Кой е най-подходящият месец за раждане според Вас ?

  • 8 296
  • 133
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 865
съдейки по себе си -януари-миналата зима беше мека,не съм била в жеги с корем,ходих си на плаж.когато наедрях беше студено и си лежах в къщи.родих и щом стана време за извеждане на бебето,навън беше приятно,Дари си спеше навън и не е нервничила в къщи. Peace

# 76
През пролетта е най- добре, защото зимната бременност е най-поносима

# 77
  • Мнения: 3 456
Май- юни.

# 78
  • Мнения: 1 027
Април  Peace
Времето е подходящо за разходки на малко бебе и ти пропускаш жегите с голям корем.

# 79
  • Някъде в мечтите си
  • Мнения: 411
Отговорих май месец.Но дефакто съм за март,април,май-т.е. пролетта.Ужасно е зимата по тези поледици и студове с големия корем,а да не говорим за непоносимите жеги.

# 80
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 376
Според мен най-благоприятния месец е март

# 81
  • Мнения: 27 524
Този въпрос ми прилича малко като въпроса и изчакването на моя 41-годишна позната, без нито едно дете, която все още чака и пита коя зодия да бъде бебето й и кой месец да се роди. Свещена простота и тъпота  Rolling Eyes
Няма подходящ месец за това. Има здрав разум и божия намеса, които предпазват умните хора от подобни въпроси  Crazy

# 82
  • Мнения: 7 605
А бе друго си е да си априлка  Mr. Green

# 83
  • София
  • Мнения: 17 596
Лятото е най-добре. Няма вируси, можеш да го вадиш навън веднага.

# 84
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Ами не знам  кой е  най-подходящ, само януари съм раждала!!! Wink

# 85
  • София
  • Мнения: 3 787
Ами,за мен времето,през което бях бременна и родих,ми се струва много подходящо.Забременях септември месец,родих май.Не съм била с големия корем в жегите,за което много се радвам.Май месец е подходящ за разходки навън за малки бебета,а и идва лятото.Бяхме от сутрин до вечер навън Grinning

# 86
  • Мнения: 2 849
На пролет е най-добре според мен .Февруари края ,началото на март .

И все пак ,всичко е Божа работа ,ние не можем да предвидим кое ,кога и как ще се случи .

Последна редакция: пт, 23 ное 2007, 21:45 от radi-t

# 87
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
И аз както повечето гласувах за април, но и март и май не е зле.

# 88
  • Мнения: 611
Ами,за мен времето,през което бях бременна и родих,ми се струва много подходящо.Забременях септември месец,родих май.Не съм била с големия корем в жегите,за което много се радвам.Май месец е подходящ за разходки навън за малки бебета,а и идва лятото.Бяхме от сутрин до вечер навън Grinning
Az sam na sashtoto mnenie Peace, izkarahme cialoto liato navan, a i niamah problemi s jegite i s golemia korem Hug

# 89
  • Мнения: 6 461
За мен няма значение месеца Grinning
Родих голямото си дете през февруари ,когато беше адски студено ,а малкото през август...в най големите жеги.

Общи условия

Активация на акаунт