Режим на Пиер Дюкан - 49 част

  • 23 957
  • 612
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 296
Запис и от мен. Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 2 613
Аз ще зачезвам, мили момичета, желая ви много хубава вечер, изпълнена с моменти, които да ви карат да се чувствате щастливи и усмихнати- Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 3 202
Ха, сега помагайте с хотел с две единички в Бургас. Четвъртък срещу петък!!!

# 33
  • Мнения: 1 183
Мама Жожо аз гледах репортажа и мога да кажа, че много добре си изглеждаш.
Мисля, че режима ще ти подейства добре. Само трябда упоритост и търпение. Освен това тук ще срещнеш голяма подкрепа.

# 34
  • Мнения: 11 547
Мама Жожо добре дошла!  bouquet welcome
Вещи мерси за хубавата тема!  bouquet
Тюх да му се не види  smile3555 изтървала съм купона със слонското,лилавото кравешко , китското Party  и  кафенцето с онази хубава компания. newsm53

# 35
  • София
  • Мнения: 3 090
Защо винаги пропускам най-интересното? И Мамица не съм гледала по ТВ, и мама Жожо съм изпуснала  #Cussing out
И кафето с компания ...ам що не сте поканили моя човек, бре? Хайде аз ще си го викна


Eто го и другия ми любимец



Мадам Жожо, добре дошла!  bouquet




# 36
  • Мнения: 3 202
Кри! И аз нищо не съм разбрала. Sad

# 37
  • София
  • Мнения: 3 090
Бачи, ами много работим  Joy
Има ли трици при Незабравка?
Силви, оттече ли се вече?
Пепери, честито намаление! smile3501 newsm51

# 38
  • Мнения: 11 547
Ей,нямате милост значи... rotfImao
Кри Hug как е малчо?

# 39
  • София
  • Мнения: 3 090
После Кри ще ми направи забележка, че си мисля неща дето не са за този форум... Що не пуснете снимка на Татяна Лолова, а?
Кри, аз карам велоергометър още преди да започна Дюкан и ефекта върху телесата беше много добър. Сега карам 2-3 пъти седмично по 1 час на висока скорост и така ми изчезнаха много сантиметри от окръжността, без на килограми да съм свалила кой-знае колко.
Им, най-малко аз ще ти направя забележка за спам, к'вато съм спамърка непрекъснато...
Ама как издържаш един час? Аз не се изморих толкова, колкото ми беше скучно. Сега ще се опитам 5 п. седмично по 30 мин, а като посвикна, може да се опитам 3-4 пъти по 1 час, ама множко ми се вижда.  Peace
007 Hug, от сутринта няма Т, дано вече да свършва. Praynig Кога ще видим твоя снимка? Embarassed
Айде до после, отивам да правят бебета на кучката  Joy не е лесна мойта  Laughing

# 40
  • Мнения: 980
Оооо, Кри, аз Джонката го бях забравила нещо...нека идва момчето и я го любя също!!  Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 980
...сега малко spam2

Та относно моногамността..и аз като Дезито в съня си ги приемам всякви. Онази вечер например сънувах че съм гадже на водещия на Сървайвър..хехе..а един артист дето участваше в неделния фим по БТВ ми се натиска и ми вика " Остави го тоя той по-далече от България няма да стигне.  Crazy  Joy  hahaha
На другия ден ми беше едно превъзнесено...че как иначе ? Цяла нощ готини мъже търчат подире ми...

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 14 069
Поради зачестилия интерес за какаото минах покрай разни сродни теми и откраднах от Тонимирката от ВМ линк:  

http://spidersport.com/forum/viewtopic.php?t=2475

# 43
  • Мнения: 3 360
 CrazyНапоследък само за мъже и храна говорим май,а JoyКой за каквото си мисли hahaha
Добре дошла ,Жожо! Hug

# 44
  • Мнения: 980
Поради зачестилия интерес за какаото минах покрай разни сродни теми и откраднах от Тонимирката от ВМ линк:  

http://spidersport.com/forum/viewtopic.php?t=2475

хмммм...какаото винаги го свързвам с шоколад..а засега бягам от него като дявол от тямян..така че и от какаото ще се държа на дистанция!  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт