Още малко ни остана, за купона време стана - Декември, нашия си месец иде.......

  • 25 001
  • 287
  •   1
Отговори
# 45
  • на езерото
  • Мнения: 263
   mkp, не си сама моля има и други, останали само с едното желание Peace
 Люска, много благодаря за вчерашното лс, беше много мило Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 1 568
Аз съм в чуденка относно програмата ни през уикенда.

Всяка събота от 11 в Столична библиотека има четене на приказка. Доколкото разбрах от една тема в "нашите деца", няма определена програма, а лелята се съобразява с възрастта и броя на децата. Не е тарапана, миналата събота е било само едно детенце. Тази събота щяло да е по-художествено, щели да рисуват и лепят листа. Безплатно е, идеята била децата да свикнат да посещават библиотеката. Накрая им залепят стикери за награда. На мен ми звучи много интересно.
Мисля да пробваме, въпреки че по същото време има няколко интересни театъра.
Обещала съм на Дара да гледаме "Красавицата и звяра". Играе се в събота от 11 в Ариел на Лидице /но тази постановка била средна хубост/ и в неделя от 11.30 в 199.
"Спящата красавица" също е много актуална. Нея я играят в неделя от 11 във Възраждане.
В неделя от 11.30 до 17 часа е и Коледния базар на Международния женски клуб в Интер Експо център. Миналата година е имало Дядо Коледа и подаръци от Нестле, имало е и стая за почасово гледане на децата. Билета е 2 лева. Може да се съчетае с някой театър.
И последната опция си остава Червената шапчица в гранда ...


Направо не знам на какво по-първо да я заведа.

# 47
  • Мнения: 4 195
ако се решиш на библиотеката идвам с теб Peace

# 48
  • у дома
  • Мнения: 708
Ние имаме билети за Спящата Красавица ..

# 49
  • Мнения: 772
за библиотеката - и аз съм чела в За нашите деца, но си мислех, че нашите са малки, ама все пак бих опитала и аз.... но трябва да ходим и до нашия квартален театър Ателие 313, че искам да питам за РД там , както и за празнуване на 8дек пак там... а иначе от изредените постановки - ходи ми се в театър Възраждане, заради доброто впечатление от Червената шапчица там, ама в неделя също съм твърдо За коледния дипломатически базар, има интересни неща, макар че не знаех за специалната детска програма...
значи - май има колективна идея за библиотеката в събота?
Simple Smile

# 50
# 51
  • София
  • Мнения: 2 493
Ай стига бе! Дороти, мислех че си ни забравила Simple Smile Да те броим ли за Коледното парти (което ще е на другата Коледа - 06.01 неделя)

# 52
  • София
  • Мнения: 1 062
Божеее, от тия с желанията за второ май само аз си останах с намеренията само  Laughing

Тц. Не си сама  Joy

Ние в неделя сме в 11 в Гранда. За събота бяхме набелязали Снежанка, ама май няма да ходим, защото времето ще е хубаво и ако е, мисля да сме на Витоша. Доколкото разбрах лифтовете си бачкат, а Веси миналата година беше във възторг от "летенето". Пък и е време да се качи на ски.

Вчера ми се случи случка. Ходихме на кръчма, в Бистрица. Е, вЕрвайте ми, на връщане, някъде към 12 вечерта, карах на сляпо. Мъглата беше умопомрачителна. Ни с фарове, ни без. Нищичко не се виждаше. Направо как се прибрахме без да минем напряко през канавки и баири, не знам. Умрях от страх. Имам 500000 км. навъртяни, никога не ми се е случвало подобно нещо.  Sick

# 53
  • на езерото
  • Мнения: 263
   Леле Елексирче  ooooh!било е страхотно приключение Whistling
 При нас трети ден вали непрекъснато  Crossing Arms, мился да си купя лодка  Thinking

# 54
  • София
  • Мнения: 2 493
И аз вчера докато изляза от Овча Купел към 18 ч (бях на лекции) беше някакъв ужас. Всички караха с 2 км/ч, защото нищо не се виждаше. Ама имаше коли и пак може да се ориентираш все пак, а това си го представям да си сам в тъмницата... ужас!

# 55
  • у дома
  • Мнения: 708
мда.. а пък на сестра ми самолетът кацнал в Бургас и с автобуси ги превозвали до София.

Мирянка, някой отгоре те е пазил  Hug

Неви, "Червената Шапчица" и на нас много ни хареса, обаче "Котаракът в Чизми" не толкова  Wink Май от постановка до постановка има разлика.
Така или иначе неделя ще се оглеждаме за вас  Hug  Peace

# 56
  • София
  • Мнения: 3 672
Като заговорихте за коли продаваме нашата - Шкода Фабия 1200, първи собственик, 2003 година производство, сив металик, бензин, 37000 км, с две думи идеална. Цена 9500 лв. Ако някой има интерес на ЛС.

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
Мацки,кажете нещо ефикасно за кашлица.Две нощи не можеме да спиме,после цял ден спи Tired Едно шише Мукоплант изпихме и няма подобрение.Сега пак ще ходиме на лекар,но й нямам много вяра на нашта

# 58
  • София
  • Мнения: 1 062
Проспан. Поне на Веси и действа безотказно.

И бабешкия сироп - лукчета, дюли и локум май беше, ама да се включи някой по-наясно, че не помня.

# 59
  • на езерото
  • Мнения: 263
  chocha, Муколизин (дано не бъркам името newsm78на опаковката има нарисувани ягоди), много добре действаше на Никол Peace
 Янче, какво следваш?

Общи условия

Активация на акаунт