Гадене,повръщане,но не е за мръщене!Ясно е вече,на път е ЮЛСКОТО човече!

  • 15 531
  • 288
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 326
ЧЕСТИТО и добре дошли на новите попълнения  Hands Clapsiskago ,Eli_cz, malkonosle и Aгата ®  
ЧЕСТИТО и на втората майка героиня Райка   smile3501
Toni_baraboni там си е бебето къде да е????!?!?! Радвам се че сте успели да го видите. А другия път и сърчицето. yes
peaches и моя корем се подува често, а това е доста болезнено. Видимо корема ми се уголемява и става като в 5-ти месец. А по принцип коремчето ми е плоско #Crazy Rolling Eyes. Аз бях писала по-рано, че пия но-шпа за болките. Не знам дали е от него но много ми се спи напоследък Crazy. Добре че не ходя на работа и понякога успявам с малката да си поспя следобеда.

# 226
  • Мнения: 2 660
Върнах се! Mr. Green

Беше голяма драма - имаше трепети, сълзи, усмивки  Joy
Първо искам да кажа, че много си харесах лекарката Grinning Което не е по подразбиране, тъй като съм достатъчно придирчива.. Whistling

Мъжът ми не успя да влезе с мен - много чакахме и се наложи по едно време да си тръгне, понеже трябваше да се връща на работа. След това му ударих един рев, че не съм си представяла така да видим патето.. Даже мислех да не влизам, за да не съм без него първия път, но той настоя..

Да ви кажа - на изпит не съм се чувствала така, както когато дойде моят ред. Докторката ме прегледа първо на коремен - питах я дали не е рано, тя каза, че ако не се види така, тогава ще ме "бръкне". На коремен не се видя нищо естествено, после извади другия. Още в момента, в който погледна на монитора каза - Бременна си, няма съмнение  Grinning Grinning
Имам снимчица, но е на хартия, трябва да я сканирам първо - ще кажа на мъжа ми довечера - и ще качим патишоната в сайта.

Каза да дойда към 5.12 за сърчице и каза, че сакчето е много добре оформено и смята, че няма да има проблем. Колкото повече си я гледам тази снимчица, толкова по-мило ми се струва това балонче  Grinning Grinning

Пита ме пия ли фолиева и ми предписа Центрум матерна. Знае ли някой дали да продължавам да пия фолиевата, тъй като във витамините също има и е 400 микрограма като количество. Таблетките са ми 0.4 милиграма, което е същото или съм зле с математиката?

Термина ми го сметна по таблицата - 23. юли каза. Аз знам, че ще си родя на 17., но ме сменете отпред в списъка, а да си е всичко легално  Mr. Green Каза, че сакчето е в 4-5 седмица, което също отговаря на термина. Чудя се дали да си сменя линийката...
Питах я дали мога да пътувам - тя каза да! Ако е дълъг пътя да вземам но шпа. Каза също - сексът е позволен през цялата бременност - това специално за Саксофонката, дето не може да се отпусне. Саксофонска, ние довечера ще ти дадем добър пример  Mr. Green

Миии, това е май.  Mr. Green

Току що погледнах на снимчицата - там пише, че според големината е 4 седмица и 5 ден? (Age = 4W 5D)

# 227
  • Мнения: 2 763
patishonka за секса май бях аз Embarassed

# 228
  • Мнения: 296
И аз се прибрах от прегледа. Видях си бебето вече е 18 мм., пулс има всичко е наред. Мен ме притесняваше това, че имам и една киста на яйчника, но доктора ми казва, че не е опасна и най-вероятно сама може да се махне. Ами за сега това е.

# 229
  • Мнения: 2 763
ъъъъъъъъъъъъ и честита точица   bouquet

# 230
  • непостоянно
  • Мнения: 981
Ееее, Патишонка, СУПЕР Hug Много се радвам, че всичко е на 6 при теб и че си си харесала доки Wink

Агата,  welcome и лека бременност preggo Аз също съм чела статииките в 9 месеца преди Grinning Добри са  Hug не може да ти се отрече Wink

Мерил, радвам се и за теб Hug

А така момичета, само хубави новини да се чуват в нашите темички Mr. Green

# 231
  • Видин
  • Мнения: 4 921
И аз се прибрах от прегледа. Видях си бебето вече е 18 мм., пулс има всичко е наред. Мен ме притесняваше това, че имам и една киста на яйчника, но доктора ми казва, че не е опасна и най-вероятно сама може да се махне. Ами за сега това е.
Честита точица   bouquet
Всичко ще е наред, само спокойно го карай.То тва точно аз ли да го кажа  ooooh!

# 232
  • Мнения: 2 171
Мерил, радвам се, че сте чули сърчицето. Честито  bouquet!

Патишонче, видя ли бе, душа Wink? Ти бременна ли съм, не съм ли Joy. Ха сега повярва ли най-накрая Hug. Честита ти точица в розово, нали така Wink.
За фолиевата киселина знам, че ако пиеш Матерна или други витамини за бременни, няма нужда да я вземаш отделно - нужната доза е включена във витамините.

# 233
  • Мнения: 6 937
Леле, Патишонке, много се развълнувах, сякаш на мен ми се случва. Мога само да си представям обаче как се чувстваш. Честито за точката и дано да расте все така хубава Hug

# 234
  • Мнения: 2 660
Симпатюхче, голям съм заплес ooooh! Разбира се, че беше ти с терзанията за секса! Hug Ами ето, вече "имаме" официално разрешение от доктора  Mr. Green

Бухтичке, Астарта Hug Да ви кажа точицата наистина ми изглежда доста женска! Mr. Green Такова хубаво кръгличко пате - момиченце ще е  Blush stork-girl

Сега вече мога със чиста съвест да казвам, че съм бременна! preggo

Току що прочетох разни гадости за матерната в търсачката.... Сега съм разколебана да пия ли, да не пия ли. На вас изписаха ли ви витамини?

# 235
  • Мнения: 2 763
Май е време да зарадвам мъжо  Laughing
Той все ми викаше да питам във форума ама а де Joy
мерси Патишонка
аз пък си усещам , че мойто ще е момче. Много искам момче.

# 236
  • Видин
  • Мнения: 4 921
На мен само фолиева, но като знам че хемоглобина ми по принцип е 118 при долна граница 120 и със сигурност ще трябва да пия още нещо, но засега се чувствам чудесно без оплаквания.
Абе Пате, ние с тебе сме с еднаква дата на последен цикъл,значи с еднакъв термин  newsm78 ?

# 237
  • Мнения: 421
Ех как се развълнувах,
Патишонко честита ти точица, току виж се оказали две другия път, то след толкова краставички...
Мерил сигурно е било много вълнуващо, много се радвам за теб.
Аз май ще се изкуша и утре пак ще ида на лекар.

# 238
  • Мнения: 4 371
Леле, колко познати никове в тази тема Heart Eyes
Бухтичка я знам от преди, Нати р( Астарта), Ивона, Ели, Агата..... Кой повлече крак, бързо да си признава Mr. Green

Днес си нахлузих едни бременни дънки, тъй като повечето панталони ми стискат на корема още от преди. Та сега се чувствам супер, нищо не ми стяга, още повече че от увеличения ми апетит и корема ми расте Whistling

# 239
  • Мнения: 2 171
Леле, колко познати никове в тази тема Heart Eyes
Бухтичка я знам от преди, Нати р( Астарта), Ивона, Ели, Агата..... Кой повлече крак, бързо да си признава Mr. Green

Абсолютно същото си го мислех и аз и си затвърдих мнението след включването на Агата Joy. Пък и Белинда я чакаме да се включи скоро, надявам се Laughing Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт