може ли да е цветна бременност?

  • 4 109
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 950
Бравооооо, това е страхотно Hug Hug Hug
Много, много късмет ти пожелавам и нататък всичко да мине успешно Hug Praynig

Ето, чудеса винаги стават Praynig

# 16
  • Мнения: 1 335
И тук да ти честитя! Заслужаваш това бебе, миличка, наистина го заслужаваш след всичките опити!!! След всичката мъка ... ти си МАЙКА!!!! На двечки!
Леко бременеене и драсвай как вървят нещата   bouquet

# 17
  • Мнения: 83
maiabee, прекрасна новина! Grinning

Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност!  Hug

# 18
  • Мнения: 172
момичета,не спирайте да вярвате и да се молите.има БОГ и той ни помага.и помнете,че добротата  трябва да е в нас.нямам думи да ви опиша усещането,което изпитвам.почвам да спирам цигарите. Rolling Eyes baby_neutral Heart Eyes  bouquetПожелавам на всяка от вас да изпита моето щастие.целувам ви

# 19
  • Мнения: 3 246
maiabee   чак се просълзих. ЧЕСТИТО  bouquet  bouquet  bouquet пожелавам ти лека бременност твоето малко момченце да бъде един страхотен батко. Ето че мечтите се сбъдват и твоето коледно чудо вече се е случило. Аз също си имам едно малко осиновено момченце и това което ти се е случило ми дава надежда. Стискам ти палци   Hug Praynig Praynig Praynig

Последна редакция: чт, 22 ное 2007, 19:27 от kali 7

# 20
  • Мнения: 2 422
Малеее супер е това е новина  newsm44 newsm44 newsm44 smile3501

# 21
  • Мнения: 262
Страхотна новина ,4естито maia bebe,лека и безпроблемна бременност ти пожелавам.4удесата се случват. Hug

# 22
  • Мнения: 172
Кали,помоли Бог и той ще те чуе.От цялата си душа ще се моля за теб!Бъдете смирени и не обвинявайте никой,вечер често гледам към небето и се моля.Не си представяте какво ми е и ви благодаря,че изживявате мъката и радостта с мен.Стават чудеса.Сега трябва да пазя бебето. Joy baby_neutral

Последна редакция: чт, 22 ное 2007, 20:38 от maiabee

# 23
  • Мнения: 7 716
Поздравления, страхотна новина, много късмет. Laughing

# 24
  • Мнения: 541
ЧЕСТИТО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!стискам палци всичко с теб и бебчето да е добре newsm17.Толкова  се радвам за теб та чак се просълзих!Не можеш да си представиш колко обнадеждена се чувствам и как вярата ми в чудесата се възражда отново!!!! newsm44целувам те силно и ще се моля за теб!!!!!!!!!!!!   love001 newsm51

# 25
  • София
  • Мнения: 43
maiabee     bouquet     newsm10   пожелавам ти най-леката и безпроблемна бременност  моли се и ние да изпитаме това щастие да станем мами    newsm17      оххх   натъжих се  smile3518   е хайде ще чакаме лятото да се похвалиш     stork-girl     1stroller

# 26
  • Мнения: 3 246
maiabee   Hug аз също ти благодаря и вярвам че коледното чудо ще навести всчки ни ето такива чудеса дават сила да продължим, а на теб пожелавам пълна къща с детски смях, един щастлив батко и една малка госпожица newsm51 наистина ми стана много приятно от тази новина

# 27
  • Мнения: 340
Днес ми беше много ревлив ден. Току що отварям темата за първи път и още от първия пост бях сигурна в хубавия резултат, не знам защо, и си поплаках мила Мая, всъщност не мога да спра. Нека Бог ви пази!!

# 28
  • Мнения: 740
Честито Maiabee, спокойна бременност!  bouquet

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Честито и от мен,миличка.Лека бременност!

Общи условия

Активация на акаунт