Набор 2001 (5)

  • 14 071
  • 287
  •   1
Отговори
# 195
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Пускат деца над 3 год., по изключение- и по-малки. Но когато вътре има повечко по-големи деца е по-вероятно да откажат. Заради самото дете, не заради друго.

# 196
  • Мнения: 842
Я да питам аз сега - какво значи "не пускат малки деца в детския кът", защото аз мисля да идвам с бебето, което е на 6 месеца. Няма да ни пуснат въобще да влезем в детския кът и ще трябва да стоим отвън или вътре в самия кът има място за родители и става въпрос, че не пускат там където децата дивеят (ама и аз как го обясних  Embarassed)? Защото, ако не ни пуснат въобще с малкия, аз няма да идвам (няма на кого да оставя бебока).

# 197
  • Linz
  • Мнения: 11 619
В Арена ще ви пуснат Laughing В детския кът- където играят децата, не пускат малки, защото големите може да ги бутат. А на бебока сигурно ще му е много интересно да гледа Simple Smile

# 198
  • Мнения: 80
Здравейте! И ние с Евгени ще дойдем на срещата в събота. Сори за тъпия въпрос, но тъй като не съм ходила никога на към Арена Младост, дали ще може някой да даде малко повече информация - ще съм с колата и се чудя дали  ще трябва да влизам в бизнес парка или Арената си има отделен паркинг. Идвам откъм летището и Дружба.

Надявам се поне рано сутрин в събота да има къде да се паркира.

# 199
  • Мнения: 3 886
Ух трябва да я пуснат и Лйдито че тя е навсякъде в играта с бати.А и той поема отговорнос да я пази Mr. Green Mr. Green

# 200
  • Мнения: 842
Арената си има паркинг - голям и хубав Grinning

Рени, благодаря  Hug До сега не съм водила децата в детския кът, само сме минавали покрай него и за това малко се ошашках  Laughing

# 201
  • Мнения: 3 886
анякой ще ми каже ли кой маршрутки спират до тази арена от центъра Бул БОтев или  Мария Луиза.Защото нашия тати е на работа Tiredи незнам кои  номера спират там или нещо друго което е до Арената

# 202
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Имам съседка, до която се допитвам винаги като стане въпрос за автобуси или маршрутки. Ще и звънна след малко, че сега е още много рано. Ако някой вече не ти даде информация дотогава...

# 203
  • София
  • Мнения: 1 783
Честито на всички, които празнуват днес!

Орхидея - метрото е вариант за теб!

# 204
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Какво метро?!?

# 205
  • София
  • Мнения: 1 783
Ох, грешка, пропуснала съм, че е в "Младост"  Embarassed

# 206
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Забравихме празника днес  Grinning

Честит имен ден на всички с имена Никола, Николай, Николета, Николина, Нина, Нино, Кольо и т.н.

Честито на Николай на Виза!
Честито на Николай на pilito!
Честито на Никола на elanca!
Честито на Николай на Cvete_lina!
Честито на Никола на slava73!
Честито на Никола на КаНиМа!
Честито на Никола на galq!


Честито на Гита Ог!
Честито на ninka!


Да сте живи и здрави!

     

# 207
  • Мнения: 601
Привет!
Честит Празник на всички именници! Здраве, много късмет и Свети Николай да е винаги с вас!  Heart Eyes
Не съм се мяркала отдавна, но използвам случая да кажа, че и ние ще дойдем на срещата. Дребния дано да успея да го оставя, но може да сме 3 - мата. Той в детския кът няма да влезе, но както и да е Simple Smile
В 10 часа къде се събираме в Младост-ката Арена в събота? Предполагам, че ще има доста хора, та да съм по-ориентирана /горе из пицариите някъде или..../?

Поздрави и хубав ден!   bouquet

# 208
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Честито на именниците!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 209
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Предлагам направо в детския кът. Аз ще се постарая да отида малко по-рано, бележката за запазения час и капарото е в мен.

Общи условия

Активация на акаунт