Витамини за подобряване подвижността на сперматозоидите

  • 159 154
  • 328
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 950
Здравейте,
на моя мъж му се гади от Оксибора, бори се да го пие, наистина не се глези, но тая сутрин направо повърна.. С какво може да се замести Оксибора?

Да го пие само след като се е нахранил Peace, иначе почти винаги предизвиква повръщане.

# 31
  • Мнения: 161
а как точно се пише на латиница знаеш ли? щото търсих в нета, ама не намерих нищо за него.

Пишеш се PROXEED.
ето и сайт http://www.proxeed.com/ingredients.asp
Ето какво са обявили на сайта че съдържа препарата.

ProXeed® Plus Product Information
L-carnitine (fumarate)
1 g

Acetyl-L-carnitine
.5 g

Fructose
1 g

Citric acid
50 mg

Selenium
50 mcg

Coenzyme Q10
20 mg

Vitamin C
90 mg

Zinc
10 mg

Folic acid
200 mcg

Vitamin B12
1.5 mcg

# 32
  • Мнения: 1 950
Очевидно е, че въпросния PROXEED, не съдържа нищо ново.
Да не говорим, че количеството на някои от съставките е по-малко от това, което по принцип дават да се приема. Поредната мода в този вид препарати, на доста солена цена за съжаление.

# 33
  • Мнения: 3 453
Подкрепям Цветунчо! Peace

Количеството на някой от съставките са в пъти по-малки от необходимото при мъжки фактор! Confused
Абсолютна боза според мен! Да не говорим, че е препоръчително витамините са да пият отделно.

# 34
  • Мнения: 1 226
Аман от тези прахчета!!! #Cussing out И Личев не е андролог! Confused

Стели, нищо лично, Hug яд ме е на фабриката за пари, това е! Close
Норе, така разбрах аз.Извинявам се ако съм подвела някой.Така стоят в къщи.Не стигнахме до тях.

# 35
  • Мнения: 20
момичета, взех листовката, но видях че Rommi е дала точното наименование и сайт. Толкова ме е яд на мъжа ми, че ги е взел, но връщане на зад няма, дано поне не са дадени тези пари на вятъра.

# 36
  • Мнения: 740
При моят мъж имаше подобрение след двумесечен прием на Л-карнитин и ДопълХерц - Zn, S, E.

# 37
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Здравейте,
на моя мъж му се гади от Оксибора, бори се да го пие, наистина не се глези, но тая сутрин направо повърна.. С какво може да се замести Оксибора?
Моят мъж никога не е пил това лекарство...явно в София доста го изписват. Според мен може да не го пие просто ще трябва да го замените с съставките му.
Цитат
Какво съдържа Oxybor® forte ?

Проантоцианидин, коензим Q10, селен, бета каротин, α- токоферол, аскорбинова киселина, мед, цинк, манган и магнезий .

Моят мъж пиеше всичките съставки на Оксибора но не в едно а просто купувах отделно всяка съставка. Например коензим Q10, селен, цинк, манган и магнезий вземах от аптеката на фирма Велмар. Другите вит. С и Е ги купувах също отделно. Така, че според мен не е фатално ако не го пие но просто ще трябва да го замените.

# 38
Ox, благодаря .. не знам дали да не го оставя да си повръща от оксибора, че като му кажа че прибавяме още по пет хапа към дневната доза и .. шегувам се, благодаря за съвета. ще му го предложа  Grinning

# 39
а да те попитам Хера, при вас имаше ли положителен резултат?

# 40
  • Мнения: 84
Може ли да ви помоля за малко повече инфо за чай от бабини зъби и магарешки бодил - като количества и съотношения на двете съставки, колко пъти и кога се пие през деня, въобще приложението...........  Hug Hug Hug

# 41
  • Мнения: 1 950
Ети, на пакетите би трябвало да пише. Поне на моите, които купувах от някаква билкова аптека пишеше. От едното беше 1 суп. лъжица, от другото мисля 2. Пишеше също и количеството вода, аз слагах май около 400 мл.
Правех го сутрин, хубаво е да се пие 3 пъти дневно, но къде ще мъкне на работа  и т.н., та остана варианта сутрин и вечер.

Абе май не ти помогнах много Laughing, но ще подпитам някой и ще ти допълня инфото Hug

# 42
  • Мнения: 4 302
Ети, на пакетите би трябвало да пише. Поне на моите, които купувах от някаква билкова аптека пишеше. От едното беше 1 суп. лъжица, от другото мисля 2. Пишеше също и количеството вода, аз слагах май около 400 мл.
Правех го сутрин, хубаво е да се пие 3 пъти дневно, но къде ще мъкне на работа  и т.н., та остана варианта сутрин и вечер.

Абе май не ти помогнах много Laughing, но ще подпитам някой и ще ти допълня инфото Hug
Точно така в 400 мл се слагаха две супени лъжици от магарешкия бодил и една лъжица от бабините зъби. Кипва се 2-3 минути и после половин час се запарва, прецежда се и се пие. Може и малко мед да сложиш, защото от бабините зъби има малко горчив вкус и може мъжът ти да се мръщи Wink

# 43
  • Мнения: 84
Мерси много мацки за инфото. шъ съ мръщи, ама шъ го смръщя аз newsm29 smile3503 мали щу плод и зеленчук съм му приготвила, цялата менделеева таблица smile3508 hahaha

# 44
  • Мнения: 34
Много благодаря на всички Simple Smile Смених Центрума със Спимен, витамин Е и витамин А. Спимена пие 2х2, а витамините 2х1, от по 1000 мг са. Пие и чайчето Simple Smile Малко му се мръщи, ама няма мърдане. Аз обаче не намирам магарешки бодил в аптеките, само бабин зъб. Да не говорим за Цинк и Селен - те такова нещо никога не били получавали Simple Smile
Сега ще чакаме резултатите Wink

п.п може ли да приготвя по-голямо количество чай, да кажем за 2-3 дена, предварително, или трябва да е все прясно приготвен?

Общи условия

Активация на акаунт