Набор 2001 (5)

  • 13 946
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 829
Привет и от мен! Grinning

# 16
  • вече и в други градове
  • Мнения: 145
 
Здравейте и от мен.
 По повод дядо Коледа - мисля, че вярата в съществуването на дядо Коледа е чудесно и ще го оставя да вярва в него колкото може по-дълго.
  Исками се да попитам и още нещо - знаете ли при вас по колко книжки работят в подготвителна група.

# 17
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Девет, не мога да ги изброя, че имат много странни имена.
Казаха че тази година има книжки и по 2-та предмета дето миналата година е нямало книжки.
По Моливко учат

За Роси74 - ето от старата тема - за дядо Коледа - и малко по-нататък
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=233860.msg5539245#msg5539245

Последна редакция: пт, 23 ное 2007, 08:51 от М_е_г_и

# 18
  • София
  • Мнения: 320
Ще запишете ли и нас? Вероника родена на 14.04.2001г.Живеем в Надежда 2. Ходим на градина в 6 ОДЗ в Толстой. По повод Дядо Коледа смятам да и отговоря искрено , когато започне да се съмнява. За сега обаче си му вярва. Надява се на подарък и от него и от нас  Laughing В никакъв случай не е на загуба  Laughing

# 19
  • Linz
  • Мнения: 11 619
ура и аз тук hahaha Joy  Рени  по повод агенциите какво ще кажеш за това  www.webmodelsbg.com клик на деца от горе на доли 4 тото редче после бройш пак още 4 реда на дясно 2 тото дете момче с оранжевата риза Peace
Видях го. Ама не знам какво да кажа...  newsm78

# 20
  • Мнения: 301
А нас ще запишете ли обещаваме да бъдем редовни  Simple SmileМиранда 24.09.2001 и братче Мартин 31.03.2004 от Враца
По въпроса за Дядо Коледа каката ве4е знае че в детската градина Дядо Коледа е бащата на госпожата и се опитва да убеди братчето си,но той упорито и обяснява че има някаква грешка неговия подарък е донесен от Дядо Коледа
Няма да ги убеждавам в противното според мен  важното е децата да са щастливи

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Записвам се и отивам да чета предната тема, че нещо я пропуснах  Embarassed и обещавам да съм по-редовна Wink

# 22
  • София
  • Мнения: 986
Здравейте!Моя Ники все още вярва, но и аз смятам като kami_ch  да бъда откровена когато започне да се съмнява.А включвате ли децата в подготовката на украсата вкъщи?Аз вече съм го ангажирала да помага - ще режем снежинки, ще погледна и за други идейки... Simple Smile

# 23
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
В предната тема бях казала за вярването при Танти-вярва не само в дядо Коледа, но и в Оле затвори очички, в пилето, което ми казва всичко... Лошо няма, то и аз вярвам в чудеса....

# 24
  • Мнения: 3 886
ура и аз тук hahaha Joy  Рени  по повод агенциите какво ще кажеш за това  www.webmodelsbg.com клик на деца от горе на доли 4 тото редче после бройш пак още 4 реда на дясно 2 тото дете момче с оранжевата риза Peace
Видях го. Ама не знам какво да кажа...  newsm78
как не з наеш кажи мнението си де

# 25
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ми хубаво момче е Кристиян, ше го взема за зет.

# 26
  • Мнения: 601
Привет!
Моята щерка е с ангина Tired. Вторник се оплака сутринта, че и дращело гърлото. Погледнах, нищо не видях и потеглихме. Точно пред у-щето повърна и аз съответно я върнах. До вечерта, когато я заведохме на лекар цялото и гърло беше зачервено и в налепи. И така сега пие антибиотик, но поне гърлото мина, започна да се храни. Абе кофти работа!
Приятни почивни дни на всички!

# 27
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
И моя син все още вярва в Дядо Коледа,и аз смятам това за чудесно.

# 28
  • Мнения: 3 886
Ми хубаво момче е Кристиян, ше го взема за зет.
хехехе  те тва е тамън це са семейство известни личности хихи ама е мнооофо щур

# 29
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Боже ooooh! Аз сега загледах, че Кристиян-Калпазан е в подписа ти (видя ми се по-голям на снимките) Laughing И се чудя защо питаш за това момче Crazy
И Александра е щура... поне 5 пъти повече от сестра си. Значи ще си допаднат Laughing

Общи условия

Активация на акаунт