Бебешка близнашка тема II

  • 21 923
  • 348
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 174
Момичета,много бях доволна от Нутрилона аз,моите още си го пият,никога не са повръщали или са се запичали,но разбира се,че лекаря трябва да ви каже дали може да ги сменяте.
Много се радвам на всички бебоци и си припомням моите като бяха такива мъници,всички са много сладки и пораснали Hug

# 286
  • София
  • Мнения: 12 250
   Каси наистина са много сладки малките и са пораснали много.
   Мечето аз не се ядосвах на теб, а на педиатъра. А за снаха ти изобщо не се ядосвам, все пак е взела своето решение да не кърми, по скоро бих се ядосала на обществото и рекламите които ни засипват за да стигне до това решение. Все пак ти си успяла до към третия месец, но не е ли възможно неспокойството да е било от коликите, който ги мъчат до към третия месец, а и е възможно в краен случай да са реагирали по-чувствително на нещо от твоята храна, което се случав рядко, но не е изключено. Все пак си права че това е било най-доброто решение след като в момента и ти и малките се чувствате по спокойни  Naughty
 

# 287
  • Мнения: 1 165
Каси, не знам дали разтройството е от Фризовома или от смяната на млеката по скоро  newsm78

А малките са много сладки, още вчера разгледах албумчето. А те с различен цвят на очите ли са, щото моите май ще бъдат с различен  Grinning

Благодаря ви! Всички бебоци са ни много хубави!  Grinning

С различни очета са, Мишко е с кафяви, а Хриси със сини. Все си мислех, че някой от двамата ше е синеок, но не се надявах, защото ние и бабите, и дядовците са с кафяви. В крайна сметка Хриско е синоек на прабаба си и прадядо си  Laughing. Аз пък като съм била малка, съм искала да имам сини очи, защото братовчедите ми са с такива, за да гледам хората в синьо Laughing.

Да ви се похваля, от днес нямаме разстройство, акото е пак като преди, и съвсем се шашнах. Какво да правя?  newsm78 Хапват Нан1 и  двамата отново върнаха храна след приема. 
Ще звъня на док.

Сега прочетох за майчинството Shocked. По-голяма подигравка не съм очаквала. Все се надявах, че малоумниците ще направят нещо. Иначе вчера си вдигнаха заплатите.
А от една приятелка разбрах какъв излишък от средства има по министерствата, та се чудели как да ги изразходват и по кое направление. Говоря за  суми 50 пъти по-големи от необходимата годишно за двойно майчинство.  Close  Close  Close

Очевидно ще трябва да се върна на работа наесен, а малките на ясла Sad.

# 288
  • Мнения: 1 165
Говорих с док. Каза, че за първи път чува бебетата да имат разстройство от Фризовома, даже напротив той действал запичащо. Та каза да давам два дена Нан1, и после отново на хранене 30мл. Фризовом и Нан1 - 120мл. и да видим как ще реагират.
Доста сложна схема е това. И без това по цял ден стерилизирам шишета, сменям биберони с различна номерация, ставам луда, но няма начин.
А как се дава оризовата вода, че не запомних, ако пак се появи разстройството?  newsm78

# 289
  • София
  • Мнения: 3 414
Говорих с док. Каза, че за първи път чува бебетата да имат разстройство от Фризовома, даже напротив той действал запичащо. Та каза да давам два дена Нан1, и после отново на хранене 30мл. Фризовом и Нан1 - 120мл. и да видим как ще реагират.
Доста сложна схема е това. И без това по цял ден стерилизирам шишета, сменям биберони с различна номерация, ставам луда, но няма начин.
А как се дава оризовата вода, че не запомних, ако пак се появи разстройството?  newsm78
Незнам какъв е тоя доктор ама знам че две марки АМ не се мешат,само докато се преминава плавно от едно към друго.Има опасност да им направиш алергия,под форума за хранене с АМ има много писано по темата. Peace
Оризовата вода се прави 250гр вода на 2 с.л ориз измит старателно и да ври поне 5 мин с предварително преварена вода.

# 290
  • Мнения: 7 803
каси, аз на твое място бих намалила доза АМ, ако пак повръщат лошо, но и аз съм ан мнение,ч е ги прехранваш  Peace

# 291
  • Мнения: 1 165
Благодаря ви. Ще им намаля дозата на 120, пък да видим дали ще издържат три часа без АМ.

# 292
  • София
  • Мнения: 1 711
Каси много са ти сладки джуджетата Simple Smile Не знам за млякото какво да те посъветвам, но наистина ако си хапват повече е нормално да връщат това което им е в повече. Гоца може би е права че не е хубаво 2 различни марки мляко да се смесват. Защо твоя док не ти даде някои от другите разновидности на НАН... ние се дохранваме с NAN HA и понеже Лора е със запек док ми каза да и давам 50/50 NAN HA и NAN AR (който по принцип се води против колики, запек и повръщане) и да ти кажа има ефект и за запека, и за повръщането (и тя повръщаше по 1-2 пъти на ден, а сега само ако е преяла). И друго се сетих за повръщането.... защо не пробваш да правиш 2-3 почивки по време на храненето и да ги вдигаш да оригват... моите коато излапат всичко наведнъж, дори и да не е много като количество почти винаги повръщат.

# 293
  • Мнения: 431
Касси, ние също сме на НАН1 и малките нямат проблем с изхождането, но може би си е до организъм. Пробвай да даваш по-малко, може би преяждат, а от това може да си докарат и колики.
Знам също, че Аптамила е добро мляко, но педиатъра само може да реши дали и кога да се смени.  Hug

# 294
  • София
  • Мнения: 3 414
За запека чай блевит Л,аз правих като hellche оригвах през яденето поне два пъти ама моя се дере че е гладен лапа въздух и пак почва да повръща,зависи си от детето Laughing със захранването сега едвам се справям,само номера ми въртят единия това не харесва другия друго,направо ми идва да се откажа. Crazy

# 295
  • Мнения: 1 165
Бебоците винаги оригват, не ги оставям да легнат без да се оригнали. Никога!!
А от Нан1 нямат проблем с изхождането, бяха си супер, явно е от смяната на АМ.
Сега ще ги нахраня с по 120 и ще видим.
Абе, аз съм си виновна bash , защото смятах, че не се засищат, и затова реших да предложа на док Фризовом, та белкем и спят нощем.

# 296
  • Мнения: 983
Касси, как така педито ти е казало, че Фризовома запича. Странно. Ивайла се изхождаше 1 на три дни и то с клизма и педито ми каза да мина на Фризовом. Той подобрява храносмилането и разхлабва. А на Валерия го давах, защото повръщаше.
А снимките ти не ми се отварят  Sad. Дава ми някаква грешка.

# 297
  • Мнения: 1 165
Веси, не знам и аз вече на кого да вярвам. И аз четох, четох, и навсякъде пише, че Фризовома разхлабва, тоест дава се при проблемни стомахчета.
Друг парадокс: Хриско е със стафилококи /пуснах им изследвания по моя инициатива, защото Мишко е със запушено носле и нощем се буди оттова/ и док каза, да не му давам нищо, не било проблем Rolling Eyes. Една друга детска лекарка, пък каза да го мажа с бактробан.

Странното е, че при Мишко всичко е ок newsm78. Имали ли сте такъв проблем?

Снимките също не се отварят при мен, явно има проблем със сървъра на бгфото.

# 298
  • София
  • Мнения: 3 414
Да,при нас беше така от ТК Ради имаше стафилококи а Ники не.Излекувах ме го с бактробан
С Фризовома се е получило така защото не са и свикнали стомахчетата.Това мляко зархлабва на 100% съм убедена

# 299
  • Мнения: 1 165
Гоца,  и аз на теб повече ти вярвам.
Относно това, че се хранят по 150мл., док каза, че няма нищо лошо.  Моето мнение, а гледам и вашето е, че е много. Така че от днес са на диета Laughing.

Общи условия

Активация на акаунт