Отговори
# 30
  • Мнения: 1 599
Хей мацкииииии
привет, сигурно ме забравихте вече  Confused
та аз съм онази, запокитена в топлите арабски страни  девойка Mr. Green
Как сте? ще се опитам да ви изчета
Иви, проблеми при вас има пак, ама вярвам, че ще се оправите!
Дани, страшна си!  евала
Галче, Ади пие адапте. не иска нито кисело, нито прясно, прясно само с грис или някакъв друг десерт му правя и пие детски млека - ванилия или банан. А нашето педи в бг беше казала, че по-хубаво да си пие адапте като иска, че поне се знае какво има в него
Така...за нас какво да ви кажа, освен, че е топло все още/ може сутрин да се излиза, ама до 10 и после пак жега.
Ади беше болен. Изкара бронхит. не знам дали аз или лекарят беше виновен да се стигне до тук, Искаха да ни вкарват в болница. Даже и при втори лекар ходих. Но в крайна сметка се преборихме. Мерси много на Пипи за съветите Heart Eyes в чудо се видях честно да ви кажа. Руси го нямаше, а аз не спах 24 часа. ходих по 2 пъти на ден в болницата, Ади ни ядеше ,ни пиеше...абе добре, че мина...дано да не ни повтаря пак
Нещо подразбирам за парти, ама не знам дали правилно съм разбрала/ Ние си идваме на 19, та с радост ще дойдем Simple Smile

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 4 390
Eeeeee, Mariska, цял ден ме мързи да пиша  Embarassed, но твоята поява е повод за уелкам  Hug И вие сте имали преживелици  Sad Добре, че е минало  Praynig Супер е, че ще си дойдете Peace Аз не съм сигурна за коледния купон, при мен до последно не се знае  къде ще сме, но по план на 21 Дек. Габи заминава за Нова Загора докато баба му е във ваканция.
Преди 2 дни ми се обадиха съучениците от гимназията от Кюстендил. Решили да се съберем за Коледа. Аз от 2-3 години не съм ги виждала, много се надявам да успеея да отида  Praynig но още от сега си знам, че май няма да мога  Cry Аз на всички, които работят с мен обяснявам, че такъв ни е бизнеса: когато другите почиват, ние работим  Mr. Green
Ние днес никъде не сме мърдали. На мен ми е много хубаво да си бъда 1 ден в къщи, защото постоянно скитам някъде. Само дето вече време не минава, има още цели 2 часа до вечеря  Mr. Green Утре пак пътувам за Банско.

# 32
  • Мнения: 919
Марис , хайде бе момиче, къде се загуби  Hug Hug Hug Рекох, някой арабин да не те е взел в палата си Wink Лошо това, през което сте минали, ама хубаво, че  е зад гърба ви. И дано не се повтаря Praynig Вземете топлите дрехи, че тук си е зима Peace

# 33
  • Мнения: 1 599
pipiole, aniK мерси много момичета  Hug много ми липсвахте,д а знаете, особенно с тези проблеми...няма на кой да кажа, кой съвет да даде...
сега другото 20, което разбрахме е, че са му канселирали отпуската на мъжа ми! а знаем още от юни, че за Коледа сме си в София! Много съм бясна! На всичкото отгоре даже никой не се обади да каже защо!
Ние с Ади ще си идваме, но вече не съм сигурна коя дата.
Момичета като си дойда нали ще спретнем едно зимно запиване  Mr. Green  Praynig
Аник, както Габчо няма да го има - няма да имаш извинение  Hug

# 34
  • Варна
  • Мнения: 3 235
Дзак и от мен!
Марис, радвам се че се появи! Дано нямате повече такива неприятни преживявания  Praynig А за отпуската, много неприятно така, всички планове се променят  Sad
Прясно мляко Мони не обича много много, само едни плодови на Фибела; кисело яде през вечер, преди лягане.

Днес я водих за първи път на куклен театър, на "Кучето което не можеше да лае". Хареса й, но мисля че беше защото разпозна животните. Струва ми се че е още малка за по-сериозни - примерно другата седмица ще има Снежанка и седемте джуджета, и май няма да й е интересно. Иначе днес подвиква на кучето от пиеската, пляска с ръце, въобще забава голяма  Grinning

# 35
  • Мнения: 1 455
Мариска,  Hug . Айде идвай си да спретнем едно женско излизане.

Момичета, аз съм бясна, направо място не мога да си намеря. Днес децата искаха да отидат за малко в моето гардже и тъй като не са ходили скоро, реших да ги пусна за 2-3 часа. Отиваме там, всичко точно, но имаше рожден ден и изрично попитах едно от момичетата, дали е удобно да ги оставя, заради празника и т.н. и мацката ме увери, че няма проблеми, празненството свършвало след 15 мин и т.н. Дотук добре. Обаждам се аз след час и половина по телефона и питам, дали всичко е наред, защото мислих да ги взимам вече. Момичето ми казва "ами, да добре са, само дето Анди падна и си счупи половината зъб"  #Crazy 
Ужасно ме е яд, сега детето го боли като яде, да не говорим, че и на зъболекар ще го водя и изобщо не знам, дали ще може да го оправят и ако може, как изобщо ще го задържим на стола? Естествено, навиках се в гарджето, не можех дори да проумея защо не ми се бяха обадили да ми кажат за случилото се, а трябваше аз да им звъня, за да разбера какво е станало. Казах им, че и дори бих ги съдила, защото аман от безотговорни хора, но собственичката ми е добра позната и заради нея няма да предприема тези мерки. Знам, че навсякъде може да се случи нещо подобно, но в случая е от немарливост и безотговорност, защото настилката в гарджето е теракота и в момента при тази киша навън, те дори не са си направили труда да сложат едно чердже пред вратата и отвътре и естествено вътре се намокря, става хлъзгаво и децата падат. Едното момиче дори ми каза, че Анди не бил единственият, който падал. Отговорих им, че това е още по-зле, защото не са взели мерки. Сами си признаха, че от плочките били леко мокри и Анди се хлъзнал и затова станало така. И аз все едно трябваше да проявя разбиране и да не се ядосвам. Ами ако беше си счупил главата, какво правим тогава? Ебаси простотията, направо думи нямам. Всичко в тая гадна държава е на такова дередже... Ух, извинявайте, ама много ме е яд. Не е заради зъбчето, ще го оправим, а ако не може, млечно е и ще падне след време, но така ме е яд за цялата ситуация.
Ще спра дотук, за да не ви товаря повече.
лека нощ

# 36
  • Мнения: 1 599
Добро утро Simple Smile

Дани, това направо си е отврат! Ама как може да не ти се обадят!? Зъбчето може би е хубаво да го види зъболекар, че ако е много остро някъде да го пооправи, макар че сигурно ще е ужас да се задържи на стола детето! Ама че работа! Говори и със собственичката, след като ти е позната поне да се направи нещо по въпроса!

Хайде ставайте да пишете  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 4 358
Дани, сигурно вече сте минали през зъболекар, но да ти кажа - не давай да отгризва и пазете зъбчето цяла седмица.
Бързо да минава!

МарискаHug
Още си ми пред очите каква хууубава беше на срещата в края на лятото  Grinning
Страхотно излъчване - даже си помислих, че може пак да си бременна  Blush ... ама явно не е било  Laughing

# 38
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Привет,
дани-наистина съжалявам за случилото се, но поне зъбчето е млечно  Praynig
яяя блудницата се завърнала  Joy Joy Joy Joy Joy марискааа  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
алекс-почисти ли  Wink

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Привет!

Днес хич не ми се мърда от къщи, но ще трябва да се занеса до офиса.. уф, че калпаво време..
Иви, стискам палци да се оправите всички в къщи. Понеже знам, че мъжа ти е програмист, може и да е от преумора. Ние и двамата преминахме през такива периоди, в тези случаи докторите хич не помагат (плашили са ни с какво ли не ...  ooooh! ), само спорт, плодове и почивка  Peace  Hug колкото и лесна да изглежда отстрани нашата професия, всъщност е доста коварна  Tired
Дани, станалото станало, ама тия наистина са за бой, такова отношение към децата ..  ooooh!
Марис, добре дошла, ще е супер ако и на живо успеем да ти го кажем  Wink Лошо, че така сте боледували, важното че вече сте здрави  Hug пусни нови снимки на Адриан-сладуран  Hug е може и на теб де  Mr. Green
Алекс, нашия последен театър не беше особено сполучлив, някакъв Мечо Пух, явно за по-големи и актьорите се виждаха... но пък първия път беше хубав "слончето с розови уши" и Рали се накефи. Може пак да отидем, но по-нататък..
Днес Рали ме разби като ми каза "Мамче, пусни ми за петльо, иначе защо си ми ти?"  ooooh! Mr. Green много отворена..  Twisted Evil всъщност това второто е от книжката за Мимето, ама вместо да си вади поука, тя май черпи вредни идеи  ooooh!

# 40
  • Мнения: 528
 wavey newsm68 Joy newsm44 newsm62 smile3533 bye
мацки
 [smilie=smile3510.gif] bdbaloni hbday happy bd baloni baloni nbirthday  bigdance2 newsm18 Tada  cook Tada РАди да си жива,здрава все така усмихната и по малко работа повечко Money Money Money Money.И )Сисолита от нашия отбор макар че пише само в Добрич да е жива и здрава
О Марис мараба как сет .Като изключим ще сте минали през лоши неща би трябвало да сте добре.АЗ ако не м имине мачка път ще се радвам да те видиме на Бг земя.
дани незнам какво да ти кажа но аз лично бих дигнала скандал на момичета както си сторила и бих предопредила позната си ако имат възможност едно детско килимче да постелят където са плочките.А зъба дано да не е нещо фатално.
иВу   bouquetОпитайте тези неща който ти казва ТЕди б дано да ви помогнат.АЗ днес съм толкова щастлива и искам да заразя всички и ви пращам по малко от моето щастие.Щастлива съм че си имам всичко за което мога да си метая.Семейство прекрасно приятели е малко са  Money но щом имам останалите неща те  Moneyги приемма като матерялна част за купуване на нещо дребно.Два ден абяха двамцата с баща си й мойта аз бях в Пловдив на семинар и купонясвах до зори и ми се отрази доста доБре е сега имам мускулна треска по цялото тяло защото от близо 6-7 тодини не съм купонясвала така и ми е дискомфортно но ще се оправя.Имам чувство че съм на 17-18 години.Даже един клиент одеве ми го каза и не можа да повярва че съм на повече.Както и да е
Вещи извинявай чене ти се обадих но не успях бях до 19 на семинар после на диско и на другия ден бях без глас не че сега го имам от викове пеене ит.н но тов аса подробности.
Не разбрах кота ще е нашо коледно парти з ада говоря с колежката искам да дойда ако ще не котка блок жилищен да мине през мене идвам.Такива срещи ме зареждат с положителни емоци.
ЕЙ вече настройх те ли се  Nature Snowman santa2 santa2  madnoel People Santa Nature SnowmanАз да newsm81 и оглеждам за подаръци.Тази година Ронката и се очертават з асега три коледни събирания о и с роднини та къде 4 или 5.Ужас това си е по един подарък всеки път.ОТ 7 ми 11 сме канени в министерски съвет на коледно парти.Брат ми я записал като негова племеница но те не искаха да купувам подарък министерски съвет ще й подсигори.След това яслата и после с вас и накрая с едната рода и после с другата.Май ще трябва Еспейса  демек вана да го сменяме с Тирза да си прибере тя подаръците.От все по нещо и след това и гарсионерата трябва да смениме ужас Crazy perko bambam dohКарай важното е да има подаръци за детето нали така.
Пожелавам ви  newsm68 newsm44 Joy perko tongue icanflyи ви пращам по малко от щастливото си настроение
П.с Не съм бременна само да подчертая.Че като ви знам мисленето на там ще го откарате

# 41
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Ради, мила, бъди жива и здрава ,
все така нежна,усмихната и  добра приятелка

 Hug Hug Hug Hug

# 42
  • Мнения: 207
Ради, честит рожден ден! Да си все така усмихната   bouquet

При мен нищо ново - дебелея  Wink Ивана е на вълна учене на буквите, постоянно ме преследва с една дъска и казва "пиши ми". Хайде да стискате палци, че малко остава.

Иви - дано всичко да се оправи  Hug Направо ти се възхищавам как се справяш.

Дани, дано лесно се оправи зъбчето. То си е за яд, цялата ситуация  #2gunfire

# 43
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
анджи-то време не останало и при теб, стискаме палциии   Hug

# 44
  • Мнения: 4 358
Ради, честит празник, мила!  Hug
Пожелавам ти винаги да си много обичана, много ценена и много ухажвана млада дама!  Heart Eyes


Общи условия

Активация на акаунт