може ли да е цветна бременност?

  • 4 111
  • 72
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 246
maiabee, много се радвам за теб  с нетърпение ще чакаме твоята история, защото тя ни вдъхва надежда че чудесата се случват дори тогава когато не ги очакваш Hug,а дотогава силно стискам палци твоето момченце да пребори болестта ида има едно щастливо детство, да бъде един страхотен батко на една малко братче или сестриче Peace за свекървата - не обръщай внимание радвай се на това което имаш

# 46
  • Мнения: 172
ще подскажа,че историята има неочакван,сложен,изненадващ,но красив край.край,който е едно ново начало.моля се за всички вас. Simple Smile

# 47
# 48
  • Мнения: 2 422
да го ПОРАСТВА. еми,аз май ще си почивам само Hug

Е това да го ПОРАСТВА много ми хареса Grinning а на теб мила това ти е работата да си почиваш Hug Hug Hug

# 49
  • Мнения: 172
бях на лекар днес-ми потвърдено официално.има бебенце.ама е още мнооооого миниатюрно.до този момент всичко е нормално.почнах витамини,фолиева и но-шпа.момичета-официално-БРЕМЕННА СЪМ.потвърдено от гинеколожката ми.вълнувам се.целувам ви всички-дано ви заразя с 2 чертички.не спирам да се моля за всички мами

# 50
  • Мнения: 3 246
maiabee , ами вече официално честито, няма да повтарям пожеланията си но  Hug и стискам палци да е лека и безпроблемна и всичко около теб да носи само положителни емоции и бъдещият батко и малкото бебече, което расте в корема на мама Praynig

# 51
  • Мнения: 1 950
maiabee, браво мила много се радвам Hug
Официално честито и от мен  bouquet

Между другото, не трябва ли да си в 5 седмица, не в 3? newsm78

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Още веднъж честито и от мен.Почивай си,миличка и се наслаждавай на бременността си!

# 53
  • Мнения: 172
ами овулация и евентуално забременяване на 7-8 ноември.днес е 29.11.ми  3 съм.а инъче 30 дена от последния М.искам и аз да се радвам за вас.работете по въпроса момичетааааааа! Hug

# 54
  • Мнения: 945
Честитоооооооооооооо! Пази си сладкото ембрионче и бъде щестлива! Само хубави работи да ти се случват, на теб и товето семейство!

# 55
  • Мнения: 1 950
ами овулация и евентуално забременяване на 7-8 ноември.днес е 29.11.ми  3 съм.а инъче 30 дена от последния М.искам и аз да се радвам за вас.работете по въпроса момичетааааааа! Hug

Миличка, гестационните седмици се смятат от датата на последната менструация, а не от датата на овулацията Hug

# 56
  • Мнения: 172
хехе,значи съм в  4 седмица .сладко е.имам си сакче в мен.боже,направо още не мога да асимилирам милички,честно.цигари-максимум-5бр(досега 20-25).хапчетата намалих.до сряда ги спирам.ама пустия апетит........... Crazyстискам палци на всички,бебеправете вие обаче Joy

# 57
  • Мнения: 1 335
Браво, душице!!!!!  Hug
Така се радвам за твоето бебенце! Хапвай си спокойно, майче, трябва да си силна! Поздрави и прегръдки на баткото!

# 58
  • Мнения: 1 224
Лелеееее, честно да си призная като видях заглавието на темата и си казах - поредната отчаяна искрица надежда, винаги когато дойде гадната лелка се питаме а дали не е цветна...А то каква прекрасна тема било!!!Толкова се зарадвах, изчетох я на един дъх, просълзих се...
Честито най-официално, лека и безпроблемна бременност и пухкаво сладурче на финала!   bouquet

# 59
  • Мнения: 172
момичета,след като видях аватара на САМУРАЙКА,си мисля,абе нека всяка от нас да не може да сяда на компа ,защото не може да се вреди от такива сладурковци.ми да,сигурна съм,че няма да имате нищо против да не се добирате до компа.желая го на всички от сърце-от 2 сърца вече Hug baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт