Есенен дъждец вали-Юлчето от студ не се бои и послушно не стои

  • 9 722
  • 290
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 433
Ами то си е наистина жива селения като започнат едни обръщения лельо,стринке,минке... #2gunfireАз специално много ги мразя.Навсякъде в цивилизования свят си викат на малки имена Naughty

# 46
  • Мнения: 39
Така де, да продължа да се оплаквам за нашата кашлица - вече 3 седмици така е, сиропи, капки по 100вида, че и антибиотик. но детето не се оправя, уж намалели хриповете на дробовете, но..... Та вчера ходихме при специалист, незнам точно как се води...  newsm78 Правиха му снимка, манту, днес ходихме да правим пълни изследвания на кръвта и в четвъртък пак при доки. За сега сме с нови сиропи, защото снимката не е много добра, но не е и отчаиващи зле. Дано изследванията са добри и да се разминем без друг антибиотик.
Много се обвинявам дето го дадох толкова рано на ясла.  Confused Cry Той от там е го прихванал този вирус.... Дано се оправи по-скоро  Praynig Пробвах и с разни чайове и други от народната медицина, на без резултат. Много ми се иска да го заведа на хомеопат, обаче въобще не съм наясно има ли такъв въобще в Русе.
Е, това беше от мен! Оплаках ви се! Да ме извините за което Heart Eyes
Пак изчезвам, че трябва да готвя   chef
А за лельосването -  аз винаги на Лъчи му говоря направо с името на човека, за който става въпрос. например към приятелките ми.

# 47
  • Мнения: 845
Ами то си е наистина жива селения като започнат едни обръщения лельо,стринке,минке... #2gunfireАз специално много ги мразя.Навсякъде в цивилизования свят си викат на малки имена Naughty
Напълно те подкрепям. Аз така научих Гоги и за него единствените без имена са мама, тате, баба и дядо. Хората в началото се шашкаша, но се свиква hahaha
Nanny-кога си ми писала? Аз вчера получих едно с въпросче и ти отговорих, но след това нищо. Може на друга Ети да си го пратила hahaha

# 48
  • Мнения: 1 294
Ами снимките трябва да си ги търсите по никовете на авторите(под всяка снимка са), ето тук:
http://photo-forum.net/ Трудна работа Crazy
В София ще бъдат представени в галерия Сезони(културен дом-Средец).Датата обаче още не е известна.

Синеочке, твоята Лора за гении се подготвя, не си хаби мозъчето за празни приказки Laughing

Нани, само варени й ги правя.

Последна редакция: вт, 20 ное 2007, 17:03 от Asya_

# 49
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Такааа, махнахме конците, сложихме гипс, с който ще стоя...35 дни ooooh!
Пак съм недоразбрала ooooh!
Така че познайте кой ще е във Варна на връх Коледа Mr. Green

# 50
  • някъде
  • Мнения: 4 955
 Hug Hug Hug

Дидка ако не платиш нета ще изглеждаш така от яд
hahaha Joy hahaha Joy hahaha
след като почти два дни си разбивах главата, реших че трябва да си пусна нета hahaha
Ети, въобще не ми досажда твоя бонбон- напровит, приятно ми е да си пиша с него Wink Hug
И Алекс не казва нищо- само ам, мама и баба, всичко друго е ЪЪЪЪЪЪ Crazy
И ние сме като скачени съдове ooooh!- не мога нищо да направя на спокойствие- добре, че е свекъра да го води от време на време при старата баба, че и аз да попиша малко във форума, че иначе нямааа ooooh!

# 51
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Свао, знаех си, че сърце няма да ти даде да ни изоставиш така нелепо Hug

Одеве  такъв смях съм се смяла. Изхващахме Даяна, че я е страх от високо - като я подхвърляме. И на обед като не щеше да заспи, баща й вика:'Ей сега ще те кача на лампата" и тръгва да я взима Mr. Green  Дая като завика:"Не, не, не..." и за отрицателно време беше в кревата и стискаше очи hahaha
Хванахме й цаката... Mr. Green

# 52
  • Мнения: 1 341
Някои си имат дечица на по 5 год. , но пък аз си имам 2 на по 1.4 год. Следобеда се гледаме с Лорето. Големи душици са, добри дечица, заиграват си се заедно ,карат се, ревът, но пък е весело.  Heart Eyes 

Нан-че, разбрала неразбрала туй е положението, ще търпиш, ей го на къде е, ще мине бързо, бързо...

Изчезвам, да си гледам чаветата, много са ми сладки  Hug

# 53
  • София
  • Мнения: 309
Здравейте и от мен!
Попова-коя е Лорчето?
НАН-боля ли те като ти слагаха гипса на оперирания крак? SadИначе и Влади се страхува като го подхвърлям,но не чак като Дая. Laughing
И сега малко за разнообразие-в Клюкарника има гласуване за мами-хубавици,където е номинирана и прекрасната ми сестра OLIMPIA.Моля ви-подкрепете я и вие-тя наистина е една страхотна жена и майка,има тинейджърка на 14год.,бебок-на 1год.9мес.,сега е бременна с момиченце preggo,и при все това изглежда страхотно! Hug
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=242450.0

# 54
  • Мнения: 444
Дани пък като го питам на колко е годинки, ми казва: "Дее" , ама ми показва едно пръстче.
Гледам го сега нашия, завира едни неща в една голяма празна папка. И като погледнах, ми то в нея и памперс имаше/направен на топка/. Добре, че нямаше "торта" в него, че щях да се чудя откъде ми мирише. Thinking Нали все го карам да си ги изхвърля сам в кофата, ама объркал кофата човека.Simple Smile

А днес звъни телефона и търся слушалката. Да, ама моят дзвер и нея покрил. Търсих, търсих, чувам че звъни откъм кухнята, но не я виждам. Прерових всички шкафове и накрая я намерих при едни бутилки с мин. вода, зад една сгъваема масичка. Rolling Eyes

Аз пък гледам красоти, нали и празници наближават.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=242574.0

А вижте някои световноизвестни личности какви са били като малки  hahaha
http://www.dechica.com/album/main.php?cmd=album&var1=famouskids%2F&var3=0

някои са си същите, но други...като Мерилин Менсън например/с ризкаShocked Да го види сега майка му. Mr. Green

Последна редакция: вт, 20 ное 2007, 19:01 от Nanny

# 55
  • Мнения: 1 294
Блааааа, Нан, много време в гипса, ве ooooh!Шилавото ти дупе как ще устиска в него?JoyА бе ти си луда и през това ще минеш с "Tук, там, смях е разпилян...." Joy

хе хеееее Деми Мур много смешна Laughing
http://www.dechica.com/album/main.php?cmd=imageview&var1=fam … %2Fdemi-moore.jpg

Момичета, я споделете по колко пъти на ден се хранят дребните ви?Щото моята Мария я кара само на три+млякото.Не е ли твърде малко това newsm78

# 56
  • Мнения: 1 193
Пак сам аз  Grinning Може ли малко help - Киара от 2-3 ве4ери, не си изпива АМ, пие около 100-150мл от 300мл и бута шишето. Оба4е кьм 18.30 си иска хапване, следоб. закуска и е кьм 16.30. Та питането ми е време ли е да и давам супа или постно хапване за ве4еря, без АМ  newsm78

# 57
  • Мнения: 444

Взе ми думите от устата, нея после са я пипнали с вълшебната пръчица явно.
А Джордж Клуни е бил същия коцкар като сега, с тая усмивчица. Sunglasses

http://www.dechica.com/album/main.php?cmd=imageview&var1=fam … eorge-clooney.jpg
Ети Peace
Дани яде мноого, май. newsm78 Rolling Eyes Joy

# 58
  • Мнения: 326
Момичета много ми е притеснено. Криси е станал много лош. Постоянно се тръшка за всичко, прави беля след беля.  #Cussing out  От два дни постоянно прави бели, отваря врата на печката (тук нашите са на камина и парно). Пробвах първо с обеснение, после с цапване на ръката, с какво ли не и последно днес вече го наказвам. Хващам го за ръката избутвам го в коридора и затръшвам вратата. Започва се един рев едно викане мамеее. Аз отвътре очите ми текат, главата ми блъска яко, но стискам зъби  Crossing Arms. След 1-2 мин се сеща да си отвори врата влиза и пак мамеее протяга ръчички да го гушна.  newsm78 Незнам дали ще помогне два пъти го направих днес след като го гушна, го водя пред печката и обеснявам, че там не се пипа. ПРегръщам, целувам и ставам по кротък от агънце за около половин час. Но аз се чувствам много виновна. Сърцето ми се къса. Незная как да постъпя, правилно лие ? Дали не съм много строга, но ако няма никой в стаята и се изгори или подпали апартамента. Ох незнам .... ooooh!

Амери
ние си пием по 120мл мляко, но аз давам и вечеря обикновено супичка, но понякога и някое ядене. Това става към 7-8 часа и после към 9 пие млякото за заспиване.

# 59
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
 Hug

Днеска нещо не остана време за писане Rolling Eyes

Асе,Цвети също яде 3-пъти дневно +сутрин и вечер кърмене!

Амери,аз отдавна давам вечеря,че иначе няма да има мира през ноща,а и с месце да е няма проблем,не отказва детето!

Дидито,Лорчето е дъщеричката на Синеочка Wink Ще гласувам за сестра ти Peace

Айде да бягам,че ще ми загори манджата,а и трябва да се къпеме ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт