Тийнейджърите VI

  • 15 650
  • 304
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 324
... (това петицата и единицата тролеи са едни от най-нередовните и рядко минаващи, да го знаете от мен, в последствие същото почна да важи и за автобус 74)ooooh!

И ние установихме, че трамвай № 7, просто спира да върви в отрязъка 14-16 часа /когато свършва училище/. Чудна работа! Joy

# 241
  • София
  • Мнения: 1 762
 Joy Joy Joy Ох, скъсахте ме от смях.

# 242
  • Варна
  • Мнения: 7 715
То явно не само софийския транспорт е нередовен и нашият го кара с по час отгоре ама като им изиграх два пъти номера да ги чакам след училище като първолачки стана супер редовен  Joy телефоните си ги плащат сами-имат по 15лв включени в джобните за целта и тук важи правилото че ако останат без пари в картата ще им стъжня живота.

# 243
  • Мнения: 2 724
........... тук важи правилото че ако останат без пари в картата ще им стъжня живота.
Как им стъжняваш живота ?/не се заяждам/

# 244
  • Мнения: 165
Stefani6q,благодаря ти  bouquetза поздрава!!!Да така е като ни ядосат тийновете(а това често се случва)се утешаваме с малките,НО като ме ядоса малкия+баща им #Cussing outми иде да хвана гората и незнам кой да гушна  newsm78 Mr. Green
Абе тия тийнове да нямат един баща??? Laughing ми те братя и сестри да бяха нямаше така да си приличат #CrazyСнощи крещях като малоумна та чак гърлото ме заболя,защото колкото и да се опитвам да бъда спокойна,постоянно ме провокира с отговарянето #2gunfireСлед поредното закъснение от училище-прибра се в 17.30,а сутрин става в 5.30 за да може да си"пресира "косата с 2 вида преси Close преди у-щето .Какво правят след уще? ами ходят по кафетата по центъра(учи на Попа) лафят си ,пият бира и какво ли още не.Та какво ме вбеси? след поредното питане защо закъснява ми вика ........ти сметка ли ми държиш???веднага след това се усети и вика.....чакай,че не ме е пуснала лигата Sick И още ми вика свиквай......аз имам нужда от контакти с приятели Shockedкато я чуе човек ще си помисли че съм я вързала за радиатора #Crazy и не я пускам никъде.Само дрешки,парфюми и приятели са и в главата и вечно няма домашни или са по рисуване,през останалото време е на компа или пред телевизора.От всичкото нагоре има гадният навик да ми облича някои дрехи,да ми ползва парфюма и въобще всякаква козметика та най редовно си ги издирвам или бижута.Ще кажете нормално!........да ама не се научи да пита :thinking:Stefani6,твоят син сравнява ли като купиш нещо на малката?а на него не?мойта като види нещо за брат и почва........колко струва,само му копуваш ,а нещата които му взимам не са на цената на нейните покупки.Стигам до извода,че няма угодия newsm78 ако не купиш,нямам дрехи и незнам си кво....в момента щом си го купил се почва веднага следващото,знаеш ли какво си харесах #CrazyИзвинявайте мацки за дългият пост,но ме държи още от снощи май  Hug

# 245
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
писи  Hug

Забравих да ви кажа как го заплашвам тийна , като ми прекипи ( това го бях прочела някъде или го бях чула, но много ми хареса ) : Казвам му " Виж се сега - твоят пубертет аз ще изтрая - само до 18 год. е . Обаче му мисли как се държиш , защото мен критическата ще ме държи повече и тогава ще ти разкажа играта "  hahaha И на него хем му е смешно , хем като ме знае каква съм и му е ясно , че може и да се случи ...

# 246
  • Мнения: 967
Записвам се и аз.
Майка на седмокласник, който утре ще навърши 13.
Нямам проблеми с него, но може би трябва да съм по-информирана, усещам че се променя с бързи темпове.
Понякога си мисля, че всъщност по-големият проблем съм аз - вечно бързаща, мърмореща, уморена, опитваща се да държи всичко под контрол.  Защото детето си е спокойно, умно и добро.

Разменям спокойно, умно и добро за мойто  Mr. Green.  (не-е-е само на  майтап).

Подходът на Принцесата много ми хареса. Пробвах го веднага във вариация (като заплаха само) и на секундата получих задоволително пребледняване.  Grinning

# 247
  • Мнения: 3 268
pisi-missi,не прави сравнение моето момче и това много ме радва.Той много добре знае,че ни струва доста повече от сестра си/да е жив и здрав/,само джобните му на ден са си един сериозен разход.За дрехи не ме притеснява,може да си кара с едни дънки сума ти време.Сега обаче е решил да кара сноуборд през зимната ваканция и там вече нещата са много сериозни.От 2 месеца почти нищо не яде навън,за да спести пари за борд.Аз му купих якето като подарък за коледа,някакво специално,пак за борд.Сега ще врънка баща си за обувки и панталон за сноуборд.Тези неща са толкова скъпи,че изобщо няма право да мрънка,когато купуваме нещо на малката.

# 248
  • Мнения: 25 765
Хубава заплаха, благодаря! Ще си я запазя и ще я използвам при нужда.  Mr. Green
А моят син днес си получи главния коледен подарък (тук очаквам няколко майки да припаднат от ужас!  hahaha), за коледа остават няколко второстепенни дреболии.
Искаше китара, получи я. Приветствам всяко нещо, което ще го държи встрани от компютъра. Даже ходихме и разговаряхме с преподаватели по китара, до януари трябва да се спрем на един от двамата и да тръгне на уроци, евентуално и на солфеж.
Както и да е, радост голяма е вкъщи.  Grinning
Само дето в момента седи на компютъра и подрънква на китаратаCrazy Crazy Crazy

# 249
  • София
  • Мнения: 1 281
...Искаше китара, получи я. Приветствам всяко нещо, което ще го държи встрани от компютъра. .....
И ние сме от тях, како Сийке  Laughing от китаристите....с Фендър сме - направо на елктрическа скочихме  Rolling Eyes
И не бързай да се радваш, че го държи далеч от компа, ще видиш ти, като си заотваря таблатури  Laughing
Съветвам те (от опит) да лимитирате заниманията, че големи страсти се развихрят - правят се групи, записва се в студия, мани-мани...... Joy

# 250
  • София
  • Мнения: 1 762
Някаква мода явно е настанала. На моя приятелка синът и също иска китара  Simple Smile Браво на децата. Освен , че е странично занимание, музиката е красота  Peace Аз още съм в неведение за подаръка, и за синето и за мъжлето........ ама се успокоявам, че вечно ги купувам в последния момент.  Сега се сетих да ви попитам- а на вас правят ли ви подаръци децата? Моят синковец миналата коледа ме изненада много хубаво. Като станах и гледам цялата кухна налепена с листове със стрелки.......... водейки се по тях стигнах до клонче на елхата, там имаше торбичка с пръстен вътре. Някакъв от тия с много камъни, не сребърен, но аз обичам да нося и такива. Чак се просълзих, стана ми супер мило, толкова усилия, чакал е да заспя и е налепил всичките тези листове за указание  Heart Eyes

# 251
  • Мнения: 901
Записвам се и аз.
Майка на седмокласник, който утре ще навърши 13.
Нямам проблеми с него, но може би трябва да съм по-информирана, усещам че се променя с бързи темпове.
Понякога си мисля, че всъщност по-големият проблем съм аз - вечно бързаща, мърмореща, уморена, опитваща се да държи всичко под контрол.  Защото детето си е спокойно, умно и добро.

Тъй, тъй... А помните ли, че и нашите бяха такива.
После един ден забелязваш, че от детската излиза кръстоската между питбул и крокодил (свободен цитат по Мина) и се почва...
Иначе добре дошла, Камъче.

# 252
  • Мнения: 25 765
И ние сме от тях, како Сийке  Laughing от китаристите....с Фендър сме - направо на елктрическа скочихме  Rolling Eyes


Ние се спряхме на класическа засега. Като ще е гарга, да е рошава. Пък и с презумпцията, че ако се научи на класическа, ще може да свири на всякаква, стига да не му мине меракът.
А за компа - усетих вече. Нали от това се оплаках по-горе.   ooooh!

# 253
  • Варна
  • Мнения: 7 715
........... тук важи правилото че ако останат без пари в картата ще им стъжня живота.
Как им стъжняваш живота ?/не се заяждам/

OOOOOOOoo тук много ме бива и специално Маги го знае отлично Twisted Evil Twisted EvilКато начало разходите за телефон се ударжат от следващите джобни следва ембарго на дискотеките за неопределен период-това винаги помага.Забравя за барчета кафенца,момченца и т.н. Поне у дома това винаги помага ако ли не забрана на скайпа за месец-е това винаги я кара да съжалява за простотиите си.

pisi-missi кураж миличка! Не е само при вас и стигам до извода че колкото повече и ходя по гаидата толкова повече ми се качва на главата. за това от време на време разиграваме цирка с наказанията и не6тата стават нормални поне до следващия път.

Последна редакция: пт, 14 дек 2007, 18:00 от prinzesata

# 254
  • Мнения: 165
Stefani6 виждам,че си от София , може и да знаеш , пиша ти го като идея ако изкате да се разходите до там. Има едни магазинчета за спортни стоки на бул".Черни Връх"след "Кошарите" там съм виждала много хубави скейтърски обувки и скейтове,ски,якета и спортни стоки Peace
Увлечението по музиката и към китарите си го има от край време сред тийновете LaughingЛично на мен ми изглежда много чаровно  Flutter,може би защото не ми е вкъщи да ми проглуши ушите newsm78но си е яко

Общи условия

Активация на акаунт