Хайде тати, хайде мамо - дай подарък - вече ДЕКЕМВРИЙЧЕ съм голямо!

  • 24 347
  • 282
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 458
Добро утро  Tired
Толкова го хвалих Виктор за щслата, че накрая май го прехвалих  Sad. Днес се спука да се дере. Още от вкъщи не искаше да излиза. А като спрях пред яслата и той започна да реве. На косъм бях да си го оставя в колата и да си се приберем. Взеха ми го от ръцете и клопнаха вратата. Направо ми се къса сърчицето.
Кари, може би просто от инат не иска да говори Галето. Предполагам, че е някакъв период и ще отмине.
Приятен ден на всички! Аз пак започвам да зубря.

# 46
  • Мнения: 728
Добро утро и от мен!
Ивко и мъжо спят,а аз от сутринта на компа... Mr. Green
Габ...много мъчно ми стана мила,но трябва да го преживееш...нали трябва да свикне милото там...Дано е само днес и утре е пак с усмивка на ясла!
Да го нацелуваш от мен като си го вземеш от там! Hug
Кари...щом все пак казва някоя дума не се притеснявай,но щом е ината(незнам на кого прилича) като й омръзне ще почне да бърбори! Peace
Свикнахте ли вече там?Как е времето?
Айде ставам,че мъжо стана и стои на главата ми за кафе.......... Crazy
Целуфффффффффф на малки и големи!  bouquet

# 47
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Здравейте и от мен!
Габи не се притеснявай! И децата са на моменти. Един път ходят с голямо желание, друг път реват. Ние не бяхме ходили 3седмици и може би, ако нямаше други деца във фоието, които да реват(даже на някои им беше за пръв път) щеше да е спокойна. И те са душички милите.
Габи, страхотна рисунка ти е направил Виктор. Имаш си вече един художник в къщи.
Ох, и аз да се отчета, че от утре почвам работа  Sad. Няма как. Донякъде ми се почва, от друга страна не. Доста съм развълнувана. От една страна ще се видя с колежките, с които много добре се разбирам и са ми и приятелки също така. Но от друга страна ще бъдем разделени за по-дълго време с Андреа. Но няма как, животът е такъв.  Peace
Правде, страхотна информация си събрала.Всичко в детайли. Но за съжаление май ние няма да сме на клуб, нещо друго трябва да измислим. Като я гледам не се чувства конфорта на такива места. Иска да съм до нея и аз да играя с нея.  Но за кафета и барове(за непушачи разбира се) е първа кипра. Там е в стихията си Joy Joy Joy
Карчита, успокой се. Галя ще проговори. Щом казва определени думи ще се отпусне. А като почне не можеш да й затвориш устата. Андреа също много не говори. КАзва думи, които не аз я уча, а тя които си избере. Но много често казва и след това не повтаря.
Вики, голяма майсторка си се извъдила. Големи красоти си сътворила.
МИМИ, съжалявам за изпита ти. Cry Честит имен ден на КАтето на патерици   bouquet
После пак ще гледам да се включа, че вече май не помня по нататък какво беше newsm78
Целувки на всички малки и големи, които не съм споменала. Hug Heart Eyes

# 48
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН СТИЛИЯН!!!


ДА МУ Е ЖИВО И ЗДРАВО ИМЕТО, С МНОГО ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ!!! newsm51 smile3525 newsm51


# 49
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Танче , честит ти именник да ти е жив и здрав и много послушен !!!!
Валко ми е болен вече половин месец и съм се изнервила вече тотално  ooooh!
Габ , дано е било само за тази сутрин и вече да не плаче малкият Пикасо  Hug
Успех на изпититите  на учещите !

# 50
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Момичета , Марина преживява страшно тежък момент и искам всички в темичката ни да се помолите за нея  Praynig Praynig Praynig
Когато се почувства добре и готова може би ще сподели с нас в темата  Sad

# 51
  • Мнения: 1 666
Дано не е нещо непоправимо! Praynig Praynig Praynig
Марина, с теб съм! Praynig Hug

П.П. Редактирам се: Марина, съжалявам много, че се налага да ти преживееш такива неща! Бъди силна! Заради себе си, заради Ася, заради бъдещето ви! Силно те прегръщам!

Последна редакция: пн, 26 ное 2007, 18:37 от els

# 52
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Марина  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Hug Hug Hug!
Всяка една дума е излишна!  Praynig

# 53
  • Мнения: 728
Марина...с теб сме мила! Hug
Бъди силна,заради Ася,заради теб самата,заради семейството и бъдещето ви!
Силни прегръдки и кураж!!! Hug Praynig

# 54
  • Мнения: 80
Марина, кураж!!!  baby_neutral

# 55
  • Мнения: 992
Марина, много съжалявам мила, бъдете силни заради Ася и заради вас самите, пожелавам всичко да мине без проблем, много кураж и стискам палци  Praynig

# 56
  • Мнения: 799
Марина, много съжалявам... Не знам какво да ти кажа. Прегръщам те  Praynig
Не ми се пише...
Правде, благодаря за инфото   bouquet
Мимито, Тане, да са ви здрави и усмихнати имениците   bouquet

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 203
Марина Hug Hug Hug!Много съжалявам!
Момичета ,благодаря ви от името на Стилиян!Черпя ви виртуално,нямам време да търся картинки , така че разчитам на въображението ви!
Чао!Чета редовно и много искам да пиша повече ,но за съжаление нямам време!Целувки!

# 58
  • Мнения: 9 481
Марина ужасно съжалявам за случилото се Cry Моля се за теб да превъзмогнеш възможно по-бързо болката, мъката, тъгата Praynig...

# 59
  • Мнения: 438
Марина - с теб съм......каквото и да ти се е случило,когато човек е жив,здрав и вярва в себе си много неща се преодоляват...Кураж!!!

Общи условия

Активация на акаунт