MATTEL 2 - втора поръчка от Мател

  • 8 424
  • 178
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 422
Посъбраха се хора:)

# 16
  • Мнения: 13
И аз искам да се включа ама е ако е възможно някой да ми обясни как става поръчката и плащането

# 17
  • София
  • Мнения: 1 424
понеже съм малко на Вие с немския- някой виждал ли е това в сайта им?
http://www.preissturz.at/spielwaren-Kat92/fisher_price_rollender … d-Art10402.html#x

# 18
  • Мнения: 19
И аз искам да се включа в поръчката, ако е възможно.

# 19
  • Мнения: 422
И аз искам да се включа ама е ако е възможно някой да ми обясни как става поръчката и плащането
Ами като си избереш продукти, ще се преведат паричките за играчката + разделените разходи (обикновено към 4-5лв) на сметката на този който ще поръчва и той поръчва през PayPal поне до сега беше така. После като ги получи ги разпраща с куриер на тези които не са от неговия град, а останалите си ги вземат Simple Smile

# 20
  • Мнения: 2 614
Имам въпрос: т.к. поръчката от праисщурц се бави ужасно много - как стои въпроса с поръчките при Мател? За колко време пристигат нещата?

# 21
  • Мнения: 422
Имам въпрос: т.к. поръчката от праисщурц се бави ужасно много - как стои въпроса с поръчките при Мател? За колко време пристигат нещата?
Още не знаем. Пуснали сме я чакаме да я пуснат от там. За тове  идеята е първо да изчакаме да дойде за да видим колко време се бави преди да пуснем тази. А през това време всеки си е набелязал какво иска.

# 22
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
... т.к. поръчката от праисщурц се бави ужасно много

Не е така .Недей от частния случай да си правиш обобщен извод .  Naughty Поръчките от Preissturz си върват в обещания 10 работни дни срок  Peace Имам наблюдения ,че и при Mattel ,при добра комуникация ще е така Peace 

# 23
# 24
# 25
  • Мнения: 2 614
... т.к. поръчката от праисщурц се бави ужасно много

Не е така .Недей от частния случай да си правиш обобщен извод .  Naughty Поръчките от Preissturz си върват в обещания 10 работни дни срок  Peace Имам наблюдения ,че и при Mattel ,при добра комуникация ще е така Peace 

Мразя споровете, най-вече безсмислните, и не пиша, ако нямам какво да кажа  Peace... - та за прайсщурц - доводите ми са не 1, а най-малко 3 - да изреждам ли - първата поръчка, която беше още пролетта - чакане 1 месец и нещо, втора поръчка - чакане от 13 октомври до 19 ноември (сметни го ти - аз не мога) и септемврийска поръчка - още не пристигнала - така достатъчно ли е....

# 26
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
... т.к. поръчката от праисщурц се бави ужасно много

Не е така .Недей от частния случай да си правиш обобщен извод .  Naughty Поръчките от Preissturz си върват в обещания 10 работни дни срок  Peace Имам наблюдения ,че и при Mattel ,при добра комуникация ще е така Peace 

Мразя споровете, най-вече безсмислните, и не пиша, ако нямам какво да кажа  Peace... - та за прайсщурц - доводите ми са не 1, а най-малко 3 - да изреждам ли - първата поръчка, която беше още пролетта - чакане 1 месец и нещо, втора поръчка - чакане от 13 октомври до 19 ноември (сметни го ти - аз не мога) и септемврийска поръчка - още не пристигнала - така достатъчно ли е....
1.Не си губя ценното време за да водя спор,най вече безсмислен- аз не пиша-преди да имам цялостна представа .
2.Доводите ти не са достатъчни,защото зад тези доводи има причини. Винаги има 3 истини-моята,твоята и ИСТИНАТА. Моята е -от позицията ми на пряк контакт с Preissturz(ти имала ли си такъв?) ,твоята-позицията ти на потърпевш от предните поръчки и ИСТИНАТА- може и някога да я разбереш.... И тогава ще съжаляваш за острия си тон.

Но друга беше целта ми -да потвърдя,че тъй като досега чрез котето 123 имах пряк контакт и с Мател -до сега съм възхитена от точните им и адекватни реакции,както и от тези на Preissturz  Peace

п.с. Мила,в този ред на мисли,ако си разочарована от Preissturz те съветвам да не учавстваш в Mattel,тъй като Preissturz зареждат от Mattel  Stop

Последна редакция: чт, 22 ное 2007, 22:16 от marianik

# 27
  • Мнения: 2 614
Марианик, наистина не знам защо започваме този спор, какво значение има, че си комуникирала с тях, а аз не съм... ако влезеш в чакащи поръчки, ще видиш, че хората не са доволни от забавянето - за това става дума.
Написах, че не съм доволна, това е факт, не знам защо трябва да анализираш причините...
Попитах, благодаря, че ми отговори, другото е излишно Peace
Извинявай, ако по някакъв начин съм те обидила  Peace

# 28
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Марианик, наистина не знам защо започваме този спор, какво значение има, че си комуникирала с тях, а аз не съм... ако влезеш в чакащи поръчки, ще видиш, че хората не са доволни от забавянето - за това става дума.
Написах, че не съм доволна, това е факт, не знам защо трябва да анализираш причините...
Попитах, благодаря, че ми отговори, другото е излишно Peace
Извинявай, ако по някакъв начин съм те обидила  Peace

о.к.-няма значение наистина .Но и аз се набрах от общото настроение по отношение на Preissturz i Mattel и вчера ми се наложи за пореден път да се убедя,че винаги има няколко ИСТИНИ. Още ме е срам от себе си  Embarassed ,че така гневно се отнесох към Preissturz , а те още в понеделник ми писали много мило,че цялата стока е пратена ,как да я очаквам,как да поръчвам в бъдеще и т.н.Това имах впредвид,но тъй като наистина нямам грам време за обяснения ти написах кратичко-не се настройвай и не си вади изводи от частното-при което последваха твоите  реплики и особено укоряващия тон.Това е-загубих още ценно време в обяснения и за пореден път се заричам да не взимам участие във форумски дебати!!!  Peace

# 29
  • Мнения: 4 877
Момичета, току-що описах сагата си с Мател + контакти и полезна информация

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=243220.0

Ако имате още данни или впечатления, моля, добавете ги, за да сме си взаимно полезни.

marianik, моля те, разкажи - ако искаш, разбира се - за твоите хора  Simple Smile от Preissturz. Мисля, че има голям интерес към тях.

Общи условия

Активация на акаунт