Витамини за подобряване подвижността на сперматозоидите

  • 159 730
  • 328
  •   1
Отговори
# 75
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 371
А първата спермограма с 4-те сперматозоида къде я правихте? А втората? На едно и също място ли.
Радвам се за резултатите но все пак много ми се вижда скока.
Дано ви доведе до края Hug

# 76
Двете спермограми ги правихме на едно и също място. Но и времето не е малко. 3 месеца.
 Преди да започне с тези добавки пихме антибиотици за разни паразити,въпреки че изследванията и на двама ни, не показваха наличие на такива.

# 77
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 371
Ако мястото на правене не е в клиника по стерилитет не вярвайте на резултатите..нито първите..нито вторите.
3 месеца въобще не е голям период имайки предвид, че един цикъл на спермогенеза е 3м. т.е минали сте един цикъл.
За какви паразити сте пили антибиотици..та вие сте хора...не животни за да трепете паразити. Rolling Eyes

# 78
Здравейте момичета! И ние сме с мъжки фактор и много лоша спермограма. Изчетох внимателно постингите на всички вас и се обнадеждих в известна степен, че има изход от безизходицата. Много ме впечатли и твоя постинг,аеvin - можеш ли да кажеш какъв е този сибирски доктор в София и да дадеш повече инфо за него?

# 79
  • Мнения: 1 224
Двете спермограми ги правихме на едно и също място. Но и времето не е малко. 3 месеца.
 Преди да започне с тези добавки пихме антибиотици за разни паразити,въпреки че изследванията и на двама ни, не показваха наличие на такива.

Не искам да звуча песимистично, но е много възможно първата спермограма да е била много лоша заради приема на антибиотици - това намалява значително бройката.А следващата да се е изчистил от влиянието на антибиотика и затова да е отчело "подобрение".Ние сме правили доста спермограми, но найй-лошите ни показатели са били след прием на антибиотици и следващите винаги са много по-хубави без промяна в добавките.
Моят мъж пие аденозин трифосфат (АТР) за подвижност и бройка.

# 80
  • Мнения: 1 950
Тогава открих един сибиркси доктор в София. С триста зора накарах мъжа ми да отиде ,само да го прегледа с някакъв специален апарат.
когато се върна беше изненадващо въодушавен,даже си беше купил и лекарствата, които доктора му е предложил. (те са на билкова основа и са негов патент.)
 след двата курса на лечение сперматозоидите се повишиха на 2000 000.това е доста добре, а е само на полоината от програмата ,която му е предписана.
лекарствата са скъпички ,излизат 150 ,200 лв ма месец, но поне има ефект.

Относно горецитираното, напълно подкрепям написаното от Хера и Самурайка Peace и само да допълня, ако е имало изобщо подобрение, най-вероятно се дължи освен на спирането на антибиотика, също и на плацебо ефекта Peace
Ако имаше такива продукти, които да повишават количеството от 4 до 2 000 000 за един цикъл на сперматогенезата, със сигурност създателя им нямаше да живее и практува в София, а може би щеше да е получил и Нобелова награда до сега Wink

# 81
  • Мнения: 34
Онзи ден изпратих съпруга ми на аптеката, той да си купи спимена и витамините. Дали му този път Спимен Форте и вместо отделни витамин А и Е, му дали Герикапс.... Та питам сега каква е разликата между Спимен и Спимен Форте? И кое е по-добро Витамин А и Е поотделно (жълтите и червените топчета) или Герикапс? 

# 82
  • Мнения: 989
Фейт, за разликата между Спимен и Спимен Форте не мога да кажа много - знам, че в Спимена концентрацията на трибулус терестрис е около 2 пъти по-ниска отколкото в Спимен Форте, но дали това е единствената разлика не знам. За разликата между Герикапс и вит.А и Е вземани поотделно - в Герикапс концентрацията на вит.А е 1500 мкг и на вит.Е е 30 мг, а поотделно ги има в различни варианти. Аз на моят мъж засега вит.А не му давам, а вит.Е взема от 400 мг.  по едно на ден. Герикапс е добър източник на вит. А, но вит.Е е крайно недостатъчен според мен.

# 83
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 371
Спимен - Orchis mascula -65 mg, Lactuca scariola -16 mg, Hygrophila spinosa - 32 mg, Argyreia speciosa - 32 mg, Tribulus terrestris - 32 mg, Leptadenia reticulata - 32 mg и др.

СПимен форте - Orchis maskula - 39 mg, Hygrophila spinosa -19 mg, Lactuca scariola -10 mg, Mucuna pruriens -10 mg, Argyreia speciosa -19 mg, Tribulus terrestris -19 mg, Leptadenia reticulata -19 mg
Ако сега пие Герикапс...след три месеца да смени само на вит.Е

# 84
  • Мнения: 34
Фейт, за разликата между Спимен и Спимен Форте не мога да кажа много - знам, че в Спимена концентрацията на трибулус терестрис е около 2 пъти по-ниска отколкото в Спимен Форте, но дали това е единствената разлика не знам. За разликата между Герикапс и вит.А и Е вземани поотделно - в Герикапс концентрацията на вит.А е 1500 мкг и на вит.Е е 30 мг, а поотделно ги има в различни варианти. Аз на моят мъж засега вит.А не му давам, а вит.Е взема от 400 мг.  по едно на ден. Герикапс е добър източник на вит. А, но вит.Е е крайно недостатъчен според мен.

Scarlet благодаря за отговора. И аз така знам, че във Форте-то, без значение за кои хапчета става дума, концентрацията на активната съставка е повече. Обаче сравних двете опаковки и прочетох точно това което е написала и Хера и съвсем се обърках.

Спимен - Orchis mascula -65 mg, Lactuca scariola -16 mg, Hygrophila spinosa - 32 mg, Argyreia speciosa - 32 mg, Tribulus terrestris - 32 mg, Leptadenia reticulata - 32 mg и др.

СПимен форте - Orchis maskula - 39 mg, Hygrophila spinosa -19 mg, Lactuca scariola -10 mg, Mucuna pruriens -10 mg, Argyreia speciosa -19 mg, Tribulus terrestris -19 mg, Leptadenia reticulata -19 mg
Ако сега пие Герикапс...след три месеца да смени само на вит.Е


Хера, благодаря и на теб. За сега е купил само една опаковка Герикапс и щом съдържанието и на двата витамина е по-малко, явно няма да повторим Герикапс-а. А защо вит. А не е добре да се пие повече от три месеца?

# 85
  • Мнения: 740
Аз да допълня Хера. Това ще внесе повече яснота:

СПИМЕН - Има благоприятен ефект при безплодие върху функцията на мъжката полова система и олигоспермия. Допринася за увеличаване броя на сперматозоидите и тяхната подвижност. Повлиява благоприятно дейността на простатната жлеза при увеличение и хипертрофия.

СПИМЕН ФОРТЕ - Спомага за възстановяване на сексуалната активност при мъжете. С благоприятен ефект върху дейността на половата система при преждевременна еякулация, нощни емисии, сперматорея, мастурбации, възрастови сексуални отклонения. Допринася за поддържане на нормален сексуален живот.

от Тук

# 86
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 371
А защо вит. А не е добре да се пие повече от три месеца?
Пиша по спомени но мисля, че вит.А се натрупва в организма и това не е добре..т.е трябва да има почивка от него. Но пиша по спомени...ще потърся информация за да мога да подкрепя постинга си Simple Smile
Моят мъж по принцип пиеше спимен.

# 87
  • Мнения: 740
Хипервитаминоза с витамин А
Тя може да се появи по два начина: след еднократна употреба на много големи дози от този витамин или бавно – при продължителен прием дори на обикновени дози. Особено чувствителни са малките деца. При висока еднократна доза на витамин А се пояявяват повишаване на температурата, кръвоизливи по кожата и лигавиците, липса на апетит, бързо измършавяване. При хроничната хипервитаминоза се наблюдава нетърпимо главоболие, увеличение на черния дроб, спиране на растежа, болки по костите и ставите, суха, лющеща се кожа. В не много тежки случаи спирането на приема на витамин А води до пълно възстановяване в продължение на 1-2 месеца.
*********
хипервитаминоза - наблюдава се главоболие, повишено вътреочно налягане, сърбеж, рагади, повръщане, нарушение в съня, двойно виждане, болки в ставите и костите, отпадналост, хиперкератоза, сухи роговици.
от тук

# 88
  • Мнения: 4 310
Scarlet благодаря за отговора. И аз така знам, че във Форте-то, без значение за кои хапчета става дума, концентрацията на активната съставка е повече. Обаче сравних двете опаковки и прочетох точно това което е написала и Хера и съвсем се обърках.
Точно обратното. В Спимен е повече екстрактът от бабини зъби, а във фортето са повече съставките. Погледни това, което е дала Хера.
Моят веднъж беше купил форте и му ги давах 3*2, вместо 3*1.

Последна редакция: ср, 19 дек 2007, 17:08 от *vera

# 89
  • Мнения: 3 453
Кацаров изписва обикновения Спимен. Може би, защото той е насочен именно към подобряване на спермогенезата. Както е написала Симма - Спимен форте е препарат, който подобрява сексуалната активност, а обикновения Спимен влияе върху мъжката репродуктивна система.
Иначе, за дозировката - 3х2 - и моят съпруг така го приема, по съвет на Кацаров.
Успех на всички!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт