Кой е най-подходящият месец за раждане според Вас ?

  • 8 295
  • 133
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 303
Родих синът си през юли, но гласувах за март. Общо взето, пролетта е хубав сезон и тъй като всичко се пробужда, може би за това ми навява такава асоциация.  Laughing Иначе, няма никакво значение, когато - тогава.  Peace

# 91
  • Мнения: 1 672
гласувах за МАЙ  Peace

# 92
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Април

# 93
  • Мнения: 1 483
Няма значение кой месец ще е .Родих декември и не се оплаквам.

# 94
  • Мнения: 3 695
Аз родих през декември, но бях поръчала хубаво време.  Laughing
Може би напролет е най-подходящо.  Peace

# 95
  • Мнения: 724
Гласувах за май въпреки че родих юни.

# 96
  • Мнения: 1 479
Гласувах за май.Раждала сьм през:май,ноември и юли.Най си е добре началото на лятото,но:"Човек предполага,а господ разполага."

# 97
  • Мнения: 701
Най-добре в началото на лятото - април,май...аз родих юли и едва живеех в жегите

# 98
# 99
  • Мнения: 311
Началото на юни

# 100
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Синът ми е роден април и много малко стояхме вкъщи цял ден по разходки.
А сега ми предстой раждане края на декември накалото на януари-не ми се мисли,ако хване някоя люта зима  ooooh!.

# 101
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 408
гласувах за май Peaceголямата ми дъщеря е родена май,и е много приятно,нито топло много,нито хладно.За малко бебе е идеално.Малката шушонка е родена на 15 юни,и беше топличко,но пак се ядва.Най гадно е есента или зимата,че закотвянето в къщи е гадно ooooh!

# 102
  • Мнения: 327
И аз харесвам май за раждане.А се мъчих в летните жеги до средата на август.

# 103
  • Мнения: 96
И 12-те месеца са хубави..всеки сам за себе си!Не мисля че е важно кой ще е ,а по важното е да се случи!
Когато мишката си прави планове...котката ги разваля!
Не планувай месеца,но ако имаш касмета и шанса да стане точно в този месец който си избереш си голяма щастливка и късметлйка!Пожелавам ти го от сърце!
Ако можех да избирам месец ,бих избрала всичките ..само да стане!

Абсолютно съм съгласна с това. Просто нека да се случи , а с месеца ще бъде най -хубавия не зависимо кой.

# 104
  • Мнения: 1 277
Гласувах за май - още са далече жегити, а не е и студено. Laughing

И аз гласувах за май- поради същата причина.

Общи условия

Активация на акаунт