Режим на Пиер Дюкан - 49 част

  • 23 952
  • 612
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 971
И аз да се запишЪ  Peace


На вниманието на варненките http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=242423.0

# 16
  • Мнения: 3 640
Мили мои, аз ви оставям засега, че съм на тренировка. Приятна вечер на всички!  Heart Eyes Ще се видим по-късно отново.  Party

# 17
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Я ми виж аватара вещи - така като го гледаш как мислиш ,шъ ли се справят с мен толкоз момци /пък ако междувреммно се сетите за още някой не бих го отказала  Flutter /
уууууууу лоша ,лоша жена пък и лакомница  недна  брее  Joy Joy Joy

# 18
  • Мнения: 685
Веднъж навреме да хвана началната страница  Whistling

# 19
  • Мнения: 1 183
Бре, бре ко праите бе момичета?
Гледам първо едни слонове, крави и китове сте яли, сега по мъже заплесвате - само така  hahaha
Хайде и аз сядам да пия кафе с вас!

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Я ми виж аватара вещи - така като го гледаш как мислиш ,шъ ли се справят с мен толкоз момци /пък ако междувреммно се сетите за още някой не бих го отказала  Flutter /
уууууууу лоша ,лоша жена пък и лакомница  недна  брее  Joy Joy Joy
Ни тъй срам  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 2 388
момичета, и аз ще пробвам този режим. от медец и половина съм на ниско въглехидратна и не съм мръдната и милиметър. вече направо се отчаях. дано тази помогне  Cry Cry Cry

# 22
  • Мнения: 556
мама жожо,добре дошла и успех.Дано имаш бързи резултати.Кажи нещо повече за себе си.Колко кг си,колко искаш да станеш...

# 23
  • Мнения: 1 314
Човек да не смее да стане да си нахрани децата, нова тема наченете , че и на 2 страница стигнали... Mr. Green
Вещи  bouquet

# 24
# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Бачиииии .....    Tired

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 412
момичета, и аз ще пробвам този режим. от медец и половина съм на ниско въглехидратна и не съм мръдната и милиметър. вече направо се отчаях. дано тази помогне  Cry Cry Cry
Добре си ни дошла, но с този МЕДЕЦ и половина, при нас няма да го бъде  Joy Joy Joy
Вещи мерсаж за новата тема

# 27
  • Мнения: 2 388
мама жожо,добре дошла и успех.Дано имаш бързи резултати.Кажи нещо повече за себе си.Колко кг си,колко искаш да станеш...

сега съм 90 кг. висока съм 170. на 60 кг. се чувствам най-добре. доста спортувах преди да заредя вдете раждания и имам доста мускулна маса....а сега и мнооооооого сланинна маса също. не ме мързи. абе сигурно сте ме видели тия дни в новините, покрай пресконференцията настоящи и бъдещи майки. една руса мецана, дато зае целия екран на Бтв-то и Нова  Embarassed
много ме е срам на какво приличам!

# 28
  • Мнения: 2 180
Тук голямо изтрещяване е имало докато не съм влизала.  Crazy Чак на колежките четох избрани моменти.  Joy  Joy  Joy

# 29
  • Мнения: 538
Я да се запиша поне в тая темичка, че вече две изпуснах  Simple Smile

Момичета  Hug

Вещи, за началната страничка в следващата тема ако е възможно ме пиши 89кг. Общо -9кг досега   bouquet. Впечатлена съм колко време отделяш да ни осигуряваш постоянно хубавата и прегледна тема  Hug

Общи условия

Активация на акаунт