Зимно математическо състезание - знаете ли кога?

  • 44 907
  • 312
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 4 868
Мойто кенгурче сподели, че е доскачало до второ място. Би трябвало да минава на следващ кръг.

Е, в такъв случай и за мойто трябва да са ясни резултатите, остава някой да ги провери.
Браво на Камен! Все така високо да скача!

# 241
  • Мнения: 1 225
Моето хлапе е в 125 -то, но още нищо не пише за Великденското. Информацията която имам е че ще се проведе на 12 април. Таксата беше 5 лв. и се плаща в библиотеката на училището.
А другото училище е 119 - то.

# 242
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Благодаря коригирах го

# 243
  • София
  • Мнения: 108
Здравейте, някой би ли ми написал къде да намеря резултатите от математическото състезание кенгугу за София. Знам, че вече са излезли, но не мога да ги намеря.

# 244
  • София
  • Мнения: 11 790
Бихте ли споделили кога е това Великденско състезание и има ли нещо общо с Кенгуруто?
На моя син нищо не са казали за такова състезание.
Иначе вчера са им съобщили резултатите от Кенгуруто,но и аз не можах да открия нищо в Нета.

# 245
  • Мнения: 24 467
Знам, че Великденското е на 12.04 г. и няма много общо с Кенгуруто. В настоящата тема има линкове със задачи от такова състезание. В книжката на "Регалия" има такива също. Лошото е, че за разлика от Кенгуруто май не се провежда във всички областни центрове и аз затова проучвам къде ще ми е най- близко.
За резултати от Кенгуруто- аз питах в секцията на СМБ /Съюза на математиците в България/ и в училището, където се беше провело то. От СМБ ми казаха, че ще ги публикуват, но такава публикация още няма към момента.

# 246
  • София
  • Мнения: 11 790
Мен ме интересуваше дали не е 2 кръг на Кенгуруто?
А няко знае ли дали ще се проведе в София такова състезание?

# 247
  • Мнения: 24 467
Мен ме интересуваше дали не е 2 кръг на Кенгуруто?
А няко знае ли дали ще се проведе в София такова състезание?

Не е.
Тук има информация за следващият кръг на Кенгуруто- линкове с регламента на това състезание.

# 248
  • Мнения: 1 225
Вече има обява за Великденското състезание, в 125 то училище.
Ще се проведе на 12 април, таксата е 5 лв., до 10 април се плаща в библиотеката на училището.
Състезанието е за деца от 1 до 12 клас.
Успех на всички  Peace

# 249
  • Мнения: 4 877
Вече има обява за Великденското състезание, в 125 то училище.
Ще се проведе на 12 април, таксата е 5 лв., до 10 април се плаща в библиотеката на училището.
Състезанието е за деца от 1 до 12 клас.
Успех на всички  Peace

sisko2, благодаря много. Дано този път не се разболеем и ние ще дойдем.

# 250
Днес вече има съобщение за Европейското Кенгуру в нашето училище. 22.03 - 11 часа.
Такса 5 лв.

А има и един плакат на който е съобщено и за 2009 г кога ще бъде 21.03. Е информирала съм ви  Joy Joy Joy Joy

А кога и къде ще излязат резултатите?

# 251
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141


Днес вече има съобщение за Европейското Кенгуру в нашето училище. 22.03 - 11 часа.
Такса 5 лв.

А има и един плакат на който е съобщено и за 2009 г кога ще бъде 21.03. Е информирала съм ви  Joy Joy Joy Joy

А кога и къде ще излязат резултатите?

Излизат в училищата, където децата са участвували.


Аз не знам кога ще язлязат резултатие, ние на моят син сме си ги изчислили и ги знаем. Все по някое време ще се появят.

# 252
  • Мнения: 2 577
малко инфо за Бургас, обявата е от вестник
СМБ - секция Изток, организира в ОУ "Братя Миладинови"-Бургас Великденско състезание на 12.04.2008г.
записване за състезанието от 7.04 до 11.04 при помощник-директорите, такса за участие - 6.00лв.
за повече иформация - 056 / 53 40 53

# 253
  • Мнения: 24 467
Малко инфо за провеждането на Великденското състезание за тази година:
http://mat.net-bg.info/index.php?option=com_content&task=vie … d=23&Itemid=1

# 254
  • Мнения: 217
Кога ще излязат резултатите за Кенгуру 2008 в София? Моето дете е от първите за ІV клас /които са се явили в СМГ/, но искаме да видим цялото класиране за София. За другите градове излязоха вече, но тукашния Съюз на математиците явно си има друга работа.

Общи условия

Активация на акаунт