мнения: X
Супер си си така, женствена Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 880
Харесвам "манекенски" тип фигура-висока,слаба,с дълги,но оформени крака,малък до среден бюст и не широк,но не и "момчешки" ханш.Общо взето с подходящо,умело подбрано облекло може да се заличат някои дефекти.На мен например горната част на тялото ми е по-слаба и това ми изглежда леко непропорционално,но пък долната си я харесвам много Laughing Не съм виждала до сега тяло,което да е абсолютно съвършено без никакъв недостатък Wink

# 40
  • Мнения: 5 539
Харесвате ли жени със следната фигура: тънка талия, дълги, слаби и красиви кака, слаби китки и глезени, сравнително малки гърди и широк шанш?

Това съм точно аз, само дето краката ми не са слаби, а нормални.
Харесвам се, има си хас Laughing

# 41
  • Мнения: 246
Една от най-близките ми приятелки е с този тип фигура, който описваш. С дрехи почти не и личи, но по бански се забелязва. Смятам че всичко опира до излъчването - на мен тя ми изглежда много секси, нищо че е с малко по-широк ханш. За сметка на това няма нито целулит, нито стрии, с гладка кожа, хубаво лице и дълга коса, като цяло е фина, слабичка и нежна, поддържа се много и ханша някак остава на заден план в общото възприятие за нея. Има много красиви жени, които не излъчват никакъв сексапил, и такива, от които просто струи, умението да превърнеш дефектите си в ефекти е едно от най-важните.   bouquet

# 42
  • Мнения: 1 733
Дали харесвам или не, няма голямо значение, защото съм от този тип. Не съм съвсем като пясъчен часовник, но си имам по-широк ханш. Слава Богу, не съм като Дженифър Лопез, а и мъжете, с които съм била не са се оплаквали.  Laughing
И при мен важи

# 43
С риск пак да ме заклеймят ще кажа, че и аз харесвам този тип фигура  Embarassed

# 44
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 285
Аз не харесвам такива фигури.Предпочитам тесни ханшове с изхвръкнали дупета,тънка талия,добре оформен малък бюст,височина 1,60м и финна структура на костната система. Високите жени с широк ханш и с дупе като тава залепена отзад-бррр Sick....Единственото им предимство е,че много добре им стоят дънки и панталони. Peace

Общи условия

Активация на акаунт