Мъжът ми има връзка :(

  • 12 147
  • 120
  •   1
Отговори
# 15
  • на брега на реката
  • Мнения: 141
По същия сценарий се развиха нещата при девера ми, само че беше комшийка и приятелка на етърва ми.Разведоха се , той поживя с другата без брак десетина години и сега пак са заедно с етърва ми. Не мога да дам съвет, ти сама ще прецениш как да постъпиш.

# 16
  • Мнения: 62
гост 13935-ти навярно си доста объркана!мила изясни си положението сама за себе си!от това което прочетох си мисля че ревнивия съпруг ти пълни главата !не си сигурна какво е станало но си сигурна че се гушкат/това че са сами в офиса не значи че могат да правят всичко/в разговорите не споменавате истинската причина за проблема-колежката защо?!ако си сигурна кажи му  довери му се!желая ти успех-бъди силна!

# 17
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Според мен, ако си сигурна, че има друга жена и то от 1 година  Shocked Rolling Eyes не го останяй сам да избира, какво да прави - защото той явно е избрал, постави картите на масата, вземете решение и искрено се надявам - с него или без, да бъдеш щастлива  Peace Praynig

# 18
  • Мнения: 473
Колкото повече го притискаш до стената, толкова по-лошо. Ти сама за себе си прецени можеш ли да живееш в такава ситуация или не. Ако решиш, че не можеш го напусни, ако решиш че можеш си запази семейството. Дали е тази или друга жена е все едно, дали е сега или след време също, явно нещо на мъжа ти или му липсва или му хлопа дъската. Ако е влюбен в нея има два варианта за теб: да се примириш или да го напуснеш. Това е. Никоя от нас не може да ти каже кое да избереш. Изборът е твой според твоите приоритети. Лично аз бих си запазила брака и бих простила на мъжа ми, тъй като смятам, че семейството ни е много по-важно от една изневяра, а пък в края на краищата на всеки може да се случи да се влюби. Не изключвам възможността и на мен да се случи, тогава и аз бих искала мъжа ми да прояви толерантност и да приеме нещата нормално, и да си запазим семейството. Не е много приятно, но какво да се прави, не може мъж и жена цял живот да делят едно легло. Трябва да се научим да прощаваме. Така и за нас самите живота ще е по-лек. Хората обикновено се чувстват доста наранени в твоята ситуация, предполагам и ти самата, но причините за изневярата не са в теб, не са и в отношенията ви, просто понякога се случва човек да залитне, но това не означава че не обича жена си, не държи на семейството си и т.н. Пожелавам ти да вземеш най-разумното решение и да бъдеш силна да преглътнеш това, което ти се е случило!

# 19
  • Мнения: 2 556
Аз бих си изказала всичките подозрения и съмнения и ако съм убедена, че има връзка с колежка, или да я прекъсва и да сменя работата си, или да си ходи. Семейството си заради инцидентна изневяра не бих развалила, но да седя всеки ден да го мисля дали е или не е с колежката не ми е по силите. Или да къса с мея и да си намери ново работно място, или аз ще търся нов мъж. Не бих търпяла тази точно ситуация в никакъв случай.

Имай предвид, че все още не е сигурно при вас имат ли или нямат връзка въобще. Дано всичко се нареди без излишни емоции!!

# 20
  • Мнения: 2 427
Прекрасно че чете тук,надявам се да прочете това което пиша,независимо дали ще се разпознае в деянията.
Много ми е чудно,как такава жена,която знае каква агония е разбиването на едно семейство в момента разбива щастието на друг,живота на друга жена,на други деца.Как е възможно да сме толкова долни,ние човешките същества.Изобщо защо подобни хора никога не изпитват угризение?Любов,любов,но един нормален,добър човек в подобни обстоятелства би трябвало да се владее,виждайки че причинява мъка на други живи същества.А тя,хем има пришка от опарено в житейския си опит,хем най безцеремонно гушка женен мъж в офиса.Започвам да мисля че бившият и съпруг не е такъв дебил,а май дебила е тя.Ама че свят!

# 21
  • Мнения: 46 526
В много неприятно положение си  Confused кураж  Hug аз бих постъпила много крайно, но на друг ме смея да давам такива съвети.

# 22
  • Мнения: 3 146
Прекрасно че чете тук,надявам се да прочете това което пиша,независимо дали ще се разпознае в деянията.
Много ми е чудно,как такава жена,която знае каква агония е разбиването на едно семейство в момента разбива щастието на друг,живота на друга жена,на други деца.Как е възможно да сме толкова долни,ние човешките същества.Изобщо защо подобни хора никога не изпитват угризение?Любов,любов,но един нормален,добър човек в подобни обстоятелства би трябвало да се владее,виждайки че причинява мъка на други живи същества.А тя,хем има пришка от опарено в житейския си опит,хем най безцеремонно гушка женен мъж в офиса.Започвам да мисля че бившият и съпруг не е такъв дебил,а май дебила е тя.Ама че свят!

 Peace Peace Peace

# 23
  • Мнения: 687
И аз мога да ти пожелая само кураж. Дано всичко да се оправи.

# 24
  • Мнения: 765
Няма какво да направиш т.е. има, но няма смисъл, чакала си прекалено дълго, според мен. Дано нещата се развият в твоя полза и му дойде акъла.

# 25
  • Мнения: 1 771
Аз бих се борила за семейството си, щом има шанс.
Не е лесно да се прости предателство, но сме хора и бъркаме.Ако е искрен и направи всичко възможно - аз бих приела извинението.
Успех.

# 26
  • Мнения: 669
О, поздравявам те за силата( или слабостта) , аз не бих могла да премълча това, което знам! Но, ако наистина знам нещо със сигурност и доказателства, а не преразказани истории от трето лице, примерно! Peace/b]

# 27
  • Мнения: 192
Ако те интередува и едно мъжко мнение.
Щом държиш да си запазиш семейството опитай със сериозни разговори и анализи да разбереш причината да се стигне до тук.
И да го обгърнеш с любов и внимание... което той най малко ще очаква от теб в този момент.
Няма да ти е лесно, сигурно го мразиш яко, но това смятам ще го накара да се замисли какво губи (с теб) и какво толкоз ще спечели от тая прословута колежка (ами нищо най вероятно, като я покори няма да му е толкова интересно с нея).

# 28
  • Мнения: 804
Ако те интередува и едно мъжко мнение.
Щом държиш да си запазиш семейството опитай със сериозни разговори и анализи да разбереш причината да се стигне до тук.
И да го обгърнеш с любов и внимание... което той най малко ще очаква от теб в този момент.
Няма да ти е лесно, сигурно го мразиш яко, но това смятам ще го накара да се замисли какво губи (с теб) и какво толкоз ще спечели от тая прословута колежка (ами нищо най вероятно, като я покори няма да му е толкова интересно с нея).

Дааа, точно казано и добра тактика!

# 29
  • Мнения: 1 771
Ако те интередува и едно мъжко мнение.
* * *

Дааа, точно казано и добра тактика!

И на мен ми допадна.

Общи условия

Активация на акаунт