Още малко ни остана, за купона време стана - Декември, нашия си месец иде.......

  • 24 995
  • 287
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 772
Ели, урааа, наистина много се радвам и аз! Стискам палци за леко бременеене! Аз пък не се усетих, че зачезването ти може да е свързано с такива планове и кроежи Simple Smile

а за третата сливица - ами много сложен е въпросът: третата сливица спира сума ти неприятни болести, но ако се възпалява често, е по-добре да се махне... ама въпреки че аз не съм категорично против операцията, ми се струва, че все пак много бързо са ви насочили натам... на нас последно ни казаха: по-добре след 5-та год. Успех! Поздрави на Емка!

имаше и друго, дали за халките (Райче, мен пък не ме кефят толкова мъже с халки, май... но може просто да съдя по познати екземпляри, не съм обмисляла казуса теоретично...), или нещо по-сериозно... ама явно после...

А, да - Ванилке, за 8 декември - ами студентите просто твърдят, че ще се радват на нашата (моята поне Simple Smile) компания, така да се каже... да не говорим, че нашите дори искаха ние да им органзираме купона... ама ще видим де...

И последно: мислим за зимно парти през януари, в началото, но не и за много общ РД, нали?

Последна редакция: чт, 22 ное 2007, 10:53 от Маймунка

# 31
  • София
  • Мнения: 2 493
маймунка, да.

# 32
  • Мнения: 987
Елииии, страхотна новина   Heart Eyes. лека браменност и много целувки. скоро си мислих за вас.   дано и нещата при емката се оправят благополучно и скоро.   ти как се чустваш в пьрвите месеци от бремеността. добре ли си. ходиш ли на работа.

Нели, вече сьм с кола и утре най-вероятно ще отида да ти преведа парите  Peace ще пиша пак по вьпроса.

Яна вече е добре. пьпките и завехнаха всички. Мартин обаче още не се е включил и незнам дали ще се отчете с шарката  Thinking
имам гадното предчуствие , че точно другата седмица за РД. ще се ошари  ooooh! . само да има кьсмет обаче да развали готиният купон , които сьм му спретнала   Laughing  ....

# 33
  • Мнения: 1 568
Някой друг освен Ася, Миряна и Криси, превеждал ли е пари?

# 34
  • София
  • Мнения: 1 062
Ели, честито!

Много се радвам, много хубава новина.

За тертата сливица - спокойно, ако не ти прави чести ангини, не и се връзвай.

# 35
  • софия
  • Мнения: 181
Смайли ,превела съм ти парите/7.00-и аз по трънския/.

още вчера !!!

# 36
  • Мнения: 1 568
Елена, извинявай, теб те забравих!

ДРУГИТЕ???

# 37
  • Мнения: 6 390
Здрасти банда
Страшни сте  Hug Hug Hug
Балгодарствено приемам пожеланията, и ги отправям нататък, към следващите желаещи  Wink
Иначе нищо ми няма, ни парите ни портофейла... демек всичко ми е на 6.  Mr. Green
Майтапа на страна, ама и с Емка и сега... ако не ми беше шкембето, нямаше да вярвам че съм бременна до последно... нищо ми нямаше, надявам се така до края да е  Whistling
Иначе точно че бия път до Прага всеки ден, или през ден, и изобщо нямам време нито за тв нито за пц  Crazy ще бачкам до края надявам се, ако няма проблеми разбира се...

Иначе за тая трета сливица, не ми се вижда кой знае колко сериозно положението - поне за сега кой знае какви оплаквания нямам, така че току така няма да я дам тая сливица... ама ми се искаше да чуя и друго мнение...
вчера намерих това
http://www.lolov.com/frames/container/info/faq/throat/slivici.html
което горе-долу ми хареса и успокой...
ще видим как ще е по нататъка
Хайде поздрави и до скоро   bouquet

# 38
# 39
  • София
  • Мнения: 938
ЕЕееееее, страхотна новина! Поздравления от сърце и адмирации за придържането към планираните цели! Грешка нямаш  Laughing

Божеее, от тия с желанията за второ май само аз си останах с намеренията само  Laughing

Бързо дай сведения, че пак съм на кантар да сгриза Люската - раче ли ще е или лъвче?  Laughing

# 40
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Нели и Вальо вчера е превел парите

# 41
  • у дома
  • Мнения: 708
 и аз преведох - писах ти на лични  Peace

# 42
  • у дома
  • Мнения: 708
Катето току що изпила Саностол направо от шишето - казва че пила много  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

# 43
  • Мнения: 1 568
Най-много да не спите тая нощ  hahaha

# 44
  • Мнения: 772
Смайли, много сори, като че ли само аз съм останала  Embarassed- и тъй като до събота няма кой да ми помогне да се справя през и-пей, утре ще отида да ги преведа през банка, извинявай за забавянето и мерси!

Общи условия

Активация на акаунт