Витамини за подобряване подвижността на сперматозоидите

  • 159 203
  • 328
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 453
Херка,
възможно е да говориш за Л-аргинин.
От известно време се чудя, дали да купя тази добавка на съпруга си.  Представлява аминокиселина, която влияе върху броя и подвижността на сперматозоидите. Лошото е, че е Аргининът е скъп... Tired Ако включа и него, ще докарам месечните разходи до 250лв... Close
Ето малко инфо, но на руски! Wink
 http://www.nmiff.net/paradeigma/arginin.htm

# 16
  • Мнения: 4 305
Да и моят пи някаква форма на аргинин. В ампули беше и се пиеше три пъти на ден.
За фитнес добавките - това, което аз съм чела по залите е основно за протеинови шейкове, които мисля, че няма да навредят, както и че са маниаци на трибулус терестерис /бабините зъби/. Има много добавки с такава съставка, имаше и още едно йохамбе, което също има добро действие върху мъжа. Опасни са стероидите, но той едва ли ще залитне натам.

# 17
  • Мнения: 3 453
Верче,
аз реших! Утре купувам аргинина! Peace Само ако можеш да ме посъветваш за дневната доза! Hug
Четох някъде - 3х2000, ама много ми се вижда... newsm78

Последна редакция: ср, 21 ное 2007, 02:12 от _Hope_

# 18
  • Мнения: 939
Аз не споря за парите, в крайна сметка за постигане на резултат бих дала и повече, просто щото се ръководя от написаното от ivapetrova. Не зная тоя проксит какви пари излиза.

Благодаря, той се е консултирал с лекар, и му предложил проксит, но на нас ни е доста скъпо, а и никъде не намерих информация за него да прочета, затова се интересувам от алтернативни варианти.

# 19
  • Мнения: 4 305
Не сме се разбрали Мише hug
Норе, помня че пи  3*1 ампула в продължение на две седмици, но не мога да си спомня препарата. Трябва да си потърся записките.

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 357
Мишоооо не съм казала, че някой прави сметка за парите...просто колкото и да струват ги даваш и това е Heart Eyes Нито съм казала, че някой се стиска и гледа по-евтиния начин Hug
Сержи пи ето този Л-карнитин http://www.biogame.biz/?page=products&level=3&prod_id=20 По мои спомени опаковката стуваше 28лв и нещо...трябваха му две опаковки на месец защото пиеше по 4 капсули на ден. Трибестана и той беше по две опаковки на ден пък и неговата цена се доближаваше до 30-те лв. Но Трибестана сержи го пиеше само три месеца...после го спря и след още три месеца започна чая...е да ама след първия ден от пиенето на чая направих тест и сега теста ми е ходещ. А чая подарих на Мини за къдем Mr. Green
Значи витамините и антиоксидантите ни се пиеха по схема направена от уролога, който тогава работеше при Мели...съобразено с нея разбира се. Така, че Трибестана го пи три месеца и после трябваше почивка пак три месеца. Спимена също го пиеше и имаше почивка. Сексинорма през цялото време..вит. А и Е го пиеше един месец..на следващият само вит.Е и така редувахме.

# 21
  • Мнения: 939
Оф, Херке, аз си зная какви пари и колко бих дала само и само да стане работата. Въпросът е, че като не зная тоя проксит колко излиза месечно, си мислех , че момичето търси нещо, което да се върже максимум 100 лв за месец, пък тия неща са по-скъпички, затуй така говоря. Иначе нямам нищо против и по 1 000 на месец да давам, ама да има резултат.

# 22
  • Мнения: 20
Ами проксита се оказа, че е нещо съвсем ново за България, италианско и за един месец излиза около 210лв., но според андролога на моя съпруг било много ефикасно.

# 23
  • Мнения: 939
Ами проксита се оказа, че е нещо съвсем ново за България, италианско и за един месец излиза около 210лв., но според андролога на моя съпруг било много ефикасно.
а как точно се пише на латиница знаеш ли? щото търсих в нета, ама не намерих нищо за него.

# 24
  • Мнения: 20
немога да ти кажа как се пише на латиница, но и аз търсих в интернет и нищо не можах да намеря, а ристовката която мъжът ми е взел от фирмата вносител в момента е у една наша позната фармацевт и ще я взема може би в събота, дори и аз не съм прочела за какво става дума.

# 25
  • Мнения: 939
Ще те помоля като си вземеш листовката, да напишеш тук името на туй нещо. А като искаш подобряване на подвижността, вие с какви резултати сте от спермограмата? Щото то и това има значение...

# 26
  • Мнения: 20
Последната спермограма не у мен в момента и не се сещам, но ще погледна и ще пиша, но ми се върти в главата, че общият процент на активно подвижни, слабо подвижни и трептящи на място е 65, но не съм сигурна

# 27
  • Мнения: 939
Последната спермограма не у мен в момента и не се сещам, но ще погледна и ще пиша, но ми се върти в главата, че общият процент на активно подвижни, слабо подвижни и трептящи на място е 65, но не съм сигурна
ОК. все пак добре е да се знае проксин при какви стойности се дава, щото явно е за леко подобрение на резултатите при не толкова лоша спермограма.

# 28
  • Мнения: 90
Привет,
мъжът ми имаше доста лоша спермограма преди няколко месеца- бавни, морфологично-изменени и т.н. сперматозоиди; доктора му изписа Spimen-оказаха се билкови хапченца при мъжки стерилитет; струват 2-3 лв. Предписанието беше 3 пъти по 2, за месец мисля. Не знам дали от тях или просто случайност: 10 г.с. съм

# 29
Здравейте,
на моя мъж му се гади от Оксибора, бори се да го пие, наистина не се глези, но тая сутрин направо повърна.. С какво може да се замести Оксибора?

Общи условия

Активация на акаунт