Още малко ни остана, за купона време стана - Декември, нашия си месец иде.......

  • 24 991
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 390
Лелелеле хора пишете като за последно  Mr. Green
аз последната тема можах точно 3х да отворя, и вече има нова тема  ooooh!

Пинка
честит рожден ден на патерица   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
От всичко хубаво по много  Hug

Аз веднага да си кажа... днес ходихме от доктор на доктор с Емата - резултата е че има 3.та сливица, дадоха ни направление за операция, обаче аз щях да припадна ...
Сетих се че някой от бандата също имаше подобни проблеми, ама като не внимавам напоследък... не знам кой беше и какво стана.... Май с хомеопат някой се беше похвалил, че ликвидирал третата сливица Thinking дайте идеи и мнения по въпроса плийз  Hug

А хубавата новина на края - в ИУли ще се разраства нашата фамилия  EFP

# 16
  • Мнения: 2 567
Хаха, сигурна бях, сигурнааааааа, Ели! Само малко да зачезнеш и веднага те подозирам! Честито, мила!!!Лека бременност и здраво бебе!!!! Heart Eyes Много се радвам!!! Hug

# 17
  • Мнения: 5 790
Ели, честито и от мен! Много се радвам за теб!  Hug

# 18
  • Мнения: 1 568
УРААААААААААААААА УРАААААААААААААААААААА УРААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!!
И АЗ БЯХ СИГУРНА, ЧЕ ОТ ТЕБ ЩЕ ОЧАКВАМЕ СЛЕДВАЩАТА ТАКАВА НОВИНА!!!!!!!!!

ЦЕЛУВАМ ТЕ, МИЛИЧКАТА МИ ТЯ!
ЛЕКА БРЕМЕННОСТ И ЗДРАВО БЕБЕ!

ДА ЗНАЕШ, ЧЕ ВТОРИЯ ПЪТ Е ПЕСЕН!

Третата сливица - Ася, Елексирчето и Нев, те да кажат.

# 19
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Ели, страхотна новина ЧЕСТИТО!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Добро начало на новата тема. Леко бременеене и целувки на бъдещата кака. Дано успеете да намерите най-лекият начин да се справите с третата сливица. Laughing

# 20
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
ЧЕСТИТОООООООООО

# 21
  • на езерото
  • Мнения: 263
    Ели, честито HugЛека бременност мила  bouquet

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
И от мен честито! Hug

# 23
  • Мнения: 558
Супер новина, Ели  bouquet
честито и от мен, леко бременеене и здраво и прекрасно бебе като Емката baby_neutral Heart Eyes

# 24
  • София
  • Мнения: 2 493
Лелелелле Simple Smile Ели! Много се зарадвах! Всичко най-хубаво ти пожелавма. Лека бременност и цуни бъдещата кака Simple Smile

# 25
  • Мнения: 4 195
ЕБАСИ ГОТИНОТО.............ЕЛИ ПРЕКРАСНА НОВИНА....ОХ ВЕЧЕ ЗАВИЖДАМ, ИСКАМ И АЗ ОЩЕ ЕДНО БЕБЕ..........ЕЛИ ЦЕЛУВКИ Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 3 662
Ели, чудесна новина Simple Smile. Лека бременност и се включвай по-честичко, сега ти си актуалната  bouquet

# 27
  • Мнения: 203
ЮХУУУУУУ  bouquet

Ели, много се радвам за вас. Леко бременеене, да сте здрави всички и летоска да се сдобиете с едно ново човече.

Крис, айде и ти душа Joy Метай се на полицая и да покажете и вие две чертички за коледа Joy Ха, ха. Пожелавам си го.

# 28
  • у дома
  • Мнения: 708
Ухааааа... Ноооовоооо бебеее !!!!... Нооовооо бебеее!!!

Ели, браво мила, честито на теб и на бъдещата кака! Лека бременност!!! Чакаме юли едно здравичко, хубавко беб4е!!!!!!  Hug  Hug  Hug

# 29
  • Мнения: 166
  bouquet   bouquet
Хайде, Елиииии, няма по-добра новина от това!!!!!! Чудна, прекрасна, очакваща Коледа щи си имате с такъв подарък! Лека бременност, миличка! И здраво и упорито Раче чакаме през Юли! Много прегръдки! Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт