Кой е най-подходящият месец за раждане според Вас ?

  • 8 276
  • 133
  •   1
Отговори
# 105
  • плевен
  • Мнения: 133
април Peace

# 106
  • Мнения: 565
И аз маркирах април, но плануваните бебета са радкост. Всичко е Божа работа.

# 107
  • Мнения: 1 536
И аз си правих планове ама не мисля,че става....11 месеца по-късно от желаното забременях и сега си имам беб4е,родено два дена преди рожд.ми ден Grinning
Жегите обаче ми бяха доста трудни,като се има впредвид че тук стигахме 46 и пове4е градуса...
От тая гледна точка май е най добре да раждаш напролет

# 108
  • Мнения: 1 008
 ooooh! Малеее, голяма чуденка имаш! Аз се радвам за теб ако това са ти проблемите  Rolling Eyes а ти се радвай ако се случи, независимо от сезона! Тия планове на месеци за раждане, забременяване, избор на полове и т.н. направо ме разбиват... и просто не се стърпях ...  Embarassed

# 109
  • Мнения: 3 069
За моя отговор няма опция.
В който и месец да се роди за мен е важно да е живо и здраво детето.

# 110
# 111
# 112
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
Април или май  Peace

# 113
  • София
  • Мнения: 593
Март Peace Тази година защото времето позволяваше по - цял ден бяхме навън Crazy

# 114
  • Мнения: 7 914
април-май... през зимата страдаш по-малко от подути крака, след като се роди бебчо може да излизаш навън...


не всичко става по план, обаче Whistling

# 115
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 850
гласувах за февруари.кики беше непланирано бебе и се роди в средата на декември.за мое щастие постояхме малко във вкъщи ,защото зимата беше топла.живот и здраве като почнем да работим за второ ще бъде през пролетта и началото на лятото ,за да може бебо да се роди февруари,март.мисля,че тези месеци са подходящи,защото бебо ще поотрасне малко и после в хубавото време ще бъдем навън Laughing

# 116
  • Мнения: 1 536
За моя отговор няма опция.
В който и месец да се роди за мен е важно да е живо и здраво детето.

newsm10 newsm10 newsm10

# 117
  • Мнения: 589
ааа, дано стане от раз, щом планираш толкова точно ...

отначало ми се стори тъп въпроса, но сега като се замисля, има резон - мисля си, че 8 и 9ти месец от бременността най-трудно се понасят на адската жега от юли-август. Значи, всички останали месеци, с изключение на август-септември са подходящи

# 118
  • Sofia
  • Мнения: 1 366
Аз родих април месец, хубав месец е, а пък и докато бях в болницата един лекар каза, че като наближат април и май месец слагат допълнителни легла, защото тогава имало бум на бебета, това са т.н. отпускарски  бебета.  Grinning Иначе като месец харесвам много февруари, защото го свързвам с любимата си зодия - Водолейче. Simple Smile

# 119
  • Мнения: 5 103
Април, но може и Март и Май Peace

Общи условия

Активация на акаунт