Отговори
# 15
  • Мнения: 137
Да се запиша в новата ни темичка  Hug

Иви,мила ,да се оправят всички около теб.Наистина ,ако е рахит на Боян,се надраства. PeaceВсички деца са различни и се развиват различно...Боби по-късно започна да се обръща и да става в леглото ...в сравнение с другите,напр. Rolling Eyes
А мъжът ти да иде на лекар и дано да открият какво му е....и да се оправи бързо  Hug

А дано да можем да се съберем повечко на купона. Praynig

Лека вечер   bouquet



# 16
  • Мнения: 5 393



Добро утро Hug

Иви-много неприятно с тези болести.Дано всички се оправят скоро. Praynig Heart Eyes

Теди- датата за маскения бал все още се гласува в Клюкарника-общо взето или на 15ти  или на 22ри екември.Не се знае и къде-или в"При кмета" или някъде в Студ.град.

# 17
  • Мнения: 1 455
Привет и от мен.

В нас е някаква лудница, ама направо ми идва да хвана гората. Рано сутринта мъжът ми и Тони си дойдоха от Германия, нямаше ги близо седмица и сега децата тичат, вилнеят, боксират се, пищят, Андреас само се опитва да се докопа до чашата си с вода, за да плюе и маже по прозорците, ако не стане с водата, взима пастата за зъби и започва да рисува с нея където му падне  Crazy . След малко ще ги пусна на двора, но първо трябва да махна купата с вода на кучето, защото малкият разбойник отива, взима купата, излива я и след това си я захлупва на главата  ooooh! . Да не ви описвам на какво му мирише главата след това. АА, маха си и шапката за тази процедура  Sick .
Иначе сме добре, най-накрая намерих перфектното помещение за салона - къщата близнак на залата. Ще се прави вход от самата зала и така всичко ще е на едно, ще се получи цял център за разкрасителни услуги. Предполагам, че до средата на Декември ще отворя, защото подивявам вече в нас. Сега ще карам и курс за маникюр и педикюр, защото съм решила, че и с това ми се занимава. Поне да разбирам, пък ако си намеря добра маникюристка, още по-добре, но ако не намеря - да имам вариант.
Иви, миличка, прочетох за тревогите ти и стискам палци всичко да е наред с двамата ти мъже  Hug .
Пипи, как си, мила  Hug ? Не пишеш тези дни.
Мариска и тя ми се губи, а определено липсата и се усеща.
Ще се радвам да се видим на Коледно парти.
Ух, изчезвам, защото на Антоан му тече кръв от носа - то бива бива беснеене, ама това на нищо не прилича  Close

# 18
  • Мнения: 4 358
Иви, не се притеснявай, дори да е рахит - оправя се! Представям си колко ти е писнало от лекари вече, но трябва да се знае какво е положението, за да се лекува навреме и адекватно. Бързо да минава всичко ви желая и съвсем скоро да се похвалиш!
Пчелният клей ми го препоръча една приятелка от дир-а. За повече информация можеш да прочетеш тук - цък.
Като профилактика пиех по 15 капки на ден (обикновено сутрин) в продължение на 20 дни. Капките слагах в 200 мл вода (или прясно мляко) като преди да ги изпия разбърквах хубаво. Само на мен съм го прилагала, на децата не смея, малки са още.
Миналата зима си купих и спей за болно гърло с прополис, супер доволна съм!

Мечо ПухHug
Ще има септемврийки на купона, така ли?  Grinning

Дани, няма невъзможни неща за теб, за пореден път се убеждавам  bouquet
Всичко с плановете да ти върви по вода, заслужаваш го!  Hug

# 19
  • Мнения: 3 595
.

Последна редакция: нд, 25 ное 2007, 10:14 от Ivy

# 20
  • Мнения: 4 358
.........Той е супер изтощен и отслабнал, няма сили ...........
Това от какво - от работа или от боледуването?
Проблемите с хрема ли са, болно гърло?
Може и на лични да минем, ако искаш  Peace

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 4 394
Ivy, и аз щях да попитам какви са му симптомите. Нищо не разбирам, но като споделиш, на някой от опит може да му хрумне нещо, за което лекарите не са се сетили  Praynig
а за рахит-а са ти казали момичетата, злишно се притесняваш  Hug

# 22
  • Мнения: 529
Добро утро мацки,
Ние рано-рано се излюпихме и гледаме Мечо Пух - новата ни страст. Сега ги редуваме с Колите и поне внесохме малко разнообразие в репертоара  Mr. Green
Дани, май лудницата при вас е пълна  Joy живи и здрави да са децата, нека си лудеят.
За отчет: Дарко нали цяла седмица е под домашен арест, че кашляше къщата ми направо е нагоре с краката  Joy особено като се опитва сам да яде. Счупи всички дистанционни в нас, ходи с една кошничка от щипки постоянно на главата и..... напоследък говори за себе си в женски род  Crazy 'Аз сама, аз сама, мамо'
Имам обаче един проблем с млякото  Close - Nestle Junior просто изчезна изведнъж, а Дарко само него пиеше Outta Joint Не видях друго за над 1 год. Та се видях в чудо, защото Дари пие по 3 пъти на нощ. Взех едно Млечко на My day за над 1 година пише и за мое учудване ДАрката си го пи. Добре, ама то бързо свърши и нямах време чак до ХИТ да ходя и взех едно на Бор Чвор и той взе, че и него пи. Та сега се чудя - да търся ли адаптирано или да минаваме на нормално  newsm78     

# 23
  • Мнения: 919
Добро утро и от мен,
Галче, щом си успяла да минеш на различно от АМ, според мен не се връщай изобщо към него. Моят педиатър от много време ми повтаря да го махам, ама знаеш как се маха любимото мляко. Така че, радвай се Peace
Дани при теб звучи наистина като да е голяма веселба Laughing Кажи моля те, как беше името на салона и къде се намира Simple Smile
Ivy като чета и ми се иска с вълшебна пръчица да можех да махна и всичките проблеми да изчезнат. Пожелавам ти скоро всички проблеми да изчезнат и да остане само радостта от прекрасното семейство, което имате  Hug
tedi_b да ти призная, направих този тежък пилинг, защото нямах идея за какво става дума. Би трябвало и да го повторя, за по-добър ефект, но това ще е след нова година, защото не мога да си позволя сега да отсъствам от работа. А пък и аз издържам много на всякакъв терор Mr. Green

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 4 394
GALL, аз ощ Аптамил 3 давам. Даже не знам до каква възраст е  newsm78 Просто само него пие. Е, други АМ не съм пробвала, но обикновено прясно и кисело не приема  Stop Обаче започна доста често да не се буди нощем и това много ме радва  Laughing

# 25
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Добро утро,
аниК-ще дойде момент когато съвсем ще спре да се буди..при Макси стана като направи 2 години  Tired
дани- при вас винаги е било много весело и шумно  Crazy
поли- аз не бих издържала, браво   bouquet

# 26
  • Мнения: 3 595
Дани дано всичко стане бързо  Hug

Поли незнам как си изтърпяла подобно нещо, а пък съвсем не мога да си представя да го повториш  Crazy

# 27
  • Мнения: 529
оооо, аз как бих си направила пилинг, направо бих си сменила кожата на лицето, ако межех  Blush

# 28
  • Мнения: 358
Галче, някъде бях чела за съдържанието на живи бактерии в млеката, Бор чвор беше сред най - добрите. И ние го купуваме от Била в промишлени количества. Ако го харесва детето, минете си на кисело Heart Eyes У нас вече втори ден не мога да подредя, децата са побеснели, в мъгла не обичам да ги извеждам. Лилия е много бойна, драпка с лапка като коте и Рангел целия е в драскотини ooooh! 

# 29
  • Мнения: 4 358
Не е хубаво в мъгла да се извеждат децата, ама то мъгливите дни край нямат  Confused
Ние само днес пропуснахме, но от утре сме пак по разходки... пък дано се пооправи малко времето  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт